boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-06-18, 01:07   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 29 razy w 9 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Trener Yarde: Sęk gwarantuje wiarygodność, to będzie dla nas krok do przodu

23 czerwca polski "półciężki", Dariusz Sęk (27-3-3, 9 KO), stanie przed jednym z najpoważniejszych wyzwań w dotychczasowej karierze. W londyńskiej O2 Arena Polak zmierzy się z młodszym o 5 lat i mocno bijącym Anthonym Yarde (15-0, 14 KO). Szkoleniowiec Brytyjczyka, Tunde Ayaji, docenia dotychczasowe osiągnięcia naszego pięściarza i liczy na to, że Polak zapewni solidny ringowy test.

Na 100% to walka, której Anthony teraz potrzebuje. Sęk to gwarancja wiarygodności, przegrał po wyrównanej walce z Robinem Krasniqim, który teraz jest mistrzem Europy. Ludzie mówią, że czas, aby Anthony zrobił krok do przodu. Brany pod uwagę był też Hosea Burton, ale Sęk jest wyżej w rankingach. Sęk to także pierwszy mańkut, z którym Anthony'emu w ogóle przyjdzie się zmierzyć – powiedział Ayaji.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-06-18, 11:06   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Yarde to czołg wkładający masę siły w uderzenia, lubiący atakować w korpus, dobry techniczne i z szybkimi rękoma. Ale jednocześnie potrafi bardzo dużo zebrać, porusza się dość robotycznie, wydaje się być ociężały, ograniczony koordynacyjnie przez masę mięśniową, mniej naturalny i płynny w swoich ruchach, którym brakuje lekkości i świeżości. Na dzień dzisiejszy nie ma szans z żadnym z posiadaczy pasów i jestem ciekawy, czy kiedykolwiek będzie w stanie wspiąć się na poziom Bivoła czy Beterbijewa. W szczególności ten pierwszy bardzo mi się podoba, jest bardzo utalentowany i wróże mu dominację w LH. Chciałbym zobaczyć ww zawodników w finale WBSS o wszystkie pasy, tak jak będzie to miało, mam nadzieje, miejsce w niedługim czasie w cruiser.
Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-06-18, 08:35   #3 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Budyn Zobacz post
Yarde to czołg wkładający masę siły w uderzenia, lubiący atakować w korpus, dobry techniczne i z szybkimi rękoma. Ale jednocześnie potrafi bardzo dużo zebrać, porusza się dość robotycznie, wydaje się być ociężały, ograniczony koordynacyjnie przez masę mięśniową, mniej naturalny i płynny w swoich ruchach, którym brakuje lekkości i świeżości. Na dzień dzisiejszy nie ma szans z żadnym z posiadaczy pasów i jestem ciekawy, czy kiedykolwiek będzie w stanie wspiąć się na poziom Bivoła czy Beterbijewa. W szczególności ten pierwszy bardzo mi się podoba, jest bardzo utalentowany i wróże mu dominację w LH. Chciałbym zobaczyć ww zawodników w finale WBSS o wszystkie pasy, tak jak będzie to miało, mam nadzieje, miejsce w niedługim czasie w cruiser.
W kwestii Yarde popieram w 100 procentach - jest ociężały przez zbyt dużą masę mięśniową. Gość jest napompowany ponad miare, bo warunków fizycznych nie ma specjalnie dobrych. Nadrabia muskulatura ale boks to nie kulturystyka, więc te mięśnie bardziej mu będą przeszkadzać niż pomagac. Chłopak jest bez większych szans z czołówką LHW ale Seka zamiecie pewnie w 3 rundy max.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania