boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-04-18, 11:39   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 34
Domyślnie Amir Khan: po porażkach daję najlepsze walki

Amir Khan (31-4, 19 KO), mimo kilku bolesnych porażek przed czasem, nigdy nie zwątpił w swoje umiejętności i zawsze stawiał przed sobą nowe cele. Bokser o pakistańskich korzeniach wraca na ring już w sobotę podczas gali w Liverpoolu, kiedy jego rywalem będzie Phil Lo Greco (28-3, 15 KO). Tymczasem w rozmowie z brytyjskimi mediami Khan odniósł się do smutnych dla niego wydarzeń z przeszłości, czyli nokautów z rąk Canelo Alvareza, Danny'ego Garcii i Breidisa Prescotta.

- Wróciłem po porażce z Prescottem i zostałem mistrzem. Po porażce z Garcią podniosłem się i pokonałem Collazo oraz Alexandra. Po porażkach notowałem swoje najlepsze walki. Zawsze wracam na salę i staję się lepszy, pracuję nad swoimi umiejętnościami - powiedział Khan, który wraca na ring po nokaucie z rąk Saula Alvareza, z maja 2016 roku.

Źródło: boxingnews24.com

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 19:35   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Fascynujące,naprawdę fascynujące jest to gadanie Króla Khana.Mój dawny sztygar miał takie powiedzonko,że chwalić siebie samego to jakby się gównem posmarować.Abstrachując od słuszności tego powiedzenia,należy podchodzić humorystycznie do tych wszystkich zapowiedzi Khana i dzielić je na pół.Jego już znają na pamięć bokserzy trenerzy i kibice.Dlatego nie zdziwię się gdy pierwszy przeciwnik z charakterem i przyzwoitym ciosem zrobi swoje i Amirowi będą potrzebne sole trzeźwiące.Bardzo bym chciał rewanżu z Garcia?Były opinie na siłowni i internecie że w pierwszej walce Khan dał się złapać inaczej by wypunktował Danego.Chciałbym to zobaczyć i poczuć się zaskoczonym,chociaż na cud bym nie liczył.
Julek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-18, 08:53   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja go na zawsze zapamiętam ze skamlenia o walkę z Floydem.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania