boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-05-18, 11:14   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 30 razy w 10 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Haye: 5 maja nastąpiło przekazanie pałeczki Joyce'owi

Promotorzy wschodzącej gwiazdy brytyjskiej wagi ciężkiej, Joe Joyce'a (4-0, 4 KO), są zachwyceni postawą, jaką pięściarz prezentuje w swoich pojedynkach. 5 maja Joyce dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo przed czasem, a główny promotor Brytyjczyka, David Haye (28-4, 26 KO), jest przekonany, iż jego podopieczny zostanie niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej. Na tej samej gali w walce wieczoru "Hayemaker" przegrał przed czasem w rewanżowej walce z Tonym Bellew. 38-latek nie ogłosił jednak zakończenia kariery.

Sam Joyce wyraża chęć walki z zawodnikami, którzy znacznie odbiegają poziomem od jego czterech pierwszych rywali w zawodowej karierze. Wcześniej srebrny medalista olimpijski wspominał, że chętnie zmierzyłby się z Dereckiem Chisorą, Jarrellem Millerem bądź Hughiem Furym.

5 maja nastąpiło przekazanie pałeczki. Joe wyglądał imponująco, zdobywając tytuł Commonwealth. To jedynie początek jego fascynującej podróży, której celem jest zostanie niekwestionowanym mistrzem w wadze ciężkiej, a ja jestem dumny, że mogę w tej podróży uczestniczyć – przyznał Haye.

Waga ciężka jest urokiem tego sportu, zdobycie tytułu Commonwealth to początek. Z tą ekipą, którą mam, żadne wyzwanie nie jest dla mnie za duże. Jestem bardziej niż pewny, że widzimy już wierzchołek góry lodowej. Zrobiłem miejsce w swoim pokoju na to trofeum, ale jest jeszcze dużo przestrzeni na inne tytuły. Chcę podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom, zespołowi za wsparcie. Nie zawiodę was – zapewnił Joyce.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 13:44   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No nie wiem, nie wiem. Kołkowaty ten Joyce, do czołówki może dobije, ale mistrzostwo? W sumie nie takie cuda się już działy. Póki co taki Whyte czy Miller robią go spokojnie przed czasem.

P.S. Myślałem, że w drugiej ręce Haye trzyma mikrofon, a to głowa jakiegoś faceta :D.
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 05:59   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Joyce nie bedzie miał długiej kariery. Wydoją go do granic mozliwosci i siema
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-18, 15:33   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Joyce nie bedzie miał długiej kariery. Wydoją go do granic mozliwosci i siema
On juz ma 32 lata, nie wiem czy on bedzie wogole mial dluga kariere, raczej szybko chca spieniezyc, bo juz ma pelno kontuzji z tego co slyszalem.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-18, 08:01   #5 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
On juz ma 32 lata, nie wiem czy on bedzie wogole mial dluga kariere, raczej szybko chca spieniezyc, bo juz ma pelno kontuzji z tego co slyszalem.
Własnie o tym pisałem
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania