boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-05-18, 11:11   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 390 razy w 114 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 32
Domyślnie Łapin: chcemy powrotu na tron. Głowacki: liczę na dopięcie walki z mocnym rywalem

Wczorajszy nokaut Krzysztofa Głowackiego (30-1, 19 KO) na Santanderze Silgado (28-5, 22 KO) został odebrany przez fanów boksu w Polsce niejednomyślnie. Z jednej strony da się słyszeć, że Polak zrobił swoje i szybko mocnym ciosem zgasił światło rywalowi z Kolumbii, ale nie brakuje też takich opinii, że bokser z Ameryki Południowej padł "z głodu", a uderzenie "Główki" na pewno nie powinno narobić aż takich szkód. Oto, co po walce mieli do powiedzenia Krzysztof Głowacki i Fiodor Łapin.

– Głowacki miał wywierać presję. Silgado, kiedy rozpędzi się, jest groźny. W bójce łatwo o przypadek. Krzysztof zrobił swoje. Akcję nokautującą też przerabialiśmy. Wrócił wojownik i pokazał klasę. Chcemy powrotu na tron - mówił trener Łapin w rozmowie z TVP.

– Mam nadzieję, że Andrzej Wasilewski dopnie walkę z bardzo mocnym zawodnikiem. Czas pokaże... Nie chcę gadać, co będzie dalej. Chciałem skupić się tylko i wyłącznie na Silgado. Poczułem, że lewa idealnie wylądowała na skroni - dodał "Główka".

Źródło: sport.tvp.pl
Zdjęcie: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 11:54   #2 (permalink)
Felietonista

Nominowany 106 razy w 29 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 6
Domyślnie

"Poczułem, że lewa idealnie wylądowała na skroni". Gadka dla ciemnego ludu. To było przypadkowe, nieczyste trafienie nasadą, a Silgado padł, bo od dawna jest totalnie rozbity. Półtora roku temu Kudriaszow ciężko go znokautował dwoma pacnięciami słabszą ręką i chyba jeszcze szybciej, niż Głowacki.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 12:29   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ciekawe czy w Rzeszowie Durodola będzie wyglądał jak Silgado wczoraj...

To była pierwsza gala tego nowego projektu Wasilewskiego, więc za wcześnie na oceny. Mam nadzieję że w przyszłości matchmaking będzie inny, bo tutaj wynik każdej walki był pewny.
miquel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 13:03   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ja też mam nadzieję na mocnego rywala dla Głowackiego bo nadal mam wątpliwości czy to ten sam, który był w posiadaniu pasa. Z tych mocnych rywali mamy Tabitiego, Dorticosa, Pereza i może Goulamiriana. Jest jeszcze Lerena ale gość wydaje mi się wybitnie miękki. Reszta "mocnych rywali" raczej za wiele Krzyśkowi nie da
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 14:26   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Gala ogolnie bardzo slaba. Ostatnia Borka byla lepsza, ale tez platna. Zobaczymy jak ngb wypadnie.
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 17:20   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

To uderzenie było tak idealne, że nawet nie wydało żadnego dźwięku. Za to zwrócili moją uwagę komentatorzy, to naprawdę imponujące w tak krótkim czasie tyle razy podkreślić jakim to niesamowicie groźnym i wymagającym przeciwnikiem jest Silgado, bo sześć lat temu świetnie wypadł z Lebiedewem (zapomnieli dodać, że został znokautowany w 4. rundzie), i jak to Głowacki musi być w 100% zwarty i gotowy żeby sprostać tak wielkiemu zagrożeniu.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 17:31   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Jaki ku... tron ? Chyba, ze chodzilo, ze tak wystraszyl sie, ze musi biec na tron i wysrac sie dokladnie.

Glowacki jaki powrot? Chlopie ty juz nic nie wygrasz. Kolejnego Cunnighama nie bedzie, a Hucka mistrza, co wozil dupe po klubach tez nie...
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 17:41   #8 (permalink)
azz
journeyman

Domyślnie

Ile jeszcze można jechać na zaufaniu kibica, zdobytym głownie po walce z Huckiem. Jak widać SKP i Główka starają się to sprawdzić, oby teraz był jakiś przyzwoity rywal, albo przynajmniej młody i w pełni zdrowy (by nie było jakiejś tragedii). Historia Główki jak narazie, dzięki sprawnej promocji, od zera do bohatera i z powrotem.
azz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 17:57   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Jak mu dadza Lebiediewa to moze byc calkiem ciekawie. Nie dlatego, ze Glowka tak dobry, ale ze Rosjanin moze w pewnym momencie pojsc bardzo mocno w dol z forma przy swoim wieku, malej aktywnosci i duzej ilosci przyjetych ciosow. Realnie to Glowka jest gwiazda jednej walki z Huckiem (ktory koszmarnie zachlysnal sie Vegas)a i tak zdazyl juz publicznie uskarzac sie, ze jako powazny mistrz za mniej niz 150 tys $ (jesli dobrze pamietam) do ringu nie wyjdzie. Komedia z tymi Glowkami i Wlodarczykami. Taki z Glowki mistrzu, ze nikogo specjalnie nie interesuje i pewnie przegra z Masternakiem gdyby cos.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 20:56   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Jak mu dadza Lebiediewa to moze byc calkiem ciekawie. Nie dlatego, ze Glowka tak dobry, ale ze Rosjanin moze w pewnym momencie pojsc bardzo mocno w dol z forma przy swoim wieku, malej aktywnosci i duzej ilosci przyjetych ciosow. Realnie to Glowka jest gwiazda jednej walki z Huckiem (ktory koszmarnie zachlysnal sie Vegas)a i tak zdazyl juz publicznie uskarzac sie, ze jako powazny mistrz za mniej niz 150 tys $ (jesli dobrze pamietam) do ringu nie wyjdzie. Komedia z tymi Glowkami i Wlodarczykami. Taki z Glowki mistrzu, ze nikogo specjalnie nie interesuje i pewnie przegra z Masternakiem gdyby cos.
Masternak na obecna schwile jest #1 CW dla mnie. #2 chyba Glowacki, a #3 Wlodarczyk, mimo, ze oboje maja duzo do udowodnienia.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania