stare 10-06-18, 21:55   #111 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

listek2000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-06-18, 23:47   #112 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Bardzo mi przykro. Szczere kondolencje.
new_deal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 08:30   #113 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Panowie, lada dzień ruszymy z procesem upamiętnienia Adriana. Bonsante, ten cytat jest rzeczywiście dobry.

Jutro niedziela, z rana Adrian pisałby relacje z jakichś małych, niszowych gal, co uwielbiał... Wciąż trudno zrozumieć to, co się stało...
W tym był bezkonkurencyjny.Nowe twarze,boksujące w niższych kategoriach,ciekawostki z Tajlandii,Japonii czy Filipin,olimpijczycy przechodzący na profi,znani i mniej znani,cała plejada pięściarzy ,o których nikt nie słyszał...Adrian zawsze wyciagał jakieś ciekawostki i dzięki niemu się dowiadywaliśmy,że w ogóle tacy pięściarze istnieją.Jakiś czas potem zostawali mistrzami ale zanim świat o nich zaczął pisać my już mieliśmy jakąś wiedzę ,właśnie dzięki Adrianowi m.in.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 10:44   #114 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Trochę uporządkowałem ten wątek. Panowie co to pamiątki - z premedytacją nie udzielam się tutaj aktywnie, chociaż jak pomysł będzie zaawansowany lub przejdzie w faze realizacji na pewno pomogę.

Ja to widzę tak, jeżeli to upamiętnienie zorganizuje redakcja, nie będzie to nic specjalnego, bo tak nakazuje nam presja społeczna, norma lojalności zawodowej, po prostu "tak trzeba" i narazimy się na ostracyzm, jeżeli tego nie zrobimy.

Jeżeli to wyjdzie od Was, czytelników, forumowiczów, dla których Adrian przecież pisał, będzie to piękny gest ludzi, którzy nic nie muszą, a jednak ich wdzięczność za lata pracy była tak wielka, że nie pozostali bierni. Będzie to rzeczywisty symbol tego, jak Adrian był ważny dla Was kibiców boksu i użytkowników Boxing.pl. Piękna historia, która rzadko się zdarza.

The choice is yours.

Ja w razie czego będę mógł pamiątkę zawieźć na grób..
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 10:49   #115 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
Na bokser.org tez uczcili pamiec Adriana

http://www.bokser.org/content/2018/0...2226/index.jsp
Bardzo ładny gest, "Łączy nas pasja", więc powinniśmy czasami cieszyć, i czasami smucić się razem...
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 14:30   #116 (permalink)
challenger

Domyślnie

Co tu dużo pisać szkoda chłopa,razem z nim odeszła część duszy Boxing.pl.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 16:20   #117 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

"Nie wszystek umrę" - Adrian, pozostawił na tym forum mnóstwo serca i ono tu, w postaci jego postów zawsze pozostanie.

Na boxing.pl mógłby śmiało powiedzieć "Stawiłem sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu". Jest legendą tej naszej społeczności. Wszędzie przewija się to samo, nie lubię się powtarzać, ale tym razem warto.

Też miałem często odmienne zdanie od Adriana, ale lubiłem z nim dyskutować, bo zawsze podnosił rękawice. Takie dyskusje rozwijają całe forum. Nigdzie indziej nie przerzucamy tylu merytorycznych argumentów. Adrian często miał swoje zdanie, może sprzeczne z moim, ale potrafił to bronić. Czasem jego teorie się się sprawdzały, czasem nie, ale zawsze dyskusja stała na dobrym poziomie i wnosiła coś dobrego w życie forum.

Pamiętam go z czasów, kiedy sam byłem w redakcji, facet z zasadami. Ktoś tu napisał, że gdyby nie Adrian na spółkę z Marcinem Zimmermanem, boxingu mogłoby już nie być. Jestem jednym z tych, który pamięta te czasy. Dziękuje mu za tamten czas i później, kiedy już z nowym składem redakcji tworzył najbardziej merytoryczne grono w Polsce. Gdyby boxing.pl miało swoją galerię sław to Adrian miałby tam swoje zaszczytne miejsce.

Szkoda, ale pozostawiłeś po sobie nie zapomniany ślad! Dziękuje!
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 17:44   #118 (permalink)
bum

Domyślnie

#Jeżeli to wyjdzie od Was, czytelników, forumowiczów, dla których Adrian przecież pisał, będzie to piękny gest ludzi, którzy nic nie muszą, a jednak ich wdzięczność za lata pracy była tak wielka, że nie pozostali bierni. Będzie to rzeczywisty symbol tego, jak Adrian był ważny dla Was kibiców boksu i użytkowników Boxing.pl. Piękna historia, która rzadko się zdarza.

The choice is yours.[/CODE]

Ja w razie czego będę mógł pamiątkę zawieźć na grób..[/QUOTE]

Więc jako szeregowiec tego forum pozwolę sobie przedstawić mój pomysł na pamiątkę od forumowiczów, jako że zawodowo zajmuję się produkcją ze stali nierdzewnej to może:
wykonać tablicę z grubej blachy z podstawą i wypalić laserem treść... i tu właśnie trzeba by coś ustalić wg. mnie warto by było tam wpleść coś w stylu - Pamiętamy w ... i tu wypisać miasta z których pochodzimy żeby pokazać jak duży zasięg miała działalność Adriana na Boxing.pl.
lenox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 18:29   #119 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Przypadek Adriana musi być też jakąś wskazówką, podpowiedzią dla nas. Tutaj niemal wszyscy mówimy zgodnym głosem, że Adrian miał wiedzę, że był ikoną portalu, że świetnie dystutował. Tyle, że dziś już to Adrianowi niczego nie da, nie sprawi najmniejszej przyjemności. Za życia częściej czytał, że się czegoś nałykał, że po pijaku nie powinien pisać i żeby się ogarnął, bo ogólnie to nie ma za grosz obiektywizmu w jego wpisach.

Ja sam często nie potrafiłem go docenić, a dziś jest mi szkoda tych okazji, kiedy rzeczywiście można go było poklepać po plecach. Nauczmy się, wszyscy, doceniać za życia. Adrian, o czym często mi pisał, czuł się kompletnie niedoceniany, odczuwał wręcz, że część osób nie chce go tutaj na stronie widzieć. Myślę, że gdyby Boxing nie był dla niego tak ważny, to już od pewnego czasu sam odszedłby ze strony. To wywoływało w nim bardzo skrajne emocje. Obyśmy wyciągnęli z tego wnioski. Pisałem mu kilka razy - zrób sobie kilka dni przerwy, oczyść głowę i wracaj. Ale nie potrafiłem się za nim wstawić, skasować tekstem jednego czy drugiego gamonia, który zakładał konto tylko po to, żeby wytknąć coś Adrianowi. Dziś jest mi źle. Sam nie szczędziłem Adrianowi głosów krytyki, ale dziś tego bardzo żałuję. Choć może nie samej krytyki w kilku kwestiach, bo ta była szczera, ale tego, że gdy było dobrze, to nie potrafiłem mu napisać ciepłego słowa...

Wydawało się, że jest jeszcze czas, że świat się nie kończy, a przede mną, Nim, Andrzejem, Przemkiem czy Kubą jeszcze wiele lat na Boxingu. Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-06-18, 18:36   #120 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Pierwszy raz w życiu śmierć o osobie której nie znałem osobiście tak mną wstrząsnęła. Kilka lat temu gdy zarejestrowałem się na boxing.pl Adrian był osobą która wyróżniała się tym że pasja do boksu wręcz emanowała z jego postów ... I tak zostało do końca.

To co go cechowało oprócz wspomnianej pasji do pięściarstwa to błyskotliwość i wysoka kultura osobista - pomimo tego, że często bronił swojego zdania do upadłego nigdy nie widziałem aby kogoś obraził. Ostatnio nie udzielam się zbyt często ale forum odwiedzam codziennie - Adrian zawsze był osobą której posty czytało się z przyjemnością.

Spoczywaj w pokoju.
SouthPaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania