boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-04-18, 06:57   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Joshua i Wilder nie robią wrażenia na Millerze

Amerykański "ciężki" Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO) wraca niebawem na ring, mając za rywala twardego Johanna Duhaupasa (37-4, 24 KO). Pojedynek odbędzie się 28 kwietnia w Barclays Center i będzie transmitowany na żywo przez telewizję HBO.

Miller nie byłby sobą, gdyby jego wypowiedź nie była wypowiedziana w tonie przekonania o swojej wyjątkowości.

- Przejadę się po Duhapasie jak Tornado. Nie zamierzam porównywać tego, co z nim zrobię, do tego, co zrobił z nim Wilder. Wiem, że mam zamiar to zrobić w sposób spektakularny. W rankingach WBA, WBO i IBF jestem na pozycji nr 3. Jestem w czołówce. Chcę jak najszybciej walczyć o tytuł. Eddie Hearn oznajmił, że walka z Anthonym Joshuą jest możliwa i chciałbym, aby ta walka była następna po tym, jak pokonam Duhaupasa. Nie jestem pod wrażeniem czegokolwiek, co zrobili Joshua i Wilder. Cieszę się, że wraca Fury, ale jak wpadnie w moje ręce, to po nim - mówił Miller.

Źródło: Fightnews

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 07:57   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

"Big Bejbi" może (choć oczywiście nie musi, o czym za chwilę) być najlepszym aktualnie zawodnikiem HW na świecie; wywierana przez niego presja musi być naprawdę niebywale łamiąca psychicznie i fizycznie, skoro dał radę zajechać "niezniszczalnego" Wacha który to przecież przetrwał 12 rund atomowego bombardowania ze strony Władka. Pytanie tylko jak z jego obroną - w dotychczasowych walkach nie stosował w ogóle żadnej defensywy (bo i nie musiał, wszak żaden z jego rywali nie był mu w stanie niczym jak dotąd zagrozić, i Dżarel wiedząc to parł po prostu naprzód jak czołg przyjmując po drodze nieraz nawet całe kombosy [od np. Łoszingtona] z których zupełnie nic sobie nie robił) i z tego względu nic o jego umiejętnościach w tym zakresie nie wiadomo, a przecież ani z Dżoszuą ani z Łajlderem nie będzie mógł sobie pozwolić na blokowanie wszystkiego twarzą, i czy chce czy nie będzie MUSIAŁ jakoś się przed ich petardami bronić. Jeśli się okaże iż jest w stanie robić to skutecznie tj. nie wyłapując nic bardzo konkretnego na czysto, to stawiam że pokona obydwu i zasiądzie na tronie hewiłejt, przełamując każdego z nich fizycznie i psychicznie w końcowych rundach jak "Wikinga".
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 08:19   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post
"Big Bejbi" może (choć oczywiście nie musi, o czym za chwilę) być najlepszym aktualnie zawodnikiem HW na świecie; wywierana przez niego presja musi być naprawdę niebywale łamiąca psychicznie i fizycznie, skoro dał radę zajechać "niezniszczalnego" Wacha który to przecież przetrwał 12 rund atomowego bombardowania ze strony Władka. Pytanie tylko jak z jego obroną - w dotychczasowych walkach nie stosował w ogóle żadnej defensywy (bo i nie musiał, wszak żaden z jego rywali nie był mu w stanie niczym jak dotąd zagrozić, i Dżarel wiedząc to parł po prostu naprzód jak czołg przyjmując po drodze nieraz nawet całe kombosy [od np. Łoszingtona] z których zupełnie nic sobie nie robił) i z tego względu nic o jego umiejętnościach w tym zakresie nie wiadomo, a przecież ani z Dżoszuą ani z Łajlderem nie będzie mógł sobie pozwolić na blokowanie wszystkiego twarzą, i czy chce czy nie będzie MUSIAŁ jakoś się przed ich petardami bronić.
Również uważam, że Miller jest niedoceniany. Ponad 130 kg pressingu robi swoje. Myślę jednak, że kilku pokonałoby go, m.in przez fakt przeciętnej defensywy, przeciętnej dynamiki uderzeń .. przeciętnego czasu reakcji i kilka innych. Myślę, że jest to obecnie top 3-5. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przełamałby Powietkina; nie wiem, czy dogoniłby Parkera. Wilder i Joshua raczej mieliby przed sobą żywą tarczę, także ta dwójka raczej poza zasięgiem. Tym bardziej, że Miller niczym duży czołg, porusza się dość wolno. Nie wiem, jak wyglądałaby walka z Ruizem, który jest lepiej wyszkolony, również bardzo silny, lecz przede wszystkim wchodzący w półdystans stosując uniki rotacyjne. To pozwoliłoby mu ominąć ciosy Millera i uderzyć z pełną mocą. A jak już się znajdzie w półdystansie, jego sierpy są wręcz książkowe (zakładam hipotetycznie Ruiza w optymalnej formie). Ruiz uderza mocno i precyzyjnie, ludzie nie doceniają jego możliwości w półdystansie. Taki twardziel jak Parker nawet nie próbował, był non stop na wstecznym.

Także podsumowując:

1. Millera absolutnie nie można lekceważyć.
2. Wilder i Joshua poza zasięgiem;
3. Powietkin raczej nie dałby rady i w końcowych rundach wyszłaby różnica siły i wagi; jednak 105 kg zrobiłoby różnicę.
4. Walka z wysoko dysponowanym Ruizem byłaby dla mnie sporą zagadką.

stare 16-04-18, 08:33   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Wilder i Joshua raczej mieliby przed sobą żywą tarczę, także ta dwójka raczej poza zasięgiem.
Gdyby Miler w starciach z ww. dwójką nie stosował żadnej defensywy, tak jak w swoich poprzednich (gdzie przed niczym bronić się po prostu nie musiał) walkach - pełna zgoda że byłby bez szans i poległby szybko przed czasem, ale ja po prostu nie wierzę w to iż mógłby okazać się takim wariatem, by tak mocno bijącym bombardierom nastawiać łeb do kombosów... Na 100% dorzuciłby do swojego arsenału jakąś obronę, pytanie tylko jakiego na owej płaszczyźnie ma skila, bo jeśli okazałoby się iż bardzo dobrego (tzn. wystarczającego, by nie wyłapać nic co by go zamroczyło, bo to byłby jego koniec) to przewiduję iż jak najbardziej mógłby i Ej Dżeja i Dijonteja zajechać, zapewne w rundach mistrzowskich lub ew. nieznacznie wcześniej; z całą resztą przez Ciebie wymienioną widziałbym Dżarela wyraźnym faworytem (o Ortizie to chyba nie ma nawet co gadać, gdyż ten zapewne zakończy wkrótce karierę) i uważam go póki co za nr 3 HW, bo ta jego presja którą wyniszczył nawet Mariusza (i to mając jeszcze zapas kilku rund do końca) wcale nie zadając mu przy tym co ciekawe zbyt wielu ciosów, jest naprawdę niesamowicie skuteczną bronią.

stare 16-04-18, 08:49   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Zgoda, niemniej tej obrony byłoby za mało. Biorąc pod uwagę szybkość, eksplozywność uderzeń Joshuy i Wildera, zmiany kątów uderzeń, ich siłę i zasięg, trudno o taką defensywę, która powstrzymałaby uderzenia tej dwójki

stare 16-04-18, 10:08   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Wach wsadzal ciosy jak nozem w masło.. Miller jest skrojny pod Joshue czy Wildera. Nie na marne Hearn sie tak napalil na wprowadzenie AJ'a na rynek usa wlasnie Millerem.. Jarrell wyglada jak tucznik,to nie jest naturalne. Naturalnie to on wygladal w K1 i na oboziu u Wladka. Taki przerost miesni i nadmiar tluszczu to gruba przesada. Obserwowalem go z Wahingtonem i Wachem uwaznie i jego czas reakcji,dynamika,dziury sprawią,ze taki AJ bedzie z nim wygladal jak milion $. To bedzie cos na podobe Vitek vs Peter albo Vitek vs Briggs...
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 10:23   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ale zdajesz sobie chyba sprawę, że ani z Wachem ani z Łoszingtonem Miler żadnej obrony przed ich uderzeniami stosować nie musiał, wiedział bowiem iż od tej dwójki może sobie bezkarnie całe serie na czysto przyjmować i faktycznie to robił, nie cofając się przy tym ani o krok przy żadnej z zainkasowanych kombinacji nie mówiąc już o pojedynczych trafieniach?

stare 16-04-18, 10:48   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post
Ale zdajesz sobie chyba sprawę, że ani z Wachem ani z Łoszingtonem Miler żadnej obrony przed ich uderzeniami stosować nie musiał, wiedział bowiem iż od tej dwójki może sobie bezkarnie całe serie na czysto przyjmować i faktycznie to robił, nie cofając się przy tym ani o krok przy żadnej z zainkasowanych kombinacji nie mówiąc już o pojedynczych trafieniach?
Takie tam pierdzielenie(bez obrazy).. Mam uwierzyc w to,ze Miller nie uzywal obrony bo mu sie nie chcialo i z satysfakcją przyjmuje buły na psyk od 2m koni? Idac takim tokiem myslenia to ja twierdze,ze Fakete umie boksowac,ale nie chce mu sie tego pokazywac,a Price nie bylby nokautowany co walka jakby go nie nokautowali... Miller jest przerosniety,idzie jak topór do przodu,ale z racji nadbagazu jaki ma nie posiada dynamiki,szybkosci na takich zawodnikow jak AJ czy Wilder. Fury tez by go rozbil samym jabem podejrzewam.
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 11:33   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Mam uwierzyc w to,ze Miller nie uzywal obrony bo mu sie nie chcialo i z satysfakcją przyjmuje buły na psyk od 2m koni?
Widziałeś chyba, że przyjmując te "buły" nie zrobił nawet kroku w tył i beztrosko dalej nacierał, tak jakby oberwał co najwyżej torebką od 50 - kilowej panienki?

Cytat:
Fury tez by go rozbil samym jabem podejrzewam.
O aktualnej dyspozycji Tajsona wiadomo tyle, co nic - to Ty (bez urazy) pierdzielisz kolego, ponieważ obecnie po prostu NIE DA się ocenić ile % dawnego Fjurego w nim pozostało, wszak po takich eksperymentach (radykalny wzrost i potem spadek masy ciała + do tego alkohol i dragi) z własnym organizmem jakiś tam (pytanie właśnie jak duży) regres formy jest NIEUNIKNIONY, i taki poziom na jakim był w walce z Klikiem jest dla niego nieosiągalny, przynajmniej nie w najbliższym czasie.

stare 16-04-18, 12:03   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Takie tam pierdzielenie(bez obrazy).. Mam uwierzyc w to,ze Miller nie uzywal obrony bo mu sie nie chcialo i z satysfakcją przyjmuje buły na psyk od 2m koni? Idac takim tokiem myslenia to ja twierdze,ze Fakete umie boksowac,ale nie chce mu sie tego pokazywac,a Price nie bylby nokautowany co walka jakby go nie nokautowali... Miller jest przerosniety,idzie jak topór do przodu,ale z racji nadbagazu jaki ma nie posiada dynamiki,szybkosci na takich zawodnikow jak AJ czy Wilder. Fury tez by go rozbil samym jabem podejrzewam.
Nie widzisz różnicy między walkami typu z Wachem, a walkami życia? Nie odnoszę się do samej obrony, ale już powinieneś wiedzieć, co to znaczy walczyć z pierdołą, a walczyć z groźnym mistrzem o tytuły. To, co widziałeś z Wachem nie ma większego znaczenia.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania