boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Haye: 5 maja nastąpiło przekazanie pałeczki Joyce'owi (http://www.boxing.pl/forum/newsy/51975-haye-5-maja-nastae-pia-o-przekazanie-paa-eczki-joyceowi.html)

Przemysław Wałowski 16-05-18 10:14

Haye: 5 maja nastąpiło przekazanie pałeczki Joyce'owi
 

Promotorzy wschodzącej gwiazdy brytyjskiej wagi ciężkiej, Joe Joyce'a (4-0, 4 KO), są zachwyceni postawą, jaką pięściarz prezentuje w swoich pojedynkach. 5 maja Joyce dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo przed czasem, a główny promotor Brytyjczyka, David Haye (28-4, 26 KO), jest przekonany, iż jego podopieczny zostanie niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej. Na tej samej gali w walce wieczoru "Hayemaker" przegrał przed czasem w rewanżowej walce z Tonym Bellew. 38-latek nie ogłosił jednak zakończenia kariery.

Sam Joyce wyraża chęć walki z zawodnikami, którzy znacznie odbiegają poziomem od jego czterech pierwszych rywali w zawodowej karierze. Wcześniej srebrny medalista olimpijski wspominał, że chętnie zmierzyłby się z Dereckiem Chisorą, Jarrellem Millerem bądź Hughiem Furym.

5 maja nastąpiło przekazanie pałeczki. Joe wyglądał imponująco, zdobywając tytuł Commonwealth. To jedynie początek jego fascynującej podróży, której celem jest zostanie niekwestionowanym mistrzem w wadze ciężkiej, a ja jestem dumny, że mogę w tej podróży uczestniczyć – przyznał Haye.

Waga ciężka jest urokiem tego sportu, zdobycie tytułu Commonwealth to początek. Z tą ekipą, którą mam, żadne wyzwanie nie jest dla mnie za duże. Jestem bardziej niż pewny, że widzimy już wierzchołek góry lodowej. Zrobiłem miejsce w swoim pokoju na to trofeum, ale jest jeszcze dużo przestrzeni na inne tytuły. Chcę podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom, zespołowi za wsparcie. Nie zawiodę was – zapewnił Joyce.

Źródło: Boxingscene

Pawulon 16-05-18 12:44

No nie wiem, nie wiem. Kołkowaty ten Joyce, do czołówki może dobije, ale mistrzostwo? W sumie nie takie cuda się już działy. Póki co taki Whyte czy Miller robią go spokojnie przed czasem.

P.S. Myślałem, że w drugiej ręce Haye trzyma mikrofon, a to głowa jakiegoś faceta :D.

Black Dragon 17-05-18 04:59

Joyce nie bedzie miał długiej kariery. Wydoją go do granic mozliwosci i siema

kubakj 17-05-18 14:33

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 567577)
Joyce nie bedzie miał długiej kariery. Wydoją go do granic mozliwosci i siema

On juz ma 32 lata, nie wiem czy on bedzie wogole mial dluga kariere, raczej szybko chca spieniezyc, bo juz ma pelno kontuzji z tego co slyszalem.

Black Dragon 18-05-18 07:01

Cytat:

Napisał kubakj (Post 567608)
On juz ma 32 lata, nie wiem czy on bedzie wogole mial dluga kariere, raczej szybko chca spieniezyc, bo juz ma pelno kontuzji z tego co slyszalem.

Własnie o tym pisałem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.