boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-06-18, 17:58   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Zimnoch o słowach Wasilewskiego: gratuluję fantazji

Andrzej Wasilewski kilka dni temu oznajmił, że Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO) oczekiwał swego czasu 3 mln złotych za walkę z Arturem Szpilką (21-3, 15 KO). Bokser z Białegostoku odniósł się do słów szefa KnockOut Promotions.

- Miałem tego nie komentować, ale sporo osób cały czas pyta... Po pierwsze - moja walka z Arturem Szpilką miała się odbyć w lutym 2013 roku. Wszystko było wtedy dopięte na ostatni guzik, ale jak wszyscy pamiętają, to on się z tej walki wycofał - nie ja!!! Nigdy potem nie rozmawiałem z Andrzejem Wasilewskim o wypłacie za walkę ze Szpilką. Nie wiem skąd wziął taką kwotę, ale gratuluję fantazji. Jeśli będziecie chcieli kiedyś wrócić do tego pojedynku, to wiecie gdzie mnie szukać. Obecnie trenuję w Anglii z Richardem Williamsem - więcej informacji wkrótce. Pozdrawiam wszystkich kibiców - napisał na swoim Facebooku Zimnoch.

Tutaj możecie przypomnieć sobie słowa Andrzeja Wasilewskiego: http://www.boxing.pl/forum/newsy/522...-szpilkae.html

Źródło: Facebook/Krzysztof Zimnoch
Zdjęcie: ringblog.pl/Ireneusz Fryszkowski

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 18:19   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wszystkich kibiców ? Czyli kogo ? A z wujkiem się nie turlasz na boisku ? z UFC nie dzwonili ? A kiedy podrapiesz po pleckach Wildera ?
Rungvisai jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 18:33   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rungvisai Zobacz post
Wszystkich kibiców ? Czyli kogo ? A z wujkiem się nie turlasz na boisku ? z UFC nie dzwonili ? A kiedy podrapiesz po pleckach Wildera ?
Myślę, że coś takiego lepiej Krzychowi wysłać na priva. Może odpowie.

stare 11-06-18, 18:48   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Co do samych słów Zimnocha, to jednak on może mieć tutaj rację.

Oni w 2013 roku byli już dogadani na kasę, wtedy na pewno nie oczekiwał 3 mln, ani pewnie nawet 300 tys złotych. Później temat ich walki nie był już poważny. Szpilka wyjechał do USA i miał zupełnie inne plany. Jeśli chodzi o galę Narodową... To przecież tutaj płatnikiem nie był AW, więc choćby Zimnoch oczekiwał i 10 mln, to nie od KP, a od Najmana... Ale i w tę wersję nie wierzę. AS i AW nie chcieli w maju walczyć z Zimnochem, tak jak i nie chciał tej walki Krzysztof.

AW musiałby doprecyzować, kiedy Zimnoch chciał takiej kasy. Ciężko tutaj w ogóle znaleźć jakiś sensowny termin w ostatnich latach na potencjalne rozmowy o takiej walce.

stare 11-06-18, 19:40   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

jakoś w bajki Wasilewskiego (starego cwanego liska) ciężko wierzyć, z tego co od lat widać to Wasyl jakby mógł to by najchętniej sprzedawał walki typu jego przeciwnik kontra ..... worek treningowy, albo prospekt z Knockout Promotion vs gruszka bokserska, .... i co najważniejsze w roli promotora to stopniowe różnicowanie poziomu dla jego zawodników .... i na końcu payday i zazwyczaj niemiłym zakończeniem, więc powracając do tematu może Zimnoch nie mówi to 100% prawdy, ale wiecej w tym realiów
wojtulo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 19:43   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wasilewski konfabuluje. Najpierw wymyślił bzdurę, że Zimny nie zawalczy ze Szpilką bo ponoć buduje dom a potem żeby głębiej włożyć szpilę to wymyślił że chce 3 mln zł. To się kupy nie trzyma. Nie dziwie się że, Artuś pojechał Mu z partyzanta o Nim też opowiadał bajki.
Sputnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 19:56   #7 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sputnik Zobacz post
Wasilewski konfabuluje. Najpierw wymyślił bzdurę, że Zimny nie zawalczy ze Szpilką bo ponoć buduje dom a potem żeby głębiej włożyć szpilę to wymyślił że chce 3 mln zł. To się kupy nie trzyma. Nie dziwie się że, Artuś pojechał Mu z partyzanta o Nim też opowiadał bajki.
Jeśli chodzi o starcie na PGE to nie Wasyl wymyślił,że Zimny buduje dom i nie wyjdzie do Szpilki.
To wyszło bezpośrednio od Zimnocha.W jednym z wywiadów,chyba nawet z Kostyrą mówił,że jest zajęty budową domu i dlatego nie ma czasu by wystąpić na gali.
Bred jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 20:05   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bred Zobacz post
Jeśli chodzi o starcie na PGE to nie Wasyl wymyślił,że Zimny buduje dom i nie wyjdzie do Szpilki.
To wyszło bezpośrednio od Zimnocha.W jednym z wywiadów,chyba nawet z Kostyrą mówił,że jest zajęty budową domu i dlatego nie ma czasu by wystąpić na gali.
No to obaj konfabulują bo teraz okazuje się że trenuje w Anglii i już nie jest zajęty budową domu.
Sputnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 20:31   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sputnik Zobacz post
No to obaj konfabulują bo teraz okazuje się że trenuje w Anglii i już nie jest zajęty budową domu.
Właśnie dlatego takie zakulisowe rozgrywki mają to do siebie,że trudno ustalić kto tu mówi prawdę a dochodzić tego nie ma większego sensu.Skłonny jestem uwierzyć natomiast w wysokie wymagania Zimnocha jeśli chodzi o PGE,bo chyba tę walkę miał na myśli Wasilewski.3 mln mógł Zimnoch rzucić w formie żartu ale w ten milion już jestem w stanie uwierzyć zwłaszcza,że Najman chwalił się,że stać go na ściągnięcie każdego możliwego rywala z topu,pomijając oczywiście AJ czy DW.To mogło przemawiać do wyobraźni.Najman był płatnikiem ale negocjowanie walki Szpila-Zimnoch zostawił pewnie Wasylowi.
Obecnie krytyka Wasilewskiego jest na czasie.Słuszna czy nie,Wasyl ma więcej krytyków jak zwolenników.Bez względu na jego zestawienia to jednak wciąż pozostaje jedynym promotorem,który w świecie boksu ma jakieś tam koneksje i spore doświadczenie.Dobrze też rozumie,że formuła walk polsko-polskich szybko się wyczerpie,kilku gości straci albo odłoży swoje marzenia o dużych pieniądzach na później a przecież jako promotor powinien dbać o swoich pięściarzy.Robienie show to sprawa tv.
Przejechał się też na współpracy z Haymonem co odbiło się na stosunkach z Polsatem.Do momentu przerwania tej współpracy takich zgrzytów nie było.
Bred jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 20:34   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Myślę, że coś takiego lepiej Krzychowi wysłać na priva. Może odpowie.
Zapłać mi symboliczne 500+ i ustaw mnie z nim to powiem mu to w oczy Nie zapomnij wziąć kamery .
Rungvisai jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania