boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-04-18, 12:04   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 414 razy w 120 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 33
Domyślnie Sanchez: fani domagają się, by Gołowkin wystąpił 5 maja

Już tylko nieco ponad trzy tygodnie dzielą nas od powrotu na ring Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO). Lider wagi średniej wciąż nie zna jednak nazwiska swojego rywala na galę, która odbędzie się 5 maja. Głos w całej sprawie zabrał tymczasem trener "GGG", Abel Sanchez.

- Jestem trochę rozczarowany, ponieważ wciąż nie ma przeciwnika. Planujemy walczyć 5 maja. Myślę, że fani domagają się tego, by Giennadij się z kimś zmierzył w tym terminie. Mam nadzieję, że żadni ludzie ani organizacje nie będą probować pokrzyżować nam planów - powiedział Sanchez.

- Jestem głodny. Po prostu dajcie mi walkę - dodał "Triple G".

Przypomnijmy, że obóz Kazacha rozważa pojedynek z Garym O'Sullivanem lub Vanesem Martirosyanem.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 12:34   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Gienek przestań się miotać i weż któregoś z obowiązkowych .Martirosjan albo Osuliwan to nie twoja liga nie walcz z okręgówką będąc w ekstraklasie.
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 13:19   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Teraz wszystko wychodzi, jaki to z Golovkina poszukiwacz sportowych wyzwań. Niech jeszcze ktoś powie że "Golovkin ma słabe resume, bo każdy bał się z nim walczyć" to go wyśmieje
T2JD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 13:31   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ten Sanchez i Loeffler niszczą wszystko co do tej pory osiągnął Golovkin. Skąd ten gość wie co myślą kibice i czego chcą? O to najlepiej byłoby zapytać w formie ankiety z kim ma walczyć w następnej walce i wtedy by się dowiedział, że na pewno nie z Martirosyanem ani innym O'Sullivanem. Dawno nie byłem tak rozczarowany.
Triple G jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 14:03   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Myślę, że w tym, co się dzieje, Golovkina wina jest żadna i że bez większych oporów wyszedłby do Derewianczenki czy kogokoliwek innego ze średniej (w górę nie chciał iść już wcześniej, więc wymaganie aby teraz "na ostatnią chwilę" wyszedł do Ramireza to IMO głupota).

Natomiast to co wygaduje Sanchez to naprawę bullshit. Dlaczego nibty fanom Kazacha tak bardzo miałoby zależeć akurat na walce 5 maja? A co on, Meksykanin? Ale ten człowiek w sumie już mnie chyba niczym nie zaskoczy.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 15:48   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Pytanie do tych, którzy pochwalili decyzję o zawieszeniu Canelo, dalej tak uważacie? Wszyscy na tym stracili a teraz jeszcze wychodzą cyrki z Gołowkinem, który za wszelką cenę chce utrzymać pasy i rekord do rewanżu.
Rollky01 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 16:03   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Chciałbym tylko dodać, że "Fani domagają się walki", a "Myślę, że fani domagają się walki" to zasadnicza różnica.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 16:05   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rollky01 Zobacz post
Pytanie do tych, którzy pochwalili decyzję o zawieszeniu Canelo, dalej tak uważacie? Wszyscy na tym stracili a teraz jeszcze wychodzą cyrki z Gołowkinem, który za wszelką cenę chce utrzymać pasy i rekord do rewanżu.
Daj sobie człowieku. Jak masz zaraz wyskoczyć z czymś typu, że trzeba było zamieść wszystko pod dywan, albo dać zgodę Gołowkinowi na szprycowanie się, to szczędź nam spamu.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 16:15   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Eh najpierw była parodia w średniej pod tytułem Cotto, a teraz Alvarez. Dywizja przetrzymywana niemiłosiernie, aż żygac się chce. A możnaby zrobić tam tyle dobrych pojedynków.
Triple G jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 16:51   #10 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZYGA Zobacz post
Gienek przestań się miotać i weż któregoś z obowiązkowych .Martirosjan albo Osuliwan to nie twoja liga nie walcz z okręgówką będąc w ekstraklasie.
I co mają wyjść z marszu bez przygotowań? Sytuacja jest do dupy i teraz nie ma szukania obowiązkowego czy nie obowiązkowego tylko kogos kto bedzie w stanie wyjść do walki za 3 tygodnie
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania