boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-04-18, 13:20   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 568 razy w 100 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 45
Domyślnie Julian Williams: nie przegapcie walki Jacobsa z Sulęckim. To będzie wojna

Już za dwa tygodnie wszyscy fani boksu w Polsce będą pasjonowali się pojedynkiem Macieja Sulęckiego (26-0, 10 KO) z Danielem Jacobsem (33-2, 29 KO), którzy zetrą się w Nowym Jorku w ostatecznym eliminatorze WBA w wadze średniej. Okazuje się, że nie tylko my będziemy śledzić tę walkę z wypiekami na twarzach. Wielkich emocji spodziewa się również wysoko notowany pięściarz kategorii junior średniej Julian Williams (25-1-1, 15 KO).

- Niewiele się mówi o walce Jacobsa z Sulęckim, ale to będzie prawdziwa młócka. Zapamiętajcie moje słowa
- uczulał swoich kibiców "J.Rock".

Co ciekawe Williams również był swego czasu przymierzany do "Stricza", ale ich drogi się nie zeszły, a Polak postanowił poszukać swojej szansy ponownie w wyższym limicie.

Jacobs ma nadzieję, że dane będzie mu wywalczyć sobie rewanż z Giennadijem Gołowkinem za punktową porażkę w zeszłym roku, zaś Sulęcki bije się o pierwszą mistrzowską szansę w karierze.

Źródło
: Twitter

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 13:35   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Bo to bedzie wojna. Czy Striczu wygra czy przegra, napewno nie peknie i da z siebie 100%.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 15:16   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Bo to bedzie wojna. Czy Striczu wygra czy przegra, napewno nie peknie i da z siebie 100%.
Wojna? To ostatnia rzecz, jakiej chciałby Sulęcki... Pół-wojna z Culcayem sprawiła, ze Polak pływał po ringu. Jedyna szansa - szybszy, bardziej mobilny.. A tak szczerze zupełnie tego nie widzę. Wg mnie Polak przegra wyraźnie przed czasem.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 16:13   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Wojna? To ostatnia rzecz, jakiej chciałby Sulęcki... Pół-wojna z Culcayem sprawiła, ze Polak pływał po ringu. Jedyna szansa - szybszy, bardziej mobilny.. A tak szczerze zupełnie tego nie widzę. Wg mnie Polak przegra wyraźnie przed czasem.
Ostatnia rzecz jakiej chcialby? Wierz mi na 100%, ze chcialby. Przeciez Sulecki to charakterniak, wariat, on lubi sie pobic.
Sek tkwi jednak w tym, ze nie po drodze mu wojna, taka otwarta wojna, w ktorej w duzej mierze decyduje sila fizyczna. Gmitruk z pewnoscia nakresli madra taktyke.
Ale twardych wymian ciosow Maciek i tak nie uniknie. Szybszy, bardziej mobilny? Pelna zgoda. Jesli Maciek mialby to wygrac, owe atuty beda w tej walce niezbedne.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 16:24   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Ostatnia rzecz jakiej chcialby? Wierz mi na 100%, ze chcialby. Przeciez Sulecki to charakterniak, wariat, on lubi sie pobic.
Sek tkwi jednak w tym, ze nie po drodze mu wojna, taka otwarta wojna, w ktorej w duzej mierze decyduje sila fizyczna. Gmitruk z pewnoscia nakresli madra taktyke.
Ale twardych wymian ciosow Maciek i tak nie uniknie. Szybszy, bardziej mobilny? Pelna zgoda. Jesli Maciek mialby to wygrac, owe atuty beda w tej walce niezbedne.
Zgoda, ale nie jest specjalnie twardy, a Jacobs to panczer. Gmitruk jak zauważasz nie zakłada wymian.

Nie uniknie wymian, ale w tej kwestii różni ich wiele na korzyść Amerykanina. To, jak pozamiatał Quillinem było imponujące.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 21:50   #6 (permalink)
Felietonista

Nominowany 100 razy w 25 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 6
Domyślnie

Wojny bywają różne. Jest np. wojna pozycyjna i myślę, że taką wojnę ma własnie zamiar stoczyć Sulęcki z Jacobsem. Faworytem nie jest, ale jestem przekonany, że tanio skóry nie sprzeda. Nie będzie powtórki z Quillina, ani z Piroga. Obstawiam, że zakończy się werdyktem punktowym.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-18, 05:21   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jacobs ma też słabą szczękę jak Mora Go przewrócił to Maciek też ma szansę.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-04-18, 12:57   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Sądząc po rekordach to widać że argumenty większe na KO ma Jacobs a jeśli chodzi o szczękę to chyba Jacobs też tu prowadzi zdecydowanie bo przetrwać takiego mocarza jak Gołowkin to jednak trzeba umieć przyjąć a Maciuś był podłączony przez średniaka Culcaja
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-04-18, 01:13   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Wygrana Sulęckiego z Jacobsem to byłby OGROMNY upset. Wiadomo, w ringu wszystko się może zdarzyć, no ale jak jest wszyscy wiemy, rzadko to "wszystko" się zdarza. Moim zdaniem jeśli nie da sobie zrobić krzywdy, pozostawiając po sobie niezłe wrażenie i przegra na punkty to już będzie dla niego wygrana. On nie ma za bardzo czym kopnąć Dannego, nie potrafię za bardzo powiedzieć, czym mógłby go zaskoczyć.

To nie jest ujmna dla Stricza, Jacobs to jest wyjątkowy zawodnik, który bił się z Gołowkinem jak równy z równym. Ja oczami wyobraźni widzę coś naprawdę brzydkiego, niewiele mniej brzydkiego niż walka Proksy z GGG. Trzymam kciuki, ale to coś mi mówi, że to będzie smutna, szybka walka
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania