stare 08-06-18, 19:39   #101 (permalink)
champion

Nominowany 74 razy w 14 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 5
Domyślnie

Niezwykle wyrazista postać. Bardzo inteligentny, pracowity i ambitny człowiek. Wielka strata.

Tomasz Siwko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 21:56   #102 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
choćby na tej stronce adblock zbiera mi 6 reklam a ghostery 11 trackerów. Jak ktoś ma płacić redaktorom to właściciel serwisu bo robią tu rzeczywiście za darmochę a hajs z tych reklam na coś leci...

co do inicjatywy na A.G to byłbym za ...forumowym spotkaniem. CHyba każdy tutaj wspomina , że Adriana nie poznał osobiście i to jest wg. mnie nie odżałowana strata. Możnaby raz do roku uskutecznić jakieś oficjalne spotkanie boxing.pl i przy okazji powspominać kolegę ?
jestem za
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 22:56   #103 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Adrian i tak na zawsze pozostanie żywy w naszej pamięci...
inzynier1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-06-18, 23:58   #104 (permalink)
challenger

Domyślnie

Na bokser.org tez uczcili pamiec Adriana

http://www.bokser.org/content/2018/0...2226/index.jsp
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-06-18, 18:52   #105 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Niedobrze by się stało by ten wątek wygasł i abyśmy poprzestali jedynie na słowach albo takiej wymianie zdań jak ta powyżej. W kwestii cytatu: przyznam, że przejrzeć taką ilość postów jaką Adrian stworzyl jest niemożliwe, a i nawet jest to w pewien sposób bolesne. Przypomniał mi się test Adriana o Golovkinie (a jakże ) i znaleźć było go łatwo by był nominowany. Tekst otwiera zdanie, pewnie nie najlepsze jakie Adrian tu napisał, ale niech to będzie jakaś propozycja, która być może zachęci innych do swoich własnych i sprawi, że słowa z kondolencjami zamienią się w czyny faktycznego upamiętnienia.

Cytat, który odnalzałem to: "W zawodowym boksie poszukujemy bohaterów, każdy z nas innych i na swój indywidualny i niepowtarzalny sposób". Pochodzi z tekstu: http://www.boxing.pl/forum/publicyst...bi-rywale.html

Według mnie oddaje dość celnie zarówno przyczynę tego, dlaczego wielu z nas tak się pasjonuje boksem, dlaczego każdy z nas potrafi cenić w nim trochę coś innego (i zupełnie subiektywnie dobierac własnych ulubionych pięściarzy). Jest w tym zdaniu w końcu sporo samego Adriana, bo przecież "indywidualizm" i "niepowtarzalnosć" w pewnych sądach, ocenach czy gustach to coś co go bardzo mocno charakteryzowało.

A w kwestii pamiątki tej bardziej materialnej, zwracam się do redakcji o wyrażenie jakichś pomysłów, bo myślę, że jeśli na coś miałaby być zbiórka to redakcja w pierwszej kolejności ma do takich rzeczy legitymację i jednak najłatwiej to wtedy zorganizować pod redakcyjnym patronatem.
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-06-18, 22:10   #106 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Panowie, lada dzień ruszymy z procesem upamiętnienia Adriana. Bonsante, ten cytat jest rzeczywiście dobry.

Jutro niedziela, z rana Adrian pisałby relacje z jakichś małych, niszowych gal, co uwielbiał... Wciąż trudno zrozumieć to, co się stało...
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-06-18, 16:43   #107 (permalink)
challenger

Domyślnie

Mega smutna wiadomość, aż trudno uwierzyć, w jednej chwili Adrian toczy gdzieś na portalu gorące dyskusje, jak to on, pasjonat, a chwilę później nie ma człowieka.
To jest bardzo dołujące bo po raz kolejny pokazuje jak kruche jest życie ludzkie.

Mam nadzieję, że trafił do lepszego miejsca.

Faktycznie można, a nawet powinno się jakoś upamiętnić Adriana, bo z pewnością zasługuje na to.

P.S. Uważam, ze taka wiadomość powinna być podwieszona na początku strony przez jakiś czas, bo to już uciekło gdzieś na drugą stronę.
Nie każdy wchodzi na portal codziennie i taka jest moja sugestia.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-06-18, 17:42   #108 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jestem tutaj bo interesuje mnie boks, te ważne walki wagi ciężkiej, cruiser ale nie tylko. Przeczytałem wiadomość o śmierci Adriana przed chwilą, bo pare dni nie zaglądałem tutaj z braku czasu i mimo że nie znałem go osobiście i nigdy nie korespondowaliśmy to jestem w szoku. Myślałem że jestem twardy ale kur..a nie moge. Niech to szlag!!! Spoczywaj w pokoju chłopie.
Tommek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-06-18, 20:16   #109 (permalink)
challenger

Domyślnie

pytanie: czy do tekstu Adriana" pacman huck alvarez patologia boksu" jest 2 czesc? zapewne nazywa sie inaczej niz 1 czesc.......
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-06-18, 20:28   #110 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie wiem co napisać, ta wiadomość mnie zszokowała. Ale dzięki między innymi takim osobom jak Adrian i ogólnie ludziom tworzącym boxing pogłębiłem wiedzę o boksie jak i boks stał się moim ulubionym sportem, to właśnie dzięki pasji Adriana i myślę że nie jestem jedyny. Szkoda że nigdy nie poznałem go osobiście, bo miał wyraziste poglądy na różne sprawy, można było się zgadzać jak i spierać z nimi ale nie sposób było przejść obok. W tak młodym wieku odszedł a jeszcze wiele było przed nim.

Cześć jego pamięci.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania