boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-05-18, 09:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Joseph Diaz przygotowany na sobotni pojedynek z Garym Russellem

Wielkimi krokami zbliża się wielce interesujący pojedynek, w którym Gary Russell Jr (28-1, 17 KO) będzie bronił pasa WBC wagi piórkowej z niepokonanym Josephem Diazem (26-0, 14 KO). Do walki dojdzie w najbliższą sobotę w MGM National Harbour w Oxon Hill. Pojedynek będzie transmitowany na żywo przez telewizję Showtime.

"Jo Jo" Diaz ma nadzieję, że uda mu się pokonać rywala i wywalczyć prestiżową koronę limitu 130 funtów.

- To jest moment, w którym czuję, że będzie mi dane wykorzystać okazję i pokonać Russella Jr w swoim rodzinnym mieście. Mam 25 lat i jestem głodny. Jestem naprawdę gotowy. Nie zawiodę nikogo i dam Gary'emu Russellowi Jr'owi najtrudniejszą walkę. Obóz treningowy idzie dobrze. Trenowałem ciężko na 19 maja. Przygotowania były takie same jak do każdej walki i trwały one 10 tygodni - mówił Joseph Diaz.

Będzie to czwarta obrona tytułu WBC wagi piórkowej w wykonaniu Gary'ego Russella Jr. Tytuł ten ciemnoskóry Amerykanin zdobył w marcu 2015 r. Pięściarz zdemolował wówczas Meksykanina Jhonny'ego Gonzaleza.

Źródło: Fightnews

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 09:55   #2 (permalink)
Felietonista

Nominowany 106 razy w 29 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 6
Domyślnie

To będzie pojedynek dla koneserów techniki, bo obydwaj rywale są w tej dziedzinie prawdziwymi artystami. Walka bez wyraźnego faworyta, ale chyba jednak Russell okaże się lepszy.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 10:03   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Russel Jr jest mega niedoceniany i naprawdę szkoda, że nie dostał szansy w dużych walkach. Mam nadzieję, że jeszcze będzie miał okazję się pokazać.
Thrawn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-05-18, 23:43   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Thrawn Zobacz post
Russel Jr jest mega niedoceniany i naprawdę szkoda, że nie dostał szansy w dużych walkach. Mam nadzieję, że jeszcze będzie miał okazję się pokazać.
Bo trafił na Lomaczenke który mu zabrał 0 z rekordu i zdeklasował. Gary ma krótkie ręce jak T-Rex
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 19:15   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr.KO Zobacz post
Bo trafił na Lomaczenke który mu zabrał 0 z rekordu i zdeklasował. Gary ma krótkie ręce jak T-Rex
Bez przesady z tą deklasacją. Po prostu wygrał, ale Russell urwał kilka rund.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-18, 19:30   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Bez przesady z tą deklasacją. Po prostu wygrał, ale Russell urwał kilka rund.
Urwał.. na zasadzie, kilka rund było bliskich. Nie wygrał przekonująco żadnej odsłony, przynajmniej tak to pamiętam. A oglądałem uważnie, Co nie zmienia, że jest moim wyraźnym faworytem z Diazem, którego Darek powyżej chyba nieco przecenił "Jo Jo" jest bardzo solidny, ale bez większego błysku.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-18, 16:57   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Urwał.. na zasadzie, kilka rund było bliskich. Nie wygrał przekonująco żadnej odsłony, przynajmniej tak to pamiętam. A oglądałem uważnie, Co nie zmienia, że jest moim wyraźnym faworytem z Diazem, którego Darek powyżej chyba nieco przecenił "Jo Jo" jest bardzo solidny, ale bez większego błysku.
Odniosłem podobne wrażenie, na pewnym etapie trochę znudziłem się jego walkami. Russella można zobaczyć chociażby ze względu na doskonałą szybkość. Też stawiam na niego.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania