boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-05-18, 18:27   #21 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie

Podpytałem o te kwestie Leszka Jankowiaka, pokazując mu ten gif, który wkleił T2JD:

- Zależy jak wysoko jest pas. przepis mówi, że wszystko powyżej linii utworzonej przez kolce biodrowe jest ok. Ja za uderzenie w pas raczej nie zwracam uwagi.

O gifie:

- Nie wiem, czy sędzia to widział czy nie. Ja uważam, że te ciosy były ok. Poza tym suspensorium jest twarde i w tym miejscu raczej chroni skutecznie.

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 18:39   #22 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Podpytałem o te kwestie Leszka Jankowiaka, pokazując mu ten gif, który wkleił T2JD:

- Zależy jak wysoko jest pas. przepis mówi, że wszystko powyżej linii utworzonej przez kolce biodrowe jest ok. Ja za uderzenie w pas raczej nie zwracam uwagi.

O gifie:

- Nie wiem, czy sędzia to widział czy nie. Ja uważam, że te ciosy były ok. Poza tym suspensorium jest twarde i w tym miejscu raczej chroni skutecznie.
https://youtu.be/vuShrjyKBVk?t=8

Prosze bardzo Krystian. Wytyczne samego WEEKSA! Ciosy Warda byly przepisowe. Ten jeden kwestionowany z niepotrzebnej koncowej kanaonady moze byl watpliwy i tyle.

Ps. Polecam caly ten filmik. Geniusz Warda widziany w czystej postaci.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 20:39   #23 (permalink)
challenger

Domyślnie

tyle razy już to było wwałkowane ...nut krucher mentalnie pękł w obu walkach w drugiej pod koniec już "tylko" szukał sposobu na czym szybsze skończenie tego pojeedynku i ucieczkę do szatni. Symulacje po prawidłowo zadanych ciosach + faulami wybronił się od czystego K.o. + poo zakonczeniu nawet nie protestuje - ucieszuł się że to upokorzenie nareszcie się skończyło (bo tak należy odebrać, że wchodzi waciak ward do ringuu i robi z nim co chce )

Szacun dla niego bo to twardy zawodnik ale jak to mówi EJ G do wybitnego mu brakuje.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 02:55   #24 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał rc17 Zobacz post
Bez dwóch zdań to on nigdy nie był nr 1 LHW i nie jest też teraz. Nie podjął się nawet kasowej walki z Pascalem, za co więc możnaby go uznać jedynką w 175, za Fonfarę?
Nie walczył z Pascalem bo jak tamten miał pas to Go olał. Mówił żeby Pascal wywalczył mandatory, co Mu nie wyszło z Alvarezem.Pozdro
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 10:23   #25 (permalink)
bum

Domyślnie

Stevenson to mistrz papierowy. Czemu nie dąży do unifikacji pasa przez kilka lat trzymania pasa WBC. Rywale z którymi bronił tytuł to też śmieszna sprawa. Ale ten Badou Jack też mnie nie przekonuję i nie zdziwię się jak Adonis znowu obroni pas.
PS. Witam wszystkich, mój pierwszy post :d
damian376 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 15:43   #26 (permalink)
journeyman

Domyślnie

To się nie popisałeś już przy pierwszym poście, nazywając Stevensona papierowym mistrzem.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 17:13   #27 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
To się nie popisałeś już przy pierwszym poście, nazywając Stevensona papierowym mistrzem.
Jak inaczej mam nazwać mistrza, który walczy raz na rok i ma zawsze dobrowolnego pretendenta, zamiast narzuconego. Owszem miał na początku Bellew, ale co dalej? 2x Fonfara, Karpency czy Thomas Williams Jr. To przecież śmiech na sali.
damian376 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 17:32   #28 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
Jeszcze jakiś czas temu jak Krusher niszczył kolejnych gości to dominował raczej taki pogląd. Wytykano Supermanowi kolejnych przeciwników wskazując jak idzie Kowaliow. "Chickenson" było ciągle w komentarzach. Później Kowaliow przegrał z Wardem i nagle Stevenson stał się lepszym pięściarzem...
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 20:15   #29 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Co do pierwszej walki Ward vs. Kowal nie mam wątpliwości - poszedł ordynarny wał i nie potrafię znaleźć na to innego określenia.

Ich druga potyczka to już trochę inna para kaloszy. Ward odrobił pracę domową i ewidentnie odebrał Rosjaninowi ochotę na dalszą walkę, a kończące ciosy wyglądają jednak na przepisowe. Nieco zaskakująca jest podatność Krushera na body shoty i jego niemoc na poczynania Amerykanina, który jednak okazał się w rewanżu najzwyczajniej w świecie lepszy od Kowaliowa.

W moim odczuciu pierwszą walkę wygrał Kowal UD, drugą, całkiem uczciwie - Ward TKO.

Piszę to będąc entuzjastą Krushera i stylu, jaki reprezentuje i antyfanem Warda za często nieprzepisowe zagrywki, walki prawie tylko na swoim ringu i buńczuczną ksywę.
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 22:20   #30 (permalink)
champion

Domyślnie

Stevenson to na pewno jeden z najciekawszych LHW ostatnich kilkunastu przynajniej lat i sportowo z pewnością zasługuje na miano mistrza natomiast faktycznie w ostatnich latach miał fatalny matchmaking i trudno go uznawać za lidera dywizji skoro z najlepszymi zwyczajnie nie walczy. Wciaż prezentuje wysoki poziom ale rywale jego a np Kowaliova to przepaść.
Bardzo cicho ostatnio o Beterbijewie, nawet Adrian go nie wymienił w tym temacie chociaż swego czasu dużo pisał o nim z uznaniem. Przecież Artur mimo fatalnego prowadzenia to ścisła czołowka, dla mnie byłby faworytem ze Stevensonem gdyby do niego wyszedł zamiast Jacka.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania