boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-05-18, 09:46   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Łomaczenko o wizycie na deskach: trochę się odprężyłem, a on mnie złapał

Wspaniały Wasyl Łomaczenko (11-1, 9 KO) i Jorge Linares (44-4, 27 KO) stworzyli kilka godzin temu wielki spektakl na gali w Madison Square Garden. Ukrainiec padł na deski, jednak nie przeszkodziło mu to w odniesieniu efektownego zwycięstwa. "Hi Tech" po walce został zapytany właśnie o moment zapoznania się z matą.

- W tej szóstej rundzie trochę się odprężyłem. On wykorzystał swoją szybkość, wyprowadził wiele ciosów kontrujących, złapał mnie. Linares jest świetnym mistrzem, a walka była dobra dla fanów i dla nas wszystkich. To była świetna walka - powiedział nowy mistrz WBA wagi lekkiej, Wasyl Łomaczenko.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 11:28   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Walka świetna tylko ja zobaczyłem na jednym z portali statustyki ciosów na korzyść Linaresa to byłem w szoku
ZYGA jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 16:19   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZYGA Zobacz post
Walka świetna tylko ja zobaczyłem na jednym z portali statustyki ciosów na korzyść Linaresa to byłem w szoku
Walka wg mnie została w większości błędnie oceniona. Jeden tyra i trafia z dużą częstotliwością, drugi schowany w defensywie poluje jedynie na błędy. Tak się rund nie wygrywa. Punktacja na remis to wg mnie wielkie niezrozumienie zasad walki.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 18:26   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

U mnie byl remis, moze dlatego, ze ja nie pierdze z zachwytu nad ukraincem jak wiekszosc. Linares jak zawsze spóchł, łatwo widac ciosy na jego ryju,a do tego rozciecia i juz odechciawa sie walki. Loma mial problemy juz z Linaresem i wylapywal tez ciosy. To byla wyrownana walka, jeden i drugi mial swoje momenty, a trzeba przyznac ze wszystko bylo robione pod Lomaczenke, to jego pormotora byla gala, sedziowie, tv, itp...

Ja bym rewanz obejrzal, ale trzeba im dac odpoczac i wiecej czasu na przygotowania. Loma za malutki bedzie zaraz, wiecej niech juz nie skacze w gore.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 18:49   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
U mnie byl remis, moze dlatego, ze ja nie pierdze z zachwytu nad ukraincem jak wiekszosc. Linares jak zawsze spóchł, łatwo widac ciosy na jego ryju,a do tego rozciecia i juz odechciawa sie walki. Loma mial problemy juz z Linaresem i wylapywal tez ciosy. To byla wyrownana walka, jeden i drugi mial swoje momenty, a trzeba przyznac ze wszystko bylo robione pod Lomaczenke, to jego pormotora byla gala, sedziowie, tv, itp...

Ja bym rewanz obejrzal, ale trzeba im dac odpoczac i wiecej czasu na przygotowania. Loma za malutki bedzie zaraz, wiecej niech juz nie skacze w gore.
Kuba... a jest taki, nad którym piałbyś z zachwytu? Jesteś dyżurnym krytykiem i sceptykiem tego portalu, ale mówię to z sympatią
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 19:27   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post

powiem szczerze że nie przepadam za boksem Ukraińca.. dlaczego? bo za dużo czaruje, za dużo bajerów a za mało konkretnego boksu. Ja wole bokserów któzy nie wdają siew dłuższe i zbędne dyskusje. Dlatego faworyzuowałem kiedyśTysona, dzisiaj nie jestem obiektywny przy GGG albo Kowaliowie. Dlatego też tak często po drodze mi z Adrianem chociaż na niektóre sprawy patrzymy zupełnie odmiennie ale gusta podobne...
niezależnie od tego, dla mnie przy najgorszych wiatrach po 9 r. można było punktować 1 runde dla łomy ale chyba 86-83 byłoby optymalnie. I to nie była zbyt trudna walka do punktowania, moze poza pierwsza rundą. Co więcej, optycznie Łoma sprawiał lepsze wrażenie i gdyby to robić w stylu angielskim, to jego przewaga powinna by jeszcze wyrażniejsza. Moim zdaniem Linares i Łomaczenko są na innych poziomach.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 20:38   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak dla mnie remis jest OK. Pierwsza, badawcza runda dla Linaresa. Druga z nokdaunem. Po szóstej rundzie co najmniej jedną spokojnie można zapisać dla Wenezuelczyka, bez naciągania. Ale prowadzenie Linaresa to lekkie nadużycie.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-18, 21:51   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Kuba... a jest taki, nad którym piałbyś z zachwytu? Jesteś dyżurnym krytykiem i sceptykiem tego portalu, ale mówię to z sympatią
Jest duzo! Chodzilo mi o to, ze Loma mial naprawde duzo z gorki i walki o pasek tak szybko tylko dlatego, ze tak wymusil na promotorze, a kazdy inny musi ponad 20 walk czesto miec, aby dostac walki przez eliminatory, a Loma mial z gorki. A i te zachwycanie sie nim - oczywiscie ma talencik, ale widac, ze czym wyzej, to bedzie trudno z warunkami fizycznymi tak obskakiwac kazdego.

Krytykuje dlatego, ze kiedys boks byl duzo lepszy niz te potancowki dzisiejsze, gdzie kazdy boji sie boksowac. Sceptycznie podchodze tez do takich gal, gdzie kazdy ma zapewnione wszystko od promotora, aby tylko dalo sie wygrac. Sedziowie bez zadnych zachamowan wypaczaja wyniki. Rujnuje to wszystko, a bokserzy potem tez robia to samo i kombunuja.

stare 13-05-18, 21:53   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Jak dla mnie remis jest OK. Pierwsza, badawcza runda dla Linaresa. Druga z nokdaunem. Po szóstej rundzie co najmniej jedną spokojnie można zapisać dla Wenezuelczyka, bez naciągania. Ale prowadzenie Linaresa to lekkie nadużycie.
Linares mogl te walke MAX 1 runda wygrywac, ale trzeba miec wielka sympatie dla jego boksu ,a takze nielubic Lomy!

Ja mialem remis, ale tylko dlatego, ze Loma mial momenty, ze dal sie trafiac niezle, a niby szybszy byl. No i sedzia byl szyty pod niego. Linares tez szybko tracil sily, te rozciecia i spochl...no i te wage jaka wniosl...to wszystko wykancza. Powinno byc max 10% wagi od wazenia, bo to sa jaja jak berety.

stare 14-05-18, 10:14   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Gołym okiem widać ktowyprowadził więcej ciosów ,Łomaczenko bił częściej jest to talent ale niestety zaczoł mocno gwiazdorzyć zrobił się zarozumiały a to niestety nie przysporzy mu kibiców tylko wrogów i krytyków
ZYGA jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania