boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-05-18, 12:47   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 4 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Horn nie boi się Crawforda i wierzy w swoje zwycięstwo

Już 9 czerwca w MGM Grand w Las Vegas dojdzie do interesującej potyczki między Jeffem Hornem (18-0-1, 12 KO) a Terence'm Crawfordem (32-0, 23 KO) o pas WBO w wadze półśredniej. Chociaż Australijczyk jest skazywany na pożarcie, to wierzy w swoje zwycięstwo.

- Crawford i jego trenerzy próbują sprawić, że poczuję się zdenerwowany i zwątpię w siebie. Nie uda im się to. Nie boję się tego gościa. Muszę być pewny wygranej, bo jeśli wchodzisz do ringu z założeniem, że możesz przegrać, to przegrasz. Przed tym pojedynkiem pracuję ciężej niż kiedykolwiek. Będę atakował, naciskał go podczas walki. Będę myślał o mojej rodzinie, o mojej żonie i córce - powiedział Horn.

"Hornet" podsumował także największe atuty najbliższego przeciwnika.

- Ma zabójczą lewą rękę, potrafi nokautować zarówno ciosami na tułów, jak i na głowę. Potrafi świetnie zmieniać pozycje podczas walki. OK, ale ja też mam kilka własnych planów. Na pewno będę dużo lepszy niż ostatnio w Brisbane - zakończył Australijczyk.

Jeff Horn odniósł się oczywiście do grudniowego pojedynku z Garym Corcoranem. Znokautował on Brytyjczyka w 11. rundzie, ale miał duże problemy, szczególnie w pierwszej fazie pojedynku. Oczywiście, jego największym zwycięstwem wciąż pozostaje pokonanie Manny'ego Pacquiao, lecz wydaje się, że żeby pokonać Crawforda, będzie musiał zawalczyć jeszcze lepiej.

Dla Terence'a Crawforda, walka z Hornem będzie debiutem w kategorii półśredniej. Jeśli wygra, zdobędzie pas w trzeciej wadze. "Bud" jest powszechnie uważany za najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe.

Źródło: Boxingscene.com

Jakub Zegarowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania