boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-05-18, 00:50   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 6 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Floyd Mayweather Jr: Gervonta Davis znokautowałby Wasyla Łomaczenkę!

Wciąż nie milkną echa o potencjalnej walce Gervonty Davisa (20-0, 19 KO) z Wasylem Łomaczenką (11-1, 9 KO). Swój głos zabrał też Floyd Mayweather Jr, który nie wierzy, że do takiej walki szybko dojdzie, ale uważa, iż "Czołg" znokautowałby Ukraińca.

- Łomacznko jest solidnym wojownikiem, ale ja mogę podpowiedzieć Davisowi co zrobić, gdyby do takiej walki doszło. Uderzenie, które posadziło Ukraińca na deski nie było ciężkim ciosem. Powiem szczerze, uważam, że Gervonta jest zdecydowanie większym puncherem niż Linares. Jeśli Davis rzuciłby Łomaczenkę na deski, skończyłby go. Kiedy "Czołg" rzuci rywala na matę ringu to jest koniec, on nie jest jak Floyd Mayweather Jr. Ale nie sądzę, że do tego dojdzie. To się nie wydarzy, bo Wasyl zawalczy teraz z Garcią. Garcia wygra z Łomaczenką. Nie sądzę, żeby Wasyl uderzał tak mocno jak Mikey - przedstawił swoje przewidywania Floyd Mayweather Jr.

Gervonta Davis faktycznie prezentuje się na zawodowych ringach doskonale. Ostatnio szybko znokautował byłego mistrza, Argentyńczyka Jesusa Cuellara. Jego potencjalny pojedynek z Wasylem Łomaczenką zapowiadałby się fascynująco.

Źródło: Boxingscene.com

Jakub Zegarowski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 02:42   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Jeżeli chodzi o walkę Łoma-Garcia zgadzam się z Floydem.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 06:30   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Może i obaj biją mocniej, i Davies i Garcia, ale większe szanse daje Garcii jednak, który stał w ringu i wygrywał z większą liczbą ciekawych bokserów, ponadto wydaje mi się sprytniejszy. Buta Daviesa fajnie nakręciłaby walkę, ale czy nie za wcześnie dla niego na takie wyzwanie?
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 08:58   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jak już pisałem wcześniej obaj wymienieni to chyba jedyne lekarstwo na Łomę bardzo szybcy ,myślący w ringu i bardzo silni i w ogóle nie ujmując klasy Łomaczence przydało by się jakieś wpierd...l bo mocno zaczął gwiazdorzyć czas chłopaka nauczyć pokory.
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 09:58   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

To dzieła. Nie ma boksera w tych wagach równych talentowi Łomy. I pewnie nigdy nie było. Niemniej Davis to wielki, potwornie bijący talent. Już wspominałem, że to moja wymarzona walka. Linares korzystał z warunków, bił ciosami prostymi, czyli zasięg był ważny. Trudno powiedzieć, czy Davis byłby trudniejszym rywalem. Chayba nie. Przed walką z Linaresem sądziłem, że tak, ale Linares dał dobrą, taktyczną walkę. Gervonta ma krótkie ręce i chyba ten "detal" byłby kluczowy. Jednak tu pressing Łomy i jego przegląd byłby wyraźnie efektywniejsze.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 11:29   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Floyd mowi tak zapewne w obawie przed faktem ze niektorzy eksperci juz mowia o Lomie jako najwybitniejszym bokserze wszechczasow. O szansach Garcii wg mnie juz pisalem, co do Daviesa....mialby duze szanse nawiazac walke z Loma a nawet wygrac przez swoja sile, zasiej i takze szybkosc.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 12:43   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Znając Floyda to za szybko do tej walki nie dojdzie
T2JD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 12:56   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
Floyd mowi tak zapewne w obawie przed faktem ze niektorzy eksperci juz mowia o Lomie jako najwybitniejszym bokserze wszechczasow.
Daj jakiegoś linka do tych ekspertów, bo ja pierwsze słyszę. Łomaczenko nigdy nie będzie uznawany za najwybitniejszego boksera wszech czasów. Za późno zaczął karierę zawodową, będzie miał stosunkowo niewiele walk, i może być zwyczajnie za mały. Oprócz tego boks jest jest sportem w którym sentyment do starych mistrzów jest tak duży, że w żadnym innym sporcie nie wypycha się starych bohaterów nie piedestał do tego stopnia, jak w boksie. Łomaczenko nie ma szans z "historycznym pojedynku" z Leonardem, Robinsonem czy Alim.
Nelson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 13:21   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nelson Zobacz post
Daj jakiegoś linka do tych ekspertów, bo ja pierwsze słyszę. Łomaczenko nigdy nie będzie uznawany za najwybitniejszego boksera wszech czasów. Za późno zaczął karierę zawodową, będzie miał stosunkowo niewiele walk, i może być zwyczajnie za mały. Oprócz tego boks jest jest sportem w którym sentyment do starych mistrzów jest tak duży, że w żadnym innym sporcie nie wypycha się starych bohaterów nie piedestał do tego stopnia, jak w boksie. Łomaczenko nie ma szans z "historycznym pojedynku" z Leonardem, Robinsonem czy Alim.
Na karierę boksera składa się całokształt.Nie wiem, czemu jest to pomijane, zwłaszcza jak ktoś był mistrze/ Vice olimpijskim, Ms, a bilans ma nie z tej ziemi (Łoma Gołowkin) .Łoma to nie Duran, który zaczął zawodowstwo w wieku 17 lat. Ale Łoma przecież nie próżnował. Mimo to myślę, że zostanie zapamiętany jako wielki pięściarz. Byle zachował rozsądek i nie szedł wyżej. Choć zawsze może przyjąć podstawową maksymą w boksie: łap wielkiego rywala wtedy, kiedy ku jest temu najlepszy moment (Floyd z Oscarem czy Mosleyem). Łoma to chyba jedna inna mentalność. Trudniejsza walka z Linaresem powinna mu pomóc w dalszym kreowaniu kariery.

stare 18-05-18, 13:25   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

A co pojęcia walk historycznych, zupełnie tego nie kupuję. Najlepsze walki "historyczne" to kwesta wybornie umowna. Walką historyczną był pojedynek Floyda z Cotto... albo GGG z Canelo? Wiele przesłanek, by uznać je za historyczne. Dlaczego i nie? Moim zdaniem walka o większej historii niż Hagler - Hearns, która była jednostronna i nie miała żadnej historii. Same nazwiska to mało.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania