stare 08-06-18, 11:52   #71 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Zgadzam się, że warto byłoby złożyć się na jakiś wieniec albo coś w rodzaju książki/filmiku pamięci z naszymi wypowiedziami? Myślę, że przede wszystkim dla rodziny Adriana byłoby to swego rodzaju pocieszenie i otucha, że dla wiele osób, nieznanych im, rozsianych po kraju (i nie tylko) Adrian był kimś ważnym i wartym oddania mu swojej pamięci.

Tak samo z cytatem, choć zapewne ciężko będzie wybrać coś z tak ogromnego zbioru wpisów Adriana coś tylko jednego. Ale jestem za tym, żeby taki cytat znalazł się na stronie tytulowej portalu, nawet zmieniając ten cytat, ktory widnieje tam teraz. Myślę, że na to zasłużył, szczególnie wtedy gdy de facto uratowal (oczywiście z pomocą paru innych osób) boxing.pl

Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 11:53   #72 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Martwiłem się o Adriana już od dłuższego czasu widząc, jak dziwnie wyglądały w ostatnich miesiącach jego wypowiedzi (tzn. ogromna ilość literówek, przejęzyczeń itp. itd.) niepokój mój wynikał z tego, iż 10 lat temu zmarł na raka mój 26 - letni kolega, który w ostatnich miesiącach swojego życia miał IDENTYCZNE "objawy" jak właśnie Adi (to, o czym wspomniałem w poprzednim nawiasie - robił strasznie dużo błędów w pisowni gdy się z nim korespondowało przez net, a wcześniej kiedy był jeszcze zdrowy przytrafiały mu się sporadycznie) no cóż nie był to niestety przypadek i wygląda na to, iż Adriana także zabrał właśnie jakiś nowotwór... Spoczywaj w pokoju Adi, będzie mi brakowało Twoich dissów na "Syna Sędziów" i rudego pupilka Oskara...
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 11:59   #73 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bonsante Zobacz post
Zgadzam się, że warto byłoby złożyć się na jakiś wieniec albo coś w rodzaju książki pamięci? Myślę, że i dla rodziny Adriana byłoby to swego rodzaju pocieszenie i otucha, że dla wiele osób, nieznanych im, rozsianych po kraju (i nie tylko) Adrian był kimś ważnym i wartym oddania mu swojej pamięci.

Tak samo z cytatem, choć zapewne ciężko będzie wybrać coś z tak ogromnego zbioru wpisów Adriana coś tylko jednego. Ale jestem za tym, żeby taki cytat znalazł się na stronie tytulowej portalu, nawet zmieniając ten cytat, ktory widnieje tam teraz. Myślę, że na to zasłużył, szczególnie wtedy gdy de facto uratowal (oczywiście z pomocą paru innych osób) boxing.pl
z cytatem swietny pomysl
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 12:05   #74 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Z cytatem jak najbardziej wchodzi w grę. Miejsce można ustalić, może logo, może gdzies indziej. Tylko pytanie o konkretny cytat.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 12:06   #75 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post
Martwiłem się o Adriana już od dłuższego czasu widząc, jak dziwnie wyglądały w ostatnich miesiącach jego wypowiedzi (tzn. ogromna ilość literówek, przejęzyczeń itp. itd.) niepokój mój wynikał z tego, iż 10 lat temu zmarł na raka mój 26 - letni kolega, który w ostatnich miesiącach swojego życia miał IDENTYCZNE "objawy" jak właśnie Adi (to, o czym wspomniałem w poprzednim nawiasie - robił strasznie dużo błędów w pisowni gdy się z nim korespondowało przez net, a wcześniej kiedy był jeszcze zdrowy przytrafiały mu się sporadycznie) no cóż nie był to niestety przypadek i wygląda na to, iż Adriana także zabrał właśnie jakiś nowotwór... Spoczywaj w pokoju Adi, będzie mi brakowało Twoich dissów na "Syna Sędziów" i rudego pupilka Oskara...
Wedle mojej wiedzy Adrian nie cierpiał na nowotwór. Jest to praktycznie wykluczone. Śmierć bardziej ma związek z układem krążenia, co oczywiście jest pojęciem bardzo pojemnym. Ale nie znam wyników sekcji, o ile taka była przeprowadzona.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 12:12   #76 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

To jest dziś zadanie dla nas wszystkich, by ten portal trwał, rozwijał się i nigdy nie zginął, tak jak pamięć o Adrianie tutaj nigdy nie zginie.

W ciągu kilku godzin kilkadziesiąt osób wyraziło swój smutek i żal, czyniąc te chwile wyjątkowymi. To jest ta jedność rodziny Boxing.pl. Adrianowi bardzo zależało, zawsze, by był ruch w komentarzach, żeby były dyskusje, by się coś tutaj działo.

Niech się dzieje panowie. Liczę, że dalej będziecie członkami tej społeczności. Boxing.pl to redakcja + użytkownicy. Nigdy oddzielnie. Adrian byłby bardzo uradowany z tego, co się w tym temacie dzieje. Zasłużył.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 12:34   #77 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Adrian Golec... człowiek, z którego inicjatywy zostałem włączony do redakcji boxing.pl. Różniliśmy się w wielu kwestiach, co niejednokrotnie prowadziło do spięć czy to w tematach czy też w dziale redakcyjnym, niemniej jednak nie dało się nie szanować jego wiedzy i przede wszystkim ogromnej pasji do tego sportu, czy też może show, jak chyba sam wolałby to określić. Wczorajsza wiadomość o jego odejściu była szokująca i chyba nadal nie do końca to do mnie dociera. Spoczywaj w pokoju, Kolego.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 12:45   #78 (permalink)
champion

Domyślnie

Krystian,mysle,ze przez jakis czas jakies stanowcze wyrazania swojego zdania czy nie chec wobec siebie czy dlugie dyskusje bedą wielu z trudem przychodzily.. Po czyms takim nachodzi czlowieka wiele refleksji. Wiele dyskusji z Adrianem bylo prowadzonych,raz mega pozytywnie,raz calkowicie na odwrot.. Ostatnie polemiki niestety z serii tych drugich i czlowiek sie potem zastanawia,ze gdyby wiedzial,ze cos takiego spotka tą drugą osobe to lepiej by bylo sie posmiac z tej roznej optyki na sytuacje i zbic pione,a nie zawziecie bronic swoich opini,ktore w sumie i tak sie na nic nie przydadzą,ot. wlasne subiektywne odczucia.. Straszna sprawa,ale wiem tez ze wielu osobom Adrian na przyszlosc sobą duzo da. Czasami trzeba sie zawrocic i kazde dyskusje chociaz konczyc z pozytywnym przeslaniem do drugiej osoby,bo nie wiemy czy kiedys bedziemy mieli okazje posmiac sie wspolnie z tych malych zgrzytow. Tak tez jest w rodzinach. Czasami jest solidna sprzeczka np. meza z zona,padnie wiele niepotrzebnych przykrych słow,a za chwile jedno moze zginac w wypadku i nie bedziemy mieli szans powiedziec czegos dobrego,milego tej drugiej osobie .. Ale portal niech zyje,nawet dla tego chlopaka,ktory byl takim uparciuchem i tak zawziecie bronil swojego wyrobionego zdania.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 12:54   #79 (permalink)
prospect

Domyślnie

Myśle o tym wieńcu, ale już kupa czasu od ostatniego pożegnania...

Może to tandetny pomysł, ale może zrobimy jakaś grawerowaną pamiątkę, na szkle, czy drewno+tabliczka metalową? Z podziękowaniami za wszystko co zrobił dla Boxing.pl - i podpisami osób które wyrażą zgodę i dołożą się do składki? Myślę, że byłaby to cenna pamiątka dla jego najbliższych. Dla uzmysłowienia jak wielki "zasięg" miała osoba Adriana można by dodać oprócz nicku m,miejscowości, w których żyjemy. Takie luźne pomysły, na gorąco...

Zorganizowac coś takiego np. na allegro to chwila.

Oczywiście są tutaj osoby które znały go dobrze, dużo dużo lepiej i dłużej, więc Wam pozostawiam ocenę czy to dobry pomysł.

Zająć się realizacją, jeśli nikt bardziej odpowiedni się nie znajdzie, to dla mnie zaden problem.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 13:22   #80 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
Myśle o tym wieńcu, ale już kupa czasu od ostatniego pożegnania...

Może to tandetny pomysł, ale może zrobimy jakaś grawerowaną pamiątkę, na szkle, czy drewno+tabliczka metalową? Z podziękowaniami za wszystko co zrobił dla Boxing.pl - i podpisami osób które wyrażą zgodę i dołożą się do składki? Myślę, że byłaby to cenna pamiątka dla jego najbliższych. Dla uzmysłowienia jak wielki "zasięg" miała osoba Adriana można by dodać oprócz nicku m,miejscowości, w których żyjemy. Takie luźne pomysły, na gorąco...

Zorganizowac coś takiego np. na allegro to chwila.

Oczywiście są tutaj osoby które znały go dobrze, dużo dużo lepiej i dłużej, więc Wam pozostawiam ocenę czy to dobry pomysł.

Zająć się realizacją, jeśli nikt bardziej odpowiedni się nie znajdzie, to dla mnie zaden problem.
Myślę, że tu nie ma czegoś takiego jak tandetny czy nietandetny pomysl. Każdy sposób oddania pamięci Adrianowi będzie ok i tak zwyczajnie po ludzku, dobrze coś takiego zrobić. Jeśli to choćby w małym stopniu wywoła pozytywne uczucia u rodziny to choćby dla samego tego faktu warto. Czy to w postaci takiej jak były wspomnane, czy takiej pamiątki, czy nekrologu od naszej społeczności.
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania