boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-05-18, 14:48   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Mateusz Borek: wielki boks w TVP za darmo? Tam nic nie jest za darmo

Mateusz Borek, szef MB Promotions, udzielił ciekawego wywiadu portalowi "To Jest Boks". Poruszonych zostało wiele tematów traktujących o boksie zawodowym. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Uploader: To Jest Boks

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 15:58   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Telewizja w Polsce nigdy nie była za darmo bo już za komuny płaciliśmy abonament radiowo-telewizyjny.
Sputnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 16:30   #3 (permalink)
azz
journeyman

Domyślnie

Dla mnie boks w telewizji publicznej to dobry pomysł, ale boks w telewizji publicznej we współpracy z SKP, już niekoniecznie. Kiedyś pisałem że jeśli TVP nie będzie miało wpływu na jakość walk i matchmaking, wymuszając chociaż jedna przyzwoita walkę na gale, nie koniecznie dla zawodnika w topie rankingu, to będzie słabo. Jak na razie start SKP w telewizji publicznej widocznie idzie w lepiej opakowany, ale jednak model bumobicia z Polsatu.

Ze TV publiczna nie jest darmowa to czysta oczywistość i populistyczna gadka. Trzeba też wspomnieć że czasami PPV w wykonaniu Polsatu to kpina z klienta (np .zakodowane mecze siatkówki drużyny narodowej utrzymywanej z podatków na mistrzostwach odbywających się w Polsce, podobnie z KSW, nie śłedze ale chyba kodują już walki z cieniem), to tez nie tak, że mam problem z PPV, rozumie jak to działa i jestem wstanie zapłacić, ale gala(zestawienia) i oprawa musi być minimum w stylu ‘Noc zemsty’. Panie Mateuszu gdzieś czytałem ciagle wypomina tak tego BJ Flores-a że jest szósty w rankingach, to jakie prawo ma mieć mieć Parzeczewski będąc tak wysoko w mocno obsadzonej wadze, nie bądźmy hipokrytami powołując się na to. Gala była dobra, czekamy na kolejne i na jakieś chociaż minimalne wyzwania dla zawodników w których już poszło trochę własnych pieniędzy, a mam wrażenie że strach trochę zwiększyć im poziom.

Ps. Oby zrobili coś z ta Ipla bo wstyd.
azz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 16:45   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie

Na razie nie ma mowy o żadnym kroku do przodu SKP. To jest dokładnie to samo, tylko w innym opakowaniu. TVP strasznie cukruje ten produkt, zachwyty w przyjaznych SKP mediach nad nokautem Głowackiego... Nie trudno się połapać, o co w tym chodzi.

Kujarzewski w studio, Olbrychski na treningach, "największa gala w dziejach PL boksu", co powtarza już nie tylko Marcin Najman, ale też dyrektor sportu w TVP Marek Szkolnikowski...

Mnie to póki co mocno odpycha.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 17:02   #5 (permalink)
azz
journeyman

Domyślnie

Krystian w publicznej zawsze jest wszystko 'przechwalone' zawsze naj..., naj... nie mam z tym problemu, już przywykłem. Jako kibic strike boksu patrze na walki, dla mnie mogli by walczyć w garażu, aby w dobrym jakościowo przekazie TV. Problem jest w tym że sam produkt ostateczny, czyli zestawienia, po pierwszej gali wydały się znajome z czasów Polsatu. Dodatkowo widać że na razie TVP nie ma 'know how' na pokazywanie boksu, a takie gale na pewno nie ułatwia wejścia na rynek .
azz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 17:57   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Czy każda rozmowa z bokserem lub promotorem musi mieć formę podstawienia mikrofonu i kilkuminutowych monologów? Czy nie ma żadnego dziennikarza, który mógłby zadać w 20 minut 20 pytań, wyciągnąć szczegóły organizacyjne, zadać trudne pytania, a nie ciągle słuchać tego samego. Po obejrzeniu kilkunastu wywiadów z Borkiem, Adamkiem, czy Szpilką mogę napsiać je z głowy. Zawsze tak samo.
Lantsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 18:29   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Wziął sobie gotowe produkty na Częstochowe i spina dupe na tt że w Wałczu zawiodła promocja anonimowych pięściarzy. Ręce opadają jak się czasem czyta Borka. Podejrzewam że byle kto obeznany choć trochę z organizacją eventów mając Adamka, Mastera, Balskiego, Brodnicką + mniej lub więcej znanych Jonaka,Chudeckiego itd też potrafiłby sprzedać gale. Pan Borek - promotor pełną gębą.

i cisnie temat dalej
https://twitter.com/BorekMati/status/996065175789821953
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 18:42   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Na razie nie ma mowy o żadnym kroku do przodu SKP. To jest dokładnie to samo, tylko w innym opakowaniu. TVP strasznie cukruje ten produkt, zachwyty w przyjaznych SKP mediach nad nokautem Głowackiego... Nie trudno się połapać, o co w tym chodzi.

Kujarzewski w studio, Olbrychski na treningach, "największa gala w dziejach PL boksu", co powtarza już nie tylko Marcin Najman, ale też dyrektor sportu w TVP Marek Szkolnikowski...

Mnie to póki co mocno odpycha.
Może warto zapytać chłopaków: A co sprawia, że ta gala jest największa i bije na głowę tą czy tamtą?

Cytat:
Napisał azz Zobacz post
Krystian w publicznej zawsze jest wszystko 'przechwalone' zawsze naj..., naj... nie mam z tym problemu, już przywykłem. Jako kibic strike boksu patrze na walki, dla mnie mogli by walczyć w garażu, aby w dobrym jakościowo przekazie TV. Problem jest w tym że sam produkt ostateczny, czyli zestawienia, po pierwszej gali wydały się znajome z czasów Polsatu. Dodatkowo widać że na razie TVP nie ma 'know how' na pokazywanie boksu, a takie gale na pewno nie ułatwia wejścia na rynek .
Teraz jest to szczególnie widoczne. Płace rosną, bezrobocie spada, słupki poparcia szybują masakrycznie w górę, tępienie korupcji itd.. Propaganda idzie pełną parą, w czym kluczową role odgrywa telewizja. Dlatego warto to traktować właśnie z dystansem, a często nawet nie brać serio.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 19:04   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał azz Zobacz post
Ja nie przejmuje sie komentarzem, studiem TVP jeszcze, bo to dla nich jakby DEBIUT...a komentatorzy z dupy wzieci, a powinni dac Gmitruka i Pindera jako komentatorow lub do studia, to by pomoglo.

A co do gal Knockoutu - znowu kiepskie zestawienie, ale pewnie na tyle kasa jaka dostaja to na to pozwala.

Zeby TV miala ingerencje w matchmaking, to musi byc wielka kasa, gdzie jest duze ryzyko wtopy tej kasy, a tutaj przeciez TVP nie rzucila jakichs kokosow.

Knockout i Wasilewski robi co moze, dlatego wrzuca siebie i bokserow jako komentatorow, aby ich poznali i zeby troche pogadali, ale piepsza glupoty jak Wlodarczyk, gdzie wybiela Glowke, ze ten wygral z Usykiem haha.

Mam nadzieje, ze Wasilewski w koncu pokaze lepszy matchmaking.

A takze, ze wrzuci swoje know how do gali Najmana, bo w koncu udostepnil swojich bokserow, lepiej dla niego, jak ten projekt uda sie i bokserzy swoji beda na przyszlosc.

Dodatkowo pewnie z Najmanem beda wspolpracowac dalej, bo ja mysle, ze ta gala raczej dobrze wyjdzie.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 21:22   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Wziął sobie gotowe produkty na Częstochowe i spina dupe na tt że w Wałczu zawiodła promocja anonimowych pięściarzy. Ręce opadają jak się czasem czyta Borka. Podejrzewam że byle kto obeznany choć trochę z organizacją eventów mając Adamka, Mastera, Balskiego, Brodnicką + mniej lub więcej znanych Jonaka,Chudeckiego itd też potrafiłby sprzedać gale. Pan Borek - promotor pełną gębą.

i cisnie temat dalej
https://twitter.com/BorekMati/status/996065175789821953
obiektywnie fhui jak zawsze zresztą

Bierz tego zapasionego dziada w fazie agonalnej pod wzgledem boskerskim i marketingowym Adamka jakim był 3 gale temu i rób mu gale .. profit?

I co to znaczy mając Adamka mając mastera? mając brodnicką? Kutfa chłopie pieniądze leżą na ziemi wystarczy je podnieść - nie masz widze pojęcia o biznesowej współpracy z ludzmi to nie takie proste Przypominam, że największa konkurencja "ma" dwóch byłych mistrzów świata, prdendentów do tytułów itd ...i jakoś ciężko im zorganizować porządne gale.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania