boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-05-18, 00:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 6 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Siergiej Kowaliow docenia klasę Eleidera Alvareza, ale zapowiada, że skopie mu tyłek

Już 4 sierpnia w Atlantic Center do kolejnej obrony pasa WBO w wadze półciężkiej podejdzie Siergiej Kowaliow (32-2-1, 28 KO). Tym razem Rosjanin zmierzy się z wymagającym Kanadyjczykiem Eleiderem Alvarezem (23-0, 11 KO). "Krusher" zdaje sobie sprawę z czekającego go wyzwania i spodziewa się trudnej batalii.

- Eleider Alvarez to zdecydowanie pięściarz najwyższej klasy, cenię go znacznie wyżej niż Igora Michałkina, z którym walczyłem ostatnio. Jest niepokonany, jest pretendentem numer jeden federacji WBC. Nie mam pojęcia, czemu nie mierzył się z Adonisem Stevensonem. To nie moja sprawa. Alvarez na pewno zasługuje na mistrzowską szansę i 4 sierpnia jego umiejętności zostaną przetestowane. Moim zadaniem jest skopanie mu tyłka - zapowiedział Rosjanin.

Siergiej Kowaliow ostatni raz w ringu pokazał się 3 marca z Igorem Michałkinem. "Krusher" nie miał żadnych problemów z pokonaniem swojego rodaka, znokautował go w piątej rundzie, wcześniej zupełnie go rozbijając.

Eleider Alvarez czeka na mistrzowską walkę od kilku lat i choć jest obowiązkowym pretendentem WBC, to nie doczekał się swojej szansy. Kanadyjczyk przez ten czas jednak nie próżnował, pokonał m.in. Jeana Pascala czy Norberta Dąbrowskiego.

Źródło: Boxingscene.com

Jakub Zegarowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania