boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-04-18, 10:24   #21 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ale macie tu chlew jebany xD tylko zarzucić taki temat i już kurwa polacy skłóceni, a to że są ważniejsze sprawy niż jakiś wyimaginowany rasizm czy inne aborcje itp. to już chuj nikt nie widzi.

pain.exe jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 10:42   #22 (permalink)
champion

Domyślnie

Bo się takich tematów nie wstawia.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 10:55   #23 (permalink)
journeyman

Domyślnie

A gdzie mozna zobaczyc to co wygadywal binkowski?
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 11:07   #24 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Hola Hola Panowie za daleko. To nie miejsce na dyskusje takimi sformułowaniami. Sputnik i Bijonse Łajlder otrzymują ode mnie ostrzeżenia, kolejne w krótkim okresie będzie skutkowało urlopem.

Ja wiem, że tutaj zawsze dyskusja wykraczała poza boks i to dobrze, bo inteligentni ludzie prowadzą dyskusje na wiele tematów - ale kultura wypowiedzi zawsze leżała redakcji i moderacji na sercu.

Także kłóćcie się, spierajcie, ale bez tak mocnych spersonalizowanych ataków i bez sformułowań powszechnie uważanych za skrajnie obraźliwe wobec całych grup osób.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 11:12   #25 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawulon Zobacz post
Zabawne, że tego typu organizacje (nie tylko w Polsce) zawsze podnoszą alarm gdy to biały obrazi czarnego czy kogoś z innej rasy, ale gdy to biały jest atakowany to już nic się nie dzieje, wszystko jest w jak najlepszym porządku . Czyżby rasizm to był problem jednostronny? A kolegom bode, Bijonse Łajlder itd. to chyba marzy się w Polsce multi-kulti na wzór zachodni, że tak nie dowierza słowom Krystiana?
Nie nie @Pawulon, broń Boże. Daleki jestem od wypinania swojego białego tyłka przed refudżisami z Afryki czy bliskiego wschodu

Nic jednak wg mnie nie usprawiedliwia bronienia takiego troglodyty jak Binkowski. Koleś sam spierdolił do Kanady (jako nastolatek, wiec bardziej jego rodzice spierdolili), a pierdoli hasełka typu "Polska dla Polaków" itp. Logiczne w chuj, może zatem wórci do PL i zostawi Kanadę dla Kanadyjczyków?

Zawsze śmieszyli mnie pseudo-patrioci, pseudo-narodowcy w patriotycznej odzieży "made in china". Znam paru takich osobiście. W szkole na historii nie błyszczeli, daty bitwy pod Grunwaldem całe życie zapamiętać nie mogą, a "Grot" Rowecki kojarzy im się tylko ze strzałą (pewnie dlatego, że sami są tępymi strzałami), ale nie przeszkadza im to zajebać bluzę z bangladeszu z wyjebanym orłem na klacie albo znakiem Polski Walczącej i udawać wielkich patriotów.

Znam tęż osobiście takich idiotów, którzy kelnerują latami w Anglii albo sadzą drzewka w Danii, a jednocześnie gonią Ukraińców z Polski czy innych przyjezdnych, bo "Polska dla Polaków". A sam, debil jeden z drugim, zapierdala dla Hindusa w Leicester albo innego duńskiego Pana. Ich obecność w innym kraju jest cacy, ale od Polski wara.... Żenada i tyle.

A Binkowski to już w ogóle ewenement, jest tak paskudny (nie mówię o wyglądzie), że naprawdę wolałbym mieszkać w bloku z kurwa jakimś ukraińcem czy nawet zadbanym Nigeryjczykiem (byle nie próbował mnie nawracać), niż takim zwyrodnialcem jak on.

Jeden z jego popisów:
https://www.youtube.com/watch?v=FHTXePIlkD4

Pozdro
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 11:21   #26 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Hola Hola Panowie za daleko. To nie miejsce na dyskusje takimi sformułowaniami. Sputnik i Bijonse Łajlder otrzymują ode mnie ostrzeżenia, kolejne w krótkim okresie będzie skutkowało urlopem.

Ja wiem, że tutaj zawsze dyskusja wykraczała poza boks i to dobrze, bo inteligentni ludzie prowadzą dyskusje na wiele tematów - ale kultura wypowiedzi zawsze leżała redakcji i moderacji na sercu.

Także kłóćcie się, spierajcie, ale bez tak mocnych spersonalizowanych ataków i bez sformułowań powszechnie uważanych za skrajnie obraźliwe wobec całych grup osób.
Ja z mojej strony przepraszam za złamanie regulaminu i przyjmuję tego warna bez marudzenia; pragnę jedynie podkreślić iż nie chciałem obrazić żadnej grupy osób, a wyłącznie jedną konkretną, wulgarną i napastliwą osobę (Sputnika) do której się zwracałem.
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 11:27   #27 (permalink)
prospect

Domyślnie

Trudno Binkowskiego ocenić pozytywnie. Facet ma ewidentny problem z samym sobą.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 11:31   #28 (permalink)
champion

Domyślnie

Mamy prześladować/wykluczać np. Izu, bo jest murzynem? Napiszę wprost: spieprzaj Bińkowski z tymi wypocinami. Chcę żeby Polska była bogata i bezpieczna, i żeby nasze prawo imigracyjne wspierało ten kierunek jak np. w Szwajcarii. Natomiast nawoływanie jakiegoś troglodyty do nienawiści rasowej, musi być wycinane z korzeniami. Trzeba nam rozsądku a nie imbecyli, którzy chcą nam projektować rzeczywistość. A na marginesie Bińkowski to był zawsze koszmarnie nieciekawy przeciwnik. Niech zapłacą dobrze Sosnowskiemu, opłaci się, sprzedadza dużo biletów.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 11:33   #29 (permalink)
Felietonista

Nominowany 184 razy w 47 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post

Jezus również nie jest ani PRZEDMIOTEM (co innego np. jakaś figurka albo posążek przedstawiający tę postać, ale przecież Kalenga mówił o samej POSTACI Jezusa tzn. o człowieku a nie znieważał jakąś figurkę lub posążek) czci religijnej ani miejscem służącym do odprawiania obrzędów religijnych, gdybyś o tym nie wiedział; i co w tym niby takiego głupiego, że ktoś "pieprzący" jakiegoś filozofa zamordowanego 2 tys. lat temu w Azji (który nawet nie wiadomo czy faktycznie istniał - jego historyczność jest współcześnie coraz bardziej przez naukowców kwestionowana) nie zostanie za swoje słowa ukarany, bo serio nie kumam? Jeśli nawet ktoś Jezusa za syna Boga uważa i nie spodobało mu się zachowanie Kongijczyka, to czy rozsądne jest kierowanie pretensji (tak jak jeden z użytkowników piszący na poprzedniej stronie o rzekomym "skandalu") do organizatorów gali bokserskiej za to, iż nie wyrzucają kogoś z rozpiski za, uwaga, niezłamanie w żaden sposób prawa?
Czyli człowieka można zgodnie z prawem znieważać, a jego figurki nie można. Oto logika "zdrowej centrolewicy". Abstrahując już od tego, że ten człowiek przez sporą część ludzkości uważany jest za Boga, przez inną równie liczną (muzułmanie) za wielkiego proroka, a przez prawie wszystkich za wybitną postać głoszącą braterstwo ludzi, w czasach gdy normą było publiczne napawanie się widokiem czyjegoś cierpienia. Nie tylko muzułmanie, ale nawet spokojni buddyści rozerwaliby Kalengę na strzępy, gdyby publicznie lżył Buddę np. w Tajlandii lub w Birmie. A Europejczycy nie widzą nic złego w tym, że ktoś poniża podstawy ich kultury i moralności, pomijając już względy religijne.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 11:39   #30 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Nie da się zabronić POSIADANIA jakichkolwiek (nawet najbardziej wypaczonych i zwyrodniałych) poglądów więc ich posiadanie rzeczywiście zakazane nie jest, natomiast głoszenie ich publicznie już jak najbardziej jest
Był to skrót myślowy, to jakbym powiedział że możesz mieć na imię jak chcesz ale nie możesz nikomu tego powiedzieć. To co daje Ci sam fakt posiadania imienia, skoro każdy i tak mówi na Ciebie inaczej.
Pogląd bez możliwości jego wypowiedzenia staje się bezwartościowy.

Cytat:
- i prawidłowo, nie trzeba być bowiem geniuszem aby mieć świadomość, iż szerzenie szkodliwych społecznie fanatycznych ideologii prowadzi do dyskryminacji, nienawiści, podziałów społecznych i w konsekwencji prędzej czy później rozlewu krwi;
Co to znaczy szkodliwych społecznie? Kto ma rozsądzać co jest szkodliwe a co nie? Według rasistów to ludzie innego koloru skóry są szkodliwi i oni są przekonani o swojej racji.
Może trzeba powołać instytucję, która będzie mówiła które poglądy można głosić a które nie.
A czekaj, coś takiego już funkcjonowało - Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk za czasów PRL.

Poza tym, kto powiedział, że podziały czy dyskryminacja jest złem?

Dla mnie nie jest, czyli w Twoim rozumieniu nie mogę tego publicznie napisać a jeśli to zrobię to idę do więzienia?

Cytat:
jeżeli Ty w przeciwdziałaniu czemuś takiemu widzisz cokolwiek komunistycznego (???!!!) no to cóż, nie wiem czy Ci współczuć zaburzeń percepcji czy gratulować bujnej wyobraźni.
Znasz takie pojęcie jak wolność słowa?
Nawołujesz do cenzurowania opinii i używając Twojej logiki nie możesz tego głosić bo brak wolności słowa jest szkodliwy społecznie.
Szach mat.
Junak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania