boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-06-18, 10:30   #21 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ponadto Martin to papierowy mistrz. Gdyby nie kontuzja Glazkova, to moim zdaniem przegrałby to na punkty. Martin byłby w mojej ocenie underdogiem w pojedynku z każdym z wymienionych bokserów w tym zestawieniu.

miłośnik_boksu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-18, 10:56   #22 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
Nie zgodzę się z Tobą. Bellew to twardziel i walczak i Tysona w obecnej formie mógłby położyć.
Co tam Tajsona, pewnie by i całą obecną czołówkę HW (z Dżoszuą na czele) położył, hehehe.

Cytat:
Napisał junior_13j Zobacz post
Redaktor Andrzej nie ma nic wspólnego z tą oceną. Proponuję przeczytać raz jeszcze zamieszczony tekst.
Fakt, moja gafa - dopiero teraz dostrzegłem link do źródła podanego pod tekstem, zwracam więc honor.

Cytat:
Napisał miłośnik_boksu Zobacz post
Martin byłby w mojej ocenie underdogiem w pojedynku z każdym z wymienionych bokserów w tym zestawieniu.
Oby był dogiem również w ocenie buków, jeśli dojdzie w przyszłości do jego starcia z kimkolwiek z widniejącej w artykule listy - im wyższy zarobek tym lepiej, wiadomo...
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-18, 13:55   #23 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał miłośnik_boksu Zobacz post
Ponadto Martin to papierowy mistrz. Gdyby nie kontuzja Glazkova, to moim zdaniem przegrałby to na punkty. Martin byłby w mojej ocenie underdogiem w pojedynku z każdym z wymienionych bokserów w tym zestawieniu.
Ta, juz to widze jak Glazkow wygrywa na punkty z Martinem. Glazkow nie mial nic do powiedzenia w tych dwoch rundach z Martinem, nie mial na niego zadnego argumentu. Martin ogolnie jest sredniakiem, ale nadrabia sporo warunkami fizycznymi i jest konsekwentny w swoich akcjach. Nie dziala chaotycznie, dlatego walczy na solidnym poziomie.

A co do walki Fury'ego z Shannonem Briggsem. Briggs nie ma argumentow na nikogo z szerokiej czolowki chociazby. Jest dziurawy w obronie i kazdy solidniejszy nawet sredniak narobi mu klopotow. Poza tym on kondycji ma na 3 rundy nawet z kelnerami, to jakby wygladala walka z kims kto narzuca mocniejsze tempo?

Jak Fury chce zrobic dobra walke, to niech zaboksuje z kims kto bedzie chcial wygrac i trzyma poziom, a nie jakimis zawodnikami o ktorych sie mowi w srodowisku bokserskim tylko dlatego bo robia szopki w mediach jak Briggs i Charr.

Price bylby dobrym rywalem i jesli Fury mialby wyjsc w podobnej formie jak do ostatniej walki to wtedy Price bylby faworytem wedlug mnie.

A co do walki z Bellew, to ten pojedynek nic nie powie kibicom w kontekscie formy Fury'ego bo Bellew to zawodnik dosc nietypowy jak na HW. Czy Fury wygra czy przegra z Bellew to nie wniesie zadnej wartosci do resume zadnego z nich, bo to bardziej taki freak fight.

Pojedynku Fury'ego z Chisora nawet nie komentuje, bo ostatni ich pojedynek byl zwyczajnie nudny i jednostronny.
Frazier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-18, 17:04   #24 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post
Oby był dogiem również w ocenie buków, jeśli dojdzie w przyszłości do jego starcia z kimkolwiek z widniejącej w artykule listy - im wyższy zarobek tym lepiej, wiadomo...
Stawiaj ile wlezie, ja u buków nie gram, a Martin w pojedynkach mistrzowskich więcej rund przegrał niż wygrał.
miłośnik_boksu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania