boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-04-18, 12:11   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ma o tyle znaczenie, że pod presją Milera mega twardy Wach pękł w dziewiątej rundzie (właściwie to miał dość już po ośmiu, a do dziewiątej w ogóle niepotrzebnie go wypuścili; na moje szczęście zresztą, ponieważ zagrałem wtedy na bet że Amerykanin wykończy Mariusza w rundach 9 - 12, także miałem z tym trochę fuksa) a z Władem przetrwał bez większych problemów (pomijając odsłonę ósmą gdzie był w nie lada opałach) 12, co więcej Klika był w stanie jednym ciosem naruszyć i to porządnie zaś po "Big Bejbim" jego uderzenia spływały jak woda po kaczce, a to wiele mówi o tym jak piekielnie trudnym rywalem jest Dżarel.

Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 12:29   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post
Ma o tyle znaczenie, że pod presją Milera mega twardy Wach pękł w dziewiątej rundzie (właściwie to miał dość już po ośmiu, a do dziewiątej w ogóle niepotrzebnie go wypuścili; na moje szczęście zresztą, ponieważ zagrałem wtedy na bet że Amerykanin wykończy Mariusza w rundach 9 - 12, także miałem z tym trochę fuksa) a z Władem przetrwał bez większych problemów (pomijając odsłonę ósmą gdzie był w nie lada opałach) 12, co więcej Klika był w stanie jednym ciosem naruszyć i to porządnie zaś po "Big Bejbim" jego uderzenia spływały jak woda po kaczce, a to wiele mówi o tym jak piekielnie trudnym rywalem jest Dżarel.
Nikt nie pekl. Lekarze tylko czaili sie na przerwanie,a jednoreki Wach poczynal sobie calkiem dobrze. Wach ogolnie bity wyglada jak ostatnia pierdoła,ale do "pekniecia" miał jeszcze baaardzo daleko. Z journeymanem Nascimiento przyjmowal podobnie. Povietkin tez swoje robil. Z Millerem wygladal jeszcze najlepiej.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 12:34   #13 (permalink)
journeyman

Domyślnie

"Czaili się" na przerwanie, bo w przeciwnym razie krótko później musieliby podnosić go półprzytomnego z ringu, a taka ich rola by takim sytuacjom o ile to możliwe zapobiegać; ten tur zajechał go tak samo (ba, nawet w tej samej rundzie - Dżerald również miał już dosyć po ósmej, z tym iż w tamtym przypadku sędziowie nie wypuszczali go niepotrzebnie do dziewiątej tak jak udręczonego Polaka, tylko prawidłowo poddali właśnie po ósmej) jak Dżeralda w poprzednim równie jednostronnym pojedynku, nie ma co się sprzeczać z faktami.

stare 16-04-18, 12:37   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Nie widzisz różnicy między walkami typu z Wachem, a walkami życia? Nie odnoszę się do samej obrony, ale już powinieneś wiedzieć, co to znaczy walczyć z pierdołą, a walczyć z groźnym mistrzem o tytuły. To, co widziałeś z Wachem nie ma większego znaczenia.
To na czym ja - jako kibic - mam sie opierac?! Na walkach z bumami czy w ogole nie wyciagac wnioskow po jego pojedynkach? To po co je ogladac? Logicznym jest,ze oceniajac Millera opieram sie na walkch z Washingtonem i Wachem bo to jego najlpesze skalpy. Poza tym kilkanascie rund materialu,wiec jest z czego wyciagac wnioski.

Wiele razy sobie sam zaprzeczasz. Piszesz,ze Cie nie interesuje biznes jako kibica,a news nizej zawsiecie bronisz Golovkina i jego teamu. Wiesz dobrze,ze w boksie trzeba sie opierac na tym co sie widzi po dzialaniach piesciarzy w ringu,a tymczasem walisz babola,ze to co widzialem z Wachem nie ma wiekszego znaczenia... Bo Ty wiesz,ze akurat dany zawodnik x wniesie forme dnia w danym pojedynku..Taki doswiadczony kibic,a nie widzial w ringu piesciarzy i walk w ogole,ktore rozczarowywaly?

stare 16-04-18, 15:44   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

nie no, walka z Wachem była kiepska w wykonaniu Millera i też myśle, ze to przez zbytnią nonszalacje a może też i Waszka nie bardzo mu pasował. Ciężko stłamsić takiego kloca a Miller używa dosyć prostych środków przekazu. Natomiast jakiś tam podgląd na jego walki z rywalami typu Wilder czy AJ można sobie jednak wyrobić i nie sądze aby był dla nich specjalnie groźny. Także dla Tysona Furego to będzie łątwy rywal i Cygan powinien brać go na celownik. Natomiast z Parkerem czy Povo mógłby Miller zaszaleć bo oni by mu pasowali ale jeden już pasa nie ma a drugi jest właściwie na" na wylocie".
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 17:12   #16 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
To na czym ja - jako kibic - mam sie opierac?! Na walkach z bumami czy w ogole nie wyciagac wnioskow po jego pojedynkach? To po co je ogladac? Logicznym jest,ze oceniajac Millera opieram sie na walkch z Washingtonem i Wachem bo to jego najlpesze skalpy. Poza tym kilkanascie rund materialu,wiec jest z czego wyciagac wnioski.

Wiele razy sobie sam zaprzeczasz. Piszesz,ze Cie nie interesuje biznes jako kibica,a news nizej zawsiecie bronisz Golovkina i jego teamu. Wiesz dobrze,ze w boksie trzeba sie opierac na tym co sie widzi po dzialaniach piesciarzy w ringu,a tymczasem walisz babola,ze to co widzialem z Wachem nie ma wiekszego znaczenia... Bo Ty wiesz,ze akurat dany zawodnik x wniesie forme dnia w danym pojedynku..Taki doswiadczony kibic,a nie widzial w ringu piesciarzy i walk w ogole,ktore rozczarowywaly?
Oceniasz styl i wstępne możliwości. Optymalne możliwości najczęściej dostrzegamy w dużych walkach. I przestań z tym wiecznym imputowaniem mi zaprzeczania sobie, bo stajesz się w tym nudny Od dawna powtarzam, że boksera ocenia się po dużych walkach.

Nie bronię żadnego Gołowkina, nie bądź dzieckiem. Opisuję sytuację. Tu nie ma co bronic. Są procedury i jedynie co robię to wskazuję na nie. Gdyby to był Floyd, pisałbym to samo.

Walka z Wachem ma male znaczenie, gdyż motywacja i poziom przygotowania Millera były minimalne. Powtarzam od dawna - nie chcę walk czołówki z pierdółkami, bo zwykle na ich tle faworyci wypadają blado.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 17:50   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Oceniasz styl i wstępne możliwości. Optymalne możliwości najczęściej dostrzegamy w dużych walkach. I przestań z tym wiecznym imputowaniem mi zaprzeczania sobie, bo stajesz się w tym nudny Od dawna powtarzam, że boksera ocenia się po dużych walkach.

Nie bronię żadnego Gołowkina, nie bądź dzieckiem. Opisuję sytuację. Tu nie ma co bronic. Są procedury i jedynie co robię to wskazuję na nie. Gdyby to był Floyd, pisałbym to samo.

Walka z Wachem ma male znaczenie, gdyż motywacja i poziom przygotowania Millera były minimalne. Powtarzam od dawna - nie chcę walk czołówki z pierdółkami, bo zwykle na ich tle faworyci wypadają blado.
Skad Ty mozesz wiedziec jaki poziom motywacji i przygotowania wniosl do walki z Wachem Miller? Kim Ty jestes, jakąs wyrocznią i Nostradamusem w jednym ? Przeciez Wach to duzy,doswiadczony,"grozny" - na pewno z wygladu dziad,ktory nie byl zadnym wynalazkiem. Myslisz,ze Miller nie podszedl do niego powaznie?

Co do tematu,to tak,na pdstawie wlasnie walk z GW i MW,uwazam,ze dostalby od AJ'a czy Wildera kilka kontr na psyk przy tej swojej "wybornej" dynamice i "szczelnej" gardzie i tyle by z niego bylo.

"Powtarzam od dawna - nie chcę walk czołówki z pierdółkami, bo zwykle na ich tle faworyci wypadają blado."

To musisz sie chyba przeniesc do bokserskiej krainy basni,bo za czesto nie doswiadczysz tutaj tego czego oczekujesz. Ok,mozna nie oceniac Trevora Bryana okladajacego po kilka razy tych samych gosci z rekordem 1-50,ale rywale pokroju Wach,Washington czy Duhaupas,to sa rywale dopuszczalni klasowo i na ich podstawie smialo mozna wyciagac wnioski i oceny. Koniec kropka.

stare 16-04-18, 18:22   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Jestem pewien, ze Miller nie robi wrazenia ani Joshle, ani Millerowi i oboje go z łatwością pokonaja.

Joshua bedzie pewnie tym pierwszym, ktory go posklada w sierpniu.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 18:48   #19 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
nie no, walka z Wachem była kiepska w wykonaniu Millera i też myśle, ze to przez zbytnią nonszalacje a może też i Waszka nie bardzo mu pasował.
To jaka była wobec tego w wykonaniu Włada i Powietkina, skoro Miler który w przeciwieństwie do nich dał radę go zastopować (bezsensownego TKO na 10 sek. przed końcem walki z Aleksem rzecz jasna nie uznaję) i to mając w zapasie jeszcze 4 rundy, kiepsko wypadł? W ile rund musiałby go fizycznie i psychicznie wycieńczyć (żeby można było uznać, iż dobrze wypadł) skoro 8 to kiepski wynik - w 6? A może w 4?

stare 16-04-18, 19:07   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post
To jaka była wobec tego w wykonaniu Włada i Powietkina, skoro Miler który w przeciwieństwie do nich dał radę go zastopować (bezsensownego TKO na 10 sek. przed końcem walki z Aleksem rzecz jasna nie uznaję) i to mając w zapasie jeszcze 4 rundy, kiepsko wypadł? W ile rund musiałby go fizycznie i psychicznie wycieńczyć (żeby można było uznać iż dobrze wypadł) skoro 8 to kiepski wynik - w 6? A może w 4?
Tu nie chodzi o rundy..Mozna bardzo chwalic po "12". Nie ma to znaczenia. Wach jest jaki jest,i Miller z zapleczem zaplecza prezentuje sie jak prezentuje. Nie zasluguje na jakis hejt,krytyke,powiem wiecej,mozna i pochwalic,ale tez i bez przesady w drugą strone. Pokazal w tych walkach kilka plusow,ale i nie mniej wad. Co do tego TKO,to bylbym bardziej wstrzemiezliwy. Wach walczyl z jedną reką i radzil sobie w miare przyzwoicie w stosunku do oczekiwan przed walką. A co najdziwniejsze i dla siebie niemadre podjal walke w polydystanie... Nie takie rzeczy boks widzi,a piesciarze wiedzą na co sie piszą wychodzac do ringu.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania