boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-04-18, 11:24   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 29 razy w 9 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Fury: gdy marzenia stają się już rzeczywistością, pytasz: "Co dalej"?

Wracający po ponad 2,5 letniej przerwie na ring Tyson Fury (25-0, 18 KO) podzielił się kilkoma refleksjami dotyczącymi ostatniego okresu w swoim życiu. "Olbrzym z Wilmslow" miał poważne problemy ze zdrowiem psychicznym, a także fizycznym – pięściarz borykał się z ogromną nadwagą. Po wielu spekulacjach dotyczących powrotu na ring wiemy już, że Brytyjczyk stoczy swoją walkę 9 czerwca na gali w Manchesterze.

Czuję się komfortowo z boksem, z codzienną rutyną. Jeśli masz ustalony plan, to wszystko leci płynnie, natomiast mając codziennie Święta Bożego Narodzenia, 365 dni z rzędu, w końcu się to nudzi. Gdy możesz pójść tam, gdzie chcesz, jeść, co chcesz, tak samo z piciem, nic już nie jest dla ciebie gratką. Gdy marzysz, a marzenia stają się w końcu rzeczywistością, pytasz się sam siebie: "Dobra, co dalej"? Gdy już żyjesz ze swoim spełnionym marzeniem, co robisz? To już staje się normalne i musisz wymyślić, co dalej. Musisz wrócić do nakreślenia planu, pociąć wszystko na etapy i jeszcze raz żyć nowym marzeniem. To właśnie robię teraz. Super było być grubym, było wspaniale. To fajna część mojego życia, mam nadzieję, że kiedyś do tego wrócę – zakończył w swoim stylu Fury.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 12:58   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Fury zrobił wielką rzecz... ale skromności mu nie brakuje. Rozumiem, jak wielki to był jego sukces, miał prawo odlecieć. Ale czas spaść na ubitą ziemię i potwierdzić to i tamto. Fury to skomplikowany zawodnik, trudno się z nim walczy, ale żeby w 3 lata z pajaca stać się w oczach wielu tak wielkim? To byłaby najszybsza metamorfoza w boksie. I te moje spory z większością, że Chisora nie wygra w rewanżu, bo wg wielu był wówczas spasiony ...Podobnie myślę, że Fury nie wygra z Joshuą.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 14:08   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak oceniasz szczękę Fury'ego? Cios USS był co prawda czysty ale nie da się ukryć, że jest wielu zawodników w HW bijących mocniej i o wiele mocniej.
Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 15:43   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

To, że Fury wróci do bycia grubym jest więcej niż pewne. Pytanie czy uda mu się jeszcze wcześniej coś osiągnąć?
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 16:32   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

mistrz jednego sezonu
pierdzieli jaki to z niego wielki król boksu w każdym wywiadzie , gdyby był na tronie tyle co Władek to aż się boję pomyśleć co by dopiero wtedy o sobie opowiadał
kysy jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-18, 22:41   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Dajcie spokój z tym Furym. On ma prawo się promować, ale my przesadzać nie musimy. Z Kliczką wygrał zasłużenie, ale to była nudna walka z Ukraińcem który się spękał i nic nie pokazał. Przed Kliczką nikt mu prawie szans na zwycięstwo nia dawał a po Kliczce Fury już został królem. Trzeba z nim troszkę wyluzować po prostu:-) Dobrze, że wraca,będzie się mógł wykazać.
darulka jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania