boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Cieślak dla Boxing.pl: ważę obecnie 95 kg. Z limitem wagi cruiser nie będzie problemu (http://www.boxing.pl/forum/newsy/51965-ciea-lak-dla-boxing-pl-waa-ae-obecnie-95-kg-z-limitem-wagi-cruiser-nie-bae-dzie-problemu.html)

Krystian Sander 15-05-18 16:45

Cieślak dla Boxing.pl: ważę obecnie 95 kg. Z limitem wagi cruiser nie będzie problemu

Michał Cieślak (15-0, 10 KO) wraca do akcji 2 czerwca podczas gali w Legionowie. Polak z wagi junior ciężkiej będzie chciał ponownie nabrać rozpędu i zbliżyć się do dużych walk w limicie wagi cruiser. Aby tak się stało, bokser z Radomia nie może sobie pozwolić na wpadkę w starciu z Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO).

O tym, że tego boksera z Ukrainy nie wolno lekceważyć, jakiś czas temu przekonał się Krzysztof Głowacki, który wprawdzie zwyciężył z Radczenką na punkty, lecz został posłany przez swojego oponenta na deski.

Tymczasem postanowiliśmy spytać Michała o jego wagę i nastrój przed czerwcowym powrotem na ring.

- Z limitem wagi cruiser nie będzie problemu. Ważę obecnie 95 kg, tak więc powoli waga idzie w dół. Trenuję obecnie bardzo ciężko, na pewno ciężej niż przed walką z Bacurinem. Wierzę, że szybko nadrobię stracony czas, że zacznę piąć się w górę. Radczenko to doświadczony bokser, na którego będę musiał uważać, być skupionym. Waga cruiser jest bardzo mocno obsadzona na świecie, jak i w Polsce. Gdzie ja widzę siebie samego? Chciałbym się widzieć na samym szczycie. Wierzę, że tak będzie - powiedział nam Michał Cieślak.

Wszystkich chętnych do nabycia wejściówek na galę w Legionowie zapraszamy pod link: https://sklep.ebilet.pl/4503599627370505

Źródło: Krystian Sander/Boxing.pl
Zdjęcie: Tomasz Radzik/Super Express

Wildwik 15-05-18 16:59

kolejny cruiser faktycznie można by zrobić ten turniej w junior ciężkiej? :dirol:

Krystian Sander 15-05-18 17:30

Cieślak to jeden z tych, który mógł/może rozruszać te nasze często szare gale. Mało mamy bokserów tak silnych fizycznie i dysponujących tak mocnym pojedynczym uderzeniem jak Michał. Palaciosem pozamiatał ring jak szmacianą lalką. Mam nadzieję, że Michał wróci do formy z lat 2015/16.

azz 15-05-18 17:40

Czekam z niecierpliwieniem na występ Michała, powrót do CW to dobry pomysł, trenowanie z trenerem Liczykiem nie jestem przekonany, ale zobaczymy w dalszej perspektywie.

Wildwik 15-05-18 17:45

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 567427)
Cieślak to jeden z tych, który mógł/może rozruszać te nasze często szare gale. Mało mamy bokserów tak silnych fizycznie i dysponujących tak mocnym pojedynczym uderzeniem jak Michał. Palaciosem pozamiatał ring jak szmacianą lalką. Mam nadzieję, że Michał wróci do formy z lat 2015/16.

a to czasem nie zamiatał nim przed koksem?

azz 15-05-18 17:47

Cytat:

Napisał Wildwik (Post 567429)
a to czasem nie zamiatał nim przed koksem?

Przyznał się, wzioł problem na klatę, bez migania się, nie wypominajmy mu tego. Chociaż zapewne wielu czeka(w tym ja) jak Michał będzie się prezentował w kolejnych walkach, już 'normalnie', wcześniej było naprawde obiecująco.

SlawekW 16-05-18 09:37

Musimy na niego liczyć, bo niewielu innych mamy, a on pokazywał oprócz siły i dynamiki także charakter.
Będzie na razie zagadka, ale zapewne Radchenko to już taki test, który da nam pojęcie wzgledne, bo on umie boksowac.

Marek Cudek 16-05-18 10:40

Myślę, że głównymi jego atutami są niezła szybkość, "ciąg na bramkę" i psychika. Cios też ma, ale nie wyróżnia się pod tym względem na tle np. Diablo, który dał d... z Palaciosem przez bierność i brak koncepcji.

Tejksio 16-05-18 17:09

Cytat:

Napisał Marek Cudek (Post 567499)
Myślę, że głównymi jego atutami są niezła szybkość, "ciąg na bramkę" i psychika. Cios też ma, ale nie wyróżnia się pod tym względem na tle np. Diablo, który dał d... z Palaciosem przez bierność i brak koncepcji.

Tego jeszcze nie wiemy, bo nie był jeszcze w poważnych tarapatach. Akurat tu mam wątpliwości, życie pokaże czy słuszne.

Endrjus 16-05-18 17:30

Chłopaki wyglądają na tym plakacie, jakby przed sesją wrzucili Wasylowi 5 ton węgla do komórki. Grafik się nie popisał.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:39.