boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-04-18, 14:35   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Stevenson: wygram przez nokaut. Mam najlepszy lewy hak w dzisiejszym boksie

Adonis Stevenson (29-1, 24 KO) jest przekonany, że jego najbliższy rywal, Badou Jack (22-1-2, 13 KO), podzieli losy większości jego przeciwników. Walka o należący do "Supermana" pas WBC wagi półciężkiej odbędzie się 19 maja w Toronto. Oto co mieli do powiedzenia obaj pięściarze.

- Nie mogę się już doczekać kolejnego zwycięstwa przez nokaut. Jestem z Kronk Gym i my zawsze szukamy nokautu. Jack jest dobrym, technicznym bokserem. Był mistrzem. Jest twardy i na pewno nie zlekceważę go. Będę przygotowany na wszystko, co może spotkać mnie między linami. Walczę na ojczystym ringu w Kanadzie i chcę dać swoim fanom pokaz dobrego boksu. Mam moc w pięściach i najlepszy lewy hak w dzisiejszym boksie. Mam dwanaście rund na to, by choć raz zahaczyć szczękę rywala i zakończyć pojedynek. Nie jest to skomplikowane. Nie potrzebuję trzech czy czterech strzałów. Potrzebuję jednego strzału, a ty już nie dojdziesz do siebie. W takim przypadku dokończę już robotę - mówił Stevenson.

Badou Jack nie przestraszył się panczera z Kanady i przewiduje swoje zwycięstwo.

- Prosiłem o tę walkę przez długi czas, chciałem walczyć z nim wszędzie, włącznie z jego podwórkiem. Wiem, że jest dobry i bardzo niebezpieczny i właśnie dlatego chcę z nim walczyć. Chodzi o to, by najlepsi walczyli z najlepszymi. Przywiozę pas WBC do Las Vegas - powiedział Jack.

Źródło: Fightnews.com

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-18, 14:46   #2 (permalink)
champion

Nominowany 36 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 3
Domyślnie

Każdy eksplozywny bokser prędzej czy później traci swoje atuty. Stevenson w tym roku kończy 41 lat, w końcu musi przyjść na niego pora.
Endrjus jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-18, 14:51   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Endrjus Zobacz post
Każdy eksplozywny bokser prędzej czy później traci swoje atuty. Stevenson w tym roku kończy 41 lat, kiedy w końcu przyjdzie na niego pora?
Na to,ze jeszcze nie przyszla sklada sie wiele czynnikow. Jest niewyboksowany,ogolnie niewyeksploatowany,dobrze sie prowadzi,geny itd. Jeden bedzie Hayem i po 35 roku zyci nie bedzie sladu po primie,a drugi bedzie Kliczką i po 35 roku zcie bedzie najlepszy..

Nie lubie Stevensona,bo to taki kanadyjski odpowiednik sauerlandow,ale on akurat autuy sportowe ma. Widowiskowy tez jest niebywale.
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-18, 15:03   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Późno zaczął. W wieku 26 lat... wiele nie przyjął, oszczędził sobie wiele rund. Jeżeli prowadzi się dobrze, może jeszcze ze 2 lata boksować na swoim poziomie. Jeżeli chce jeszcze porządzić, musi jednak szanować rywali... Nie może walczyć jak z Thomasem Williamsem. W pierwszej rundzie deklasacja i deski Amerykanina.... Dwie kolejne rundy półdystans i wymiany... a gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. W tej walce trochę przyjął.

Stevenson to wyborny snajper... To nie jest półdystansowiec... Musi walczyć na dystans i szukać okazji. A ta przychodzi wcześniej czy później. To jednak wymaga pracy nóg i nic innego jak właśnie nogi są kluczem do zwycięstw Stevensona. Więc tak długo, jak nogi będzie miał świeże i będzie z nich mądrze korzystał, ciężko będzie go pokonać.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-18, 15:08   #5 (permalink)
champion

Nominowany 36 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Na to,ze jeszcze nie przyszla sklada sie wiele czynnikow. Jest niewyboksowany,ogolnie niewyeksploatowany,dobrze sie prowadzi,geny itd. Jeden bedzie Hayem i po 35 roku zyci nie bedzie sladu po primie,a drugi bedzie Kliczką i po 35 roku zcie bedzie najlepszy..

Nie lubie Stevensona,bo to taki kanadyjski odpowiednik sauerlandow,ale on akurat autuy sportowe ma. Widowiskowy tez jest niebywale.
Mat nie przesadzajmy z tymi Sauerlandami. Kariera Stevensona biorąc pod uwagę potencjał może pozostawiać niedosyt ale jednak kilka dobrych skalpów posiada i nigdy nie potrzebował pomocy sędziego ringowego albo punktowych aby odnieść zwycięstwo. Jedyne co można mu zarzucić to przychylność federacji.

Tacy bokserzy jak Kliczko czy B-Hop bazują na innych atutach i mogą być długowieczni. Stevenson w dużej mierze bazuje na jednej akcji prawy-lewy, w której timing odgrywa szczególną rolę. Nie zdziwię się, jeżeli Jack rozpracuje Adonisa.
Endrjus jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-18, 17:42   #6 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Nic na razie nie zwiastuje kryzysu formy u Adonisa.
Faktycznie on bazuje na fizycznosci ale do indywidualna sprawa kiedy u kogo te parametry ulegają stopniowemu pogorszeniu.
W moim mniemaniu jeszcze ze dwa lata poradzi, i jakkolwiek Jack jest sprytny w ringu i nieźle trzyma cios, tak wejscie do tej kategorii będzie miał raczej bolesne.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-18, 18:39   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Zgadzam się że timing odgrywa w jego boksie dużą rolę. Jak to straci ten atut to będzie szybko zweryfikowany przez kogoś z topu.
Z Jackiem moim zdaniem wygra. Tego mu życzę bo wg mnie jest nieco niedoceniony.
Lotnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-04-18, 08:33   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Lubię walki Stivensona, jest bardzo widowiskowy, szkoda, że tak rzadko walczy
Jego atuty są podobne do RJJ i bardzo szybko mogą się skończyć, na przeciwnym biegunie jest długowieczny styl Bernarda Hopkinsa. Po prostu inne atuty.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania