boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-05-18, 00:46   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 601 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie Anthony Joshua: teraz walka z Wilderem. Nie interesuje mnie Powietkin

Mistrz WBA, IBF i WBO w wadze ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) zajął twarde stanowisko w sprawie swojego kolejnego pojedynku. AJ nie jest zainteresowany starciem z Aleksandrem Powietkinem i zdecydowanie opowiada się za konfrontacją z czempionem WBC Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). Zdaniem Brytyjczyka takie jest właśnie jego przeznaczenie.

- Mam nadzieję, że Wilder będzie kolejny. Czuję ulgę, bo pokonując Parkera zbliżyłem się do ostatniej przeszkody. Teraz wymieniamy się szczegółami umowy. Myślę, że to jest moje zapisane przeznaczenie. Krążą przede wszystkim emaile z warunkami finansowymi. Poza tym są inne detale, gdzie odbędzie się walka, gdzie pierwsza konferencja prasowa. Promotorzy muszą przez to przejść. Chcę walki z Wilderem teraz. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie Powietkin. Nie, kiedy jest szansa na pojedynek z Wilderem. To musi się odbyć w tym roku - powiedział Joshua.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 00:52   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Szacunek. Oby do walki doszło. Moim faworytem Wilder jest wyższy,szybszy I ma bombę w prawej ręce. Pewnie będzie oddawał rundy ale ustrzeli AJ.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 05:38   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

"Nie interesuje mnie Povietkin".
Zabawne!
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 05:51   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
"Nie interesuje mnie Povietkin".
Zabawne!
Z kontekstu wypowiedzi AJ jasno wynika, że priorytetem jest dla niego walka z Wilderem. Nic w tym nie ma zabawnego
Bysiorek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 06:21   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bysiorek Zobacz post
Z kontekstu wypowiedzi AJ jasno wynika, że priorytetem jest dla niego walka z Wilderem. Nic w tym nie ma zabawnego
"Zabawne" dotyczyło nazwiska Saszy napisanego przez "v", przynajmniej tak mi się wydaje. Zobaczymy, co się wydarzy, natomiast biorąc pod uwagę czas promocji danego starcia, jakoś nie wierze, aby walka miała się odbyć w tym roku. Temat Joshua vs Kliczko był wałkowany w mediach pół roku. Joshua vs Wilder jest walką o wiele bardziej wyczekiwaną i trudno mi wyobrazić sobie, aby obozy obu zawodników zrezygnowały z "dojrzewania" tej walki przez następny rok tylko dlatego, że zawodnicy trąbią o walce. Ostatnio właściwie Joshua, Wilder od czasu oferty "50 mln" siedzi póki co cicho. Zobaczymy co się wydarzy.

BTW. Mikey Garcia prowadzi podobno zaawansowane rozmowy z Hearnem. Broner również zbliżył się do Matchroom USA. Robi się gorąco.
Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 06:43   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Povietkin może go nie interesować. Bo jak się nad tym zastanowić to co oni mogą mu zrobic? Zabrać pas. To niech biorą, po walce z Wilderem jak będzie chciał odzyska go od razu. Który nowy "miszcz" wba nie będzie chciał spieniężyć paska z Aj? Sądzę, że raczej nie ma takich. Jak Saszka zdobył by ten pasek, to co za kłopot zorganizować po walce z Wilderem pojedynku z Sasza?
Także sadzę, że jak najbardziej może mieć w głębokim poważaniu zarówno Sasze jak i wba.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 07:51   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał junior_13j Zobacz post
Povietkin może go nie interesować. Bo jak się nad tym zastanowić to co oni mogą mu zrobic? Zabrać pas. To niech biorą, po walce z Wilderem jak będzie chciał odzyska go od razu. Który nowy "miszcz" wba nie będzie chciał spieniężyć paska z Aj? Sądzę, że raczej nie ma takich. Jak Saszka zdobył by ten pasek, to co za kłopot zorganizować po walce z Wilderem pojedynku z Sasza?
Także sadzę, że jak najbardziej może mieć w głębokim poważaniu zarówno Sasze jak i wba.
Teoretycznie tak, ale praktycznie, patrząc na nastawienie Joshuy, raczej nie odpuści pasa WBA i ugnie się przed federacją jeśli będzie taka potrzeba. Z jednej strony, nawet jakby nie było ani jednego trofeum w stawce #JoshuaWilder, to walka i tak by wyłaniała na ten moment króla HW. Z drugiej jednak chodzi o marketing, splendor, wydźwięk, otoczkę walki. Starcie dwóch najlepszych gości o 5 pasów + The ring to podstawa, jeśli zależy nam na jak największym zbudowaniu tej walki. Dlatego uważam, że wszystko zależy od Saszy. Pomysł z ponowną walką o Regular wcale nie jest taki głupi, w szczególności, jeśli zarobiłby porównywalne pieniądze co za walkę z Joshuą (Hearn ma dorzucić odpowiednią ilość, aby Aleksander był zadowolony). Pokonując Charra zostałby ponownie w jakimś stopniu mistrzem, zarobiłby dobre pieniądze, a i nawet taki Regular pomógłby w budowaniu następnej walki i poprawiłby, choć niewiele, pozycję negocjacyjną podczas rozmów ze zwycięzcą pojedynku Joshua vs Wilder. A tak w ogóle to WBA się wpier*doliło niemiłosiernie z tą obowiązkową obroną, w trakcie negocjacji #JoshuaParker Mendoza zapewniał, że nie będą utrudniać drogi do walk unifikacyjnych Joshule. Skoro jest inaczej, to należy obie także wyobrazić, jakie mocne wpływy, i co za tym idzie wielkie pieniądze rzecz jasna, ma Riabiński.

stare 16-05-18, 14:45   #8 (permalink)
bum

Cool

Widać ze AJ idzie swoja droą a Hearn swoja, no zobaczymy co z tego wyjdzie jesli za walke z Wilderem AJ dostał by 50baniek to moze spuścić Hearna w klozecie
Wildwik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 16:52   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wildwik Zobacz post
Widać ze AJ idzie swoja droą a Hearn swoja, no zobaczymy co z tego wyjdzie jesli za walke z Wilderem AJ dostał by 50baniek to moze spuścić Hearna w klozecie
Widzę, że bezmyślnych krytyków przybywa także niestety na tej stronie.

stare 17-05-18, 01:12   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wildwik Zobacz post
AJ ma dostać od Hearna 100mln za przedłużenie umowy o 3 lata raczej Go nie spuści.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania