boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Jack: chcę znokautować Stevensona, ale liczę też na sprawiedliwy werdykt (http://www.boxing.pl/forum/newsy/51990-jack-chcae-znokautowaae-stevensona-ale-liczae-tea-na-sprawiedliwy-werdykt.html)

Krystian Sander 17-05-18 18:22

Jack: chcę znokautować Stevensona, ale liczę też na sprawiedliwy werdykt
 

40-letni Adonis Stevenson (29-1, 24 KO) w sobotę w Toronto będzie po raz dziewiąty bronił pasa WBC wagi półciężkiej. Rywalem "Supermana" będzie wtedy wymagający Badou Jack (22-1-2, 13 KO), a walka ta zapowiada się bardzo ciekawie. "The Ripper" zakomunikował, że liczy na nokaut na Stevensonie.

- Walczymy w Kanadzie, ale słyszałem, że wielu ludzi tam za nim nie przepada. Chcę go znokautować. Mam nadzieję, że jeżeli walka potrwa jednak pełen dystans, to werdykt będzie sprawiedliwy. W tej chwili skupiam się tylko na Stevensonie. Co będzie dalej? Ile lat w boksie mi zostało? Nie wiem. Najlepiej mieć krótką, intensywną karierę, by zarobić pieniądze i móc poświęcić się w pełni rodzinie. Chcę podziękować Floydowi Mayweatherowi. Po walce z Cleverlym chciałem Stevensona i Floyd pomógł mi w tym, by ten pojedynek dostać. Nie narzekam, nie płaczę, robię swoje. Chyba za to Floyd mnie lubi. Pojawiam się i wykonuję swoją robotę - powiedział reprezentant Szwecji.

Źródło: boxingscene

LegiaPany 18-05-18 11:30

Jezeli pojdzie to na pkt to mysle ze ew. nokdauny w tej walce zawaza na wygranej (a jestem pewien ze takie beda).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.