boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 15-05-18, 18:41   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Horn: zespół Crawforda stosuje psychologiczne sztuczki

Jeff Horn (18-0-1, 12 KO) jest w posiadaniu pasa organizacji WBO wagi półśredniej. Według wielu opiniotwórców Australijczyk to mistrz "z przypadku". Zdobył on tytuł wygrywając na swoim ringu z wielkim Mannym Pacquiao. Filipińczyk tamtego wieczora był wyjątkowo słabo dysponowany; według Freddiego Roacha, szkoleniowca Pac-Mana, legendarny pięściarz zlekceważył mało znanego rywala. Ponadto werdykt przyznający zwycięstwo faworytowi gospodarza, wielu kibiców i opiniotwórców uznało za kontrowersyjny.

Nic nie trwa wiecznie i wkrótce pas federacji World Boxing Organization w limicie 147 funtów może zmienić właściciela. W drugiej obronie tytułu w wykonaniu Horna, Bob Arum wystawia przeciwko Australijczykowi swojego asa, byłego, zunifikowanego czempiona wagi super lekkiej, Terence'a Crawforda (32-0, 23 KO). Walka planowana jest na 9 czerwca w MGM Grand w Las Vegas.

Tymczasem Horn skarży się, jakoby Crawford stosował wobec niego sztuczki psychologiczne.

- Myślę, że zespół Crawforda próbuje grać ze mną w gry psychologiczne. Zmieniają datę, zmieniają miejsce, odkładają walkę, a teraz zmieniają rękawice. Wiedziałem, że będą tak postępować. Niewiele mnie to jednak martwi, gdyż jestem gotowy na wszystko. To mnie po prostu motywuje. Nie ma znaczenia, jakie nałożę rękawice. Kiedy trafię faceta, to go zranię - mówił Horn.

Źródło: Fight News

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 20:38   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Będzie miał sztuczki jak go Jankes zleje
BoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 21:01   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jak to powiedział pewien znany pięściarz każdy jest twardzielem dopuki nie dostanie w łeb
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 21:32   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Nie wiem dlaczego czołówka p4p czyli Crawford miałby potrzebę stosować psyop przeciwko jakiemuś przypadkowemu Australijczykowi.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 12:57   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Horn jest niedoceniany. To młody, bardzo duży i nieźle wyszkolony półśredni. Bez szaleństw, ale mógłby dać dobre walki z przykładowym Porterem czy Garcią. Faworytem może by nie był, ale postawiłby się im ostro. Domyślam się, że przez ostatni czas mocno w niego zainwestowano. Wyraźnie największe wyzwanie Crawforda.

stare 16-05-18, 13:03   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

Ja to mam problem z tą walką Horn - Pacquiao. Widziałem ją raz, w telewizji, będąc skupionym nie na 100% na tym, co widzę, ale byłem mocno zaskoczony, jak na drugi dzień zaczęło się bombardowanie, że Filipińczyka oszukali. Dziwiło mnie też wskazywanie na wyraźny spadek formy Paca, bo odebrałem to po prostu tak, że Manny miał problem z siłą i rozmiarami Australijczyka, po prostu. Muszę to obejrzeć jeszcze raz i wypunktować.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 14:15   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Ja to mam problem z tą walką Horn - Pacquiao. Widziałem ją raz, w telewizji, będąc skupionym nie na 100% na tym, co widzę, ale byłem mocno zaskoczony, jak na drugi dzień zaczęło się bombardowanie, że Filipińczyka oszukali. Dziwiło mnie też wskazywanie na wyraźny spadek formy Paca, bo odebrałem to po prostu tak, że Manny miał problem z siłą i rozmiarami Australijczyka, po prostu. Muszę to obejrzeć jeszcze raz i wypunktować.
Werdykt dyskusyjny, może lekko gospodarski... Natomiast forma Paca wg mnie była jednak poniżej jego możliwości. Wlczył jakbhy bez pomysłu, na spontonie.. wiele nieprzygotowanych akcji. Freddie mówił, że Pac nie był dobrze przygotowany. Na to nałożyło się to, o czym mówisz: rozmiary rywala... Myślę, że obie te przesłanki zadecydowały o werdykcie. Dodam, dla mnie werdykt raczej do przyjęcia, choć oceniam to bez szczegółowej punktacji.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania