boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-04-18, 12:58   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie David Price pełen optymizmu, celuje w pas EBU

David Price (22-5, 18 KO), niespełniony na ringach zawodowych bokser wagi ciężkiej, jest zdeterminowany, by podnieść się po porażce z Aleksandrem Powietkinem i zdobyć pas EBU najcięższej kategorii wagowej. Walka z Rosjaninem, choć przegrana, tchnęła w boksera z Liverpoolu wiarę w siebie i przywróciła mu ochotę do pracy na sali.

- Nie mogę doczekać się powrotu. Zwykle po walce robię sobie trochę wolnego, ale tym razem chcę wrócić jak najszybciej. Znów to pokochałem. Chcę podziękować za całe wsparcie, jakie otrzymałem. Całkowicie odrodziła się we mnie wiara w boks. Chociaż przegrałem i zostałem znokautowany, udowodniłem, że mogę rywalizować z najlepszymi. Nokaut to część boksu, musisz się z tym pogodzić. Skupiam się na europejskim tytule - powiedział Price.

Źródło: boxing247.com

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 14:48   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ten facet ma już tak łeb stłuczony, że nie myśli racjonalnie. Co z tego, że z Saszą się zaprezentował spoko, skoro go kładzie na dechy pęd powietrza? Tu potrzebna jest interwencja rodziny, bliskich, nie wiem...
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 14:54   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Celuje w wózek inwalidzki, a nie pas.
kaminskiy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 15:30   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Na jakim mentalnym dnie musiał być Price, skoro walka, w której o mało nie odpadła mu głowa, wlała w niego tyle optymizmu...
Kosmonauta jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 18:19   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosmonauta Zobacz post
Na jakim mentalnym dnie musiał być Price, skoro walka, w której o mało nie odpadła mu głowa, wlała w niego tyle optymizmu...
Dokladnie. Dodatkowo Price byl na takim poziomie,ze wielu lludzi z srodowiska tez mu bije brawa i "gratuluje".. Moze hojne WBA pierdyknie mu jakis pasek "WBA caritas" ? W koncu i tak rozdają te paski gdzie popadnie to i Pricowi mogli by dac w nagrode za to ze przeżył z Povietkinem
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 18:58   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Fakt, ze od Saszy dzieki sedziemu dostal potworne KO, ale zwykle raczej krzywda mu sie nie dziala. Ta jego nadwrazliwosc na ciosy moze byc w sumie bezpieczniejsza niz wytrzymalosc ala Wach czy Adamek. Moze lepiej sie po prostu przewrocic niz przyjmowac przez 12 rund. Wach w jednej tylko walce z Kliczka, pewnie wylapal na glowe wiecej niz Price we wszystkich przegranych walkach.
BTW mysle, ze naprawde w formie jak z Powietkinem (i fizycznej, i mentalnej) ten Price moze spokojnie zdobyc EBU i jeszcze cos wygrac ciekawego. Nie kazdy bije tak mocno jak Sasza. Przy rozsadnym matchmakingu to moze sie udac.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 19:06   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Fakt, ze od Saszy dzieki sedziemu dostal potworne KO
A co tu sedzia winny ?! To byla sekunda. Goscia zamrozilo,niecodzienny widok. Ani nie przewrocilo,ani nie zachwiało,po prostu zastygl,a Sasza byl szybszy od sedziego co jest normalne i zrozumiale. Zresztą sedzia sie szybko zorientowal,niestety,na nieszczescie Price'a Povietkin jeszcze szybciej... Pretensje do sedziego,czesto spotykane,uwazam za niesprawiedliwe. Nie wina ringowego.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 19:28   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wina sedziego, nie byl szybszy od Povietkina. Powinien natychmiast teleportowac sie i powstrzymac lewy sierpowy Saszy
T2JD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 20:51   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

a co na to komisja sportowa?
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 20:56   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
A co tu sedzia winny ?! To byla sekunda. Goscia zamrozilo,niecodzienny widok. Ani nie przewrocilo,ani nie zachwiało,po prostu zastygl,a Sasza byl szybszy od sedziego co jest normalne i zrozumiale. Zresztą sedzia sie szybko zorientowal,niestety,na nieszczescie Price'a Povietkin jeszcze szybciej... Pretensje do sedziego,czesto spotykane,uwazam za niesprawiedliwe. Nie wina ringowego.
Po to jest sędzia w ringu a nie na krześle obok żeby reagować natychmiast jak coś się dzieje niedobrego. Mało było czasu to fakt, ale myślę, że dobry sędzia przynajmniej próbował by wkroczyć. Ten zaregował jak już Price leżał dobity. Jeśli potrzebujesz 3 sekund żeby załapać co się dzieje w ringu to pewnie powienieneś się zająć czymś innym w życiu niż sędziowaniem, bo możesz się komuś bardzo niefortunnie przysłużyć.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania