boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 15-05-18, 10:32   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 574 razy w 103 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 45
Domyślnie Tyson Fury: Bellew jest mały. Nie chcę, aby skończył nieprzytomny

Brytyjski pięściarz Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) upodobał sobie wielkie walki na brytyjskim podwórku i po dwóch, wygranych pojedynkach z Davidem Haye'em wyzywa teraz Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO). "Gypsy King" stara się wytłumaczyć koledze różnice pomiędzy sobą a Haye'em i uświadomić, że taka konfrontacja nie ma najmniejszego sensu.

- Chciałbym walki z Furym. Chcę go znokautować. Wiem, że jestem w stanie - powiedział Bellew.

- Kiedy wyjdzie do ringu z "Gypsy Kingiem" rozpętam piekło w ringu. On jest mały i może mu się stać duża krzywda. Nie masz do czynienia z przeterminowanym o 20 lat Haye'em, tylko mierzącym ponad dwa metry i ważącym 120 kilo pięściarzem w prime. W tej chwili mogę burzyć ściany i jestem jednym z najlepszych panczerów. Oni nie zdają sobie z tego sprawy - powiedział Fury.

- Jaka z tego korzyść, że zrobię mu krzywdę? Jak będę się czuł wiedząc, że on nie powinien ze mną wychodzić do ringu? Wszyscy potrzebujemy pieniędzy, ale on chyba nie potrzebuje do tego stopnia, żeby skończyć nieprzytomny? To gadanie, że może mnie znokautować. Mógłbym wystawić mu szczękę i nawet nie zraniłby mnie. Nie wie na co się pisze - dodał Tyson.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 10:48   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Też mi się wydaje, że z dużymi ciężkimi Bellew ma szanse marne. Nie to, że z Furym dzisiaj, on teraz to wielka niewiadoma...
kaminskiy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 11:46   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ale panczerem to Fury raczej nie jest.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 16:12   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Jeśli by doszło do tej walki, jestem gotów obstawić niemałą kwotę, że Fury nie znokautuje Bellew. Powiedziałbym nawet, że po tak długiej przerwie szanse byłyby 50-50.
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 16:37   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Dave Allen który sparował prawie z każdym (Joshua, Kliczko, Joyce etc.) i walczył z Whytem i Ortizem, mówi że Fury bije z nich najmocniej. Ile w tym prawdy nie wiem, ale Bellew to dziecko szczęścia i w walce z Furym fart by mu nie wystarczył. Tym bardziej, że przed Bellew Fury miałby minimum dwóch przeciwników (ktośtam i Briggs) i zrzuciłby resztę rdzy i kilogramów.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 22:28   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Moim zdaniem Bellew bez szans z Furym. Różnica w warunkach fizycznych to przepaść.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 23:47   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał boks i czil Zobacz post
Dave Allen który sparował prawie z każdym (Joshua, Kliczko, Joyce etc.) i walczył z Whytem i Ortizem, mówi że Fury bije z nich najmocniej. Ile w tym prawdy nie wiem, ale Bellew to dziecko szczęścia i w walce z Furym fart by mu nie wystarczył. Tym bardziej, że przed Bellew Fury miałby minimum dwóch przeciwników (ktośtam i Briggs) i zrzuciłby resztę rdzy i kilogramów.
Tayson mówi że najmocniej bił Holy...pewnie ciosów Lennoxa niepamieta.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania