boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-05-18, 10:44   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Czerkaszyn w Rzeszowie z byłym rywalem Jonaka

Mieszkający w Belgii Tunezyjczyk Ayoub Nefzi (26-10-2, 5 KO) będzie rywalem Fiodora Czerkaszyna (9-0, 6 KO) 2 czerwca na gali KnockOut Boxing Night 2 w Rzeszowie.

Nefzi, który w swojej karierze sięgał po pasy IBF Continental Africa i IBF International, znany jest polskiej publiczności z pojedynku z Damianem Jonakiem. W maju 2015 roku pięściarz z Tunezji przeboksował z niezwyciężonym Ślązakiem pełne dziesięć rund, przegrywając ostatecznie na punkty.

- Jest niewygodny niełatwo go trafić, ale to będzie dla mnie wyzwanie - opisuje przeciwnika Czerkaszyn, który w maju zadebiutował w barwach KnockOut Promotions, efektownie nokautując w 17 sekund doświadczonego Daniela Urbańskiego.

- Nie nastawiam się na powtórkę, tak szybki nokaut raczej nie trafi mi się zbyt prędko. Ja zawsze wychodzę do ringu z założeniem, że przebokuję cały dystans, a jak będzie to zobaczymy - mówi Ukrainiec o polskich korzeniach, dodając z uśmiechem: - Może jednak uda mi się go upolować...

Główną atrakcją czerwcowej gali w Rzeszowie, która zakończy drugi dzień Kongresu Sztuk Walki w G2A Arena, będzie starcie dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą. W ringu zaprezentują się także m.in. utalentowany Paweł Stępień oraz pogromca Alberta Sosnowskiego Łukasz Różański, który stanie naprzeciw Brytyjczyka Michaela Sprotta.
Transmisja z imprezy w TVP Sport i TVP 1.

Źródło: informacja prasowa
Zdjęcie: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania