boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-04-18, 08:37   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Post usunięty by Wiechu.

Sputnik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 08:46   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ja już pisząc tak nieco bardziej abstrakcyjnie to denerwują mnie tego typu organizacje. To co oni robią to jest karanie za poglądy, za myślenie inne niż ich. To jest właśnie typowe dla komunizmu, sądzisz inaczej niż partia? My Ci zaraz pokażemy jak masz myśleć.
To komunizm w najgorszym wydaniu dlatego wpis Krystiana Sandera jest tutaj jak najbardziej na miejscu.

Poza tym z tego co wiem prawo (jeszcze) nie zabrania posiadania rasistowskich czy antysemickich poglądów.
Junak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 09:00   #13 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Zabawne, że tego typu organizacje (nie tylko w Polsce) zawsze podnoszą alarm gdy to biały obrazi czarnego czy kogoś z innej rasy, ale gdy to biały jest atakowany to już nic się nie dzieje, wszystko jest w jak najlepszym porządku . Czyżby rasizm to był problem jednostronny? A kolegom bode, Bijonse Łajlder itd. to chyba marzy się w Polsce multi-kulti na wzór zachodni, że tak nie dowierza słowom Krystiana?
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 09:07   #14 (permalink)
Felietonista

Nominowany 184 razy w 47 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post

A Kalenga to czemu niby miałby nie móc? Czy biblia to "przedmiot czci religijnej" albo "miejsce służące do odprawiania obrzędów religijnych", że jej znieważenie miałoby wiadomy artykulik dot. obrazy uczuć religijnych naruszać? Kongijczyk w przeciwieństwie do tego łysego prymitywa nie złamał przepisów prawnych, co zatem takiego "skandalicznego" jest w tym iż jego walka nie zostanie odwołana?
Kalenga nie tylko podarł biblię, ale wykrzykiwał przy tym "Fuck Jesus!" itp. Jeśli "Fuck Jesus" jest zgodne z prawem, a np. "Nie lubię czarnych" jest niezgodne z prawem, to tylko dowodzi, jak głupie to prawo jest. Pokazuje też całą obłudę poprawności politycznej.
Dariusz Chmielarski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 09:31   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Kalenga nie tylko podarł biblię, ale wykrzykiwał przy tym "Fuck Jesus!" itp. Jeśli "Fuck Jesus" jest zgodne z prawem, a np. "Nie lubię czarnych" jest niezgodne z prawem, to tylko dowodzi, jak głupie to prawo jest. Pokazuje też całą obłudę poprawności politycznej.
Podarcie przedmiotu czci religijnej powinno by c karane z urzędu. Nie mówie o długich wyrokach ale po zadna kara finansowa powinna wystarczyć.
kamilziebice jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 09:33   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Każdy kto był w zchristianizowanej Afryce wie ile zła wyrządzono miejscowym kulturom. Afryka to magazyn części zamiennych genomu dla ludzkości na wypadek gdyby coś pojebało sie np takim lewakom i szlak kolejny raz trafił zachodnia cywilizację. Tysiące plemion przez tysiące lat wyspecjalizowało się w czymś specyficznym co ma stanowi naturalną skarbnicę wiedzy ale huj przyszli z Chrystusem na krzyżu i zaorali coś co Natura pieczołowicie kultywowała przez setki tysięcy lat. Oglądam programy o Afryce i serce sie kraje jak widać ludzi odciętych od rdzenia i pałętających się bez celu. Bo pedało/pedofile w czarnych mundurach (bo kogo kocha mężczyzna który świadomie rezygnuje z życia z kobietą bo jej nie kocha i nie pożąda) maja wizję ratowania tej biednej zacofanej Afryki.

stare 13-04-18, 09:50   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Widzę, że tu tylko lewo, albo prawo. Centrum nie istnieje? Ja jestem centroprawicowy. Mi absolutnie nie przeszkadzają obcokrajowcy w Polsce, bo 99% z nich to nie terroryści, gwałciciele i bandyci. Jeżeli żyje u nas sobie taki Syryjczyk, który płaci uczciwie podatki, nie prowadzi działalności religijnej na siłę nawracając na inną religię to w czym ma mi ten człowiek przeszkadzać? Jest gorszy od Sebixa, który wali od rana wódę i roboty nie widział na oczy? Czy od biznesmena Polaka, który mając miliardy nie płaci podatku dochodowego w Polsce, bo zarejestrował spółkę Ltd w Nikozji? A może gorszy jest od kolesia w bluzie "Żołnierze wyklęci", który zna tylko jedną zwrotkę naszego hymnu narodowego, a pod koniec 11 listopada zwija flagę na patyku, nie mając pojęcia o tym, że takie składanie flagi to bezczeszczenie symboli narodowych?
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 09:59   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dinamita Zobacz post
Mi absolutnie nie przeszkadzają obcokrajowcy w Polsce,
I nie będą Ci przeszkadzali do momentu kiedy cichaczem nie zostanie przekroczona masa krytyczna i nie zaczną wysuwać żądań bo im sie coś należy. Przyjeżdżasz do obcego kraju masz sie podporządkować a jak masz tym problem to wypier.... Cywilizacja która traci kontakt ze zdrowym rozsądkiem a instynkt samozachowawczy kojarzy się ze zwierzętami zostaje zmieciona z powierzchni ziemi, tu nie ma miętkiej gry albo My albo oni

stare 13-04-18, 10:12   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

A co ja napisałem o tym Syryjczyku? Człowiek, który żyje tu, płaci uczciwie podatki, pracuje i nie narzuca swoich poglądów, czyli taki, który się podporządkowuje naszym normom.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 10:15   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Część posta usunięta by Wiechu

Cytat:
Napisał Junak Zobacz post
Ja już pisząc tak nieco bardziej abstrakcyjnie to denerwują mnie tego typu organizacje. To co oni robią to jest karanie za poglądy, za myślenie inne niż ich. To jest właśnie typowe dla komunizmu, sądzisz inaczej niż partia? My Ci zaraz pokażemy jak masz myśleć.
To komunizm w najgorszym wydaniu dlatego wpis Krystiana Sandera jest tutaj jak najbardziej na miejscu.

Poza tym z tego co wiem prawo (jeszcze) nie zabrania posiadania rasistowskich czy antysemickich poglądów.
Nie da się zabronić POSIADANIA jakichkolwiek (nawet najbardziej wypaczonych i zwyrodniałych) poglądów więc ich posiadanie rzeczywiście zakazane nie jest, natomiast głoszenie ich publicznie już jak najbardziej jest - i prawidłowo, nie trzeba być bowiem geniuszem aby mieć świadomość, iż szerzenie szkodliwych społecznie fanatycznych ideologii prowadzi do dyskryminacji, nienawiści, podziałów społecznych i w konsekwencji prędzej czy później rozlewu krwi; jeżeli Ty w przeciwdziałaniu czemuś takiemu widzisz cokolwiek komunistycznego (???!!!) no to cóż, nie wiem czy Ci współczuć zaburzeń percepcji czy gratulować bujnej wyobraźni.

Cytat:
Napisał Pawulon Zobacz post
Zabawne, że tego typu organizacje (nie tylko w Polsce) zawsze podnoszą alarm gdy to biały obrazi czarnego czy kogoś z innej rasy, ale gdy to biały jest atakowany to już nic się nie dzieje, wszystko jest w jak najlepszym porządku . Czyżby rasizm to był problem jednostronny? A kolegom bode, Bijonse Łajlder itd. to chyba marzy się w Polsce multi-kulti na wzór zachodni, że tak nie dowierza słowom Krystiana?
Rozumiem, że nie ma żadnych innych opcji niż bycie albo rasiolem albo fanem multi kulti? Jest jakiś obowiązek przynależności do któregoś z tych dwóch wrogich obozów i nie istnieje nic pomiędzy, tak? Tylko biel albo czerń, bez żadnych odcieni powściągliwej i zdroworozsądkowej szarości?

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Jezus również nie jest ani PRZEDMIOTEM (co innego np. jakaś figurka albo posążek przedstawiający tę postać, ale przecież Kalenga mówił o samej POSTACI Jezusa tzn. o człowieku a nie znieważał jakąś figurkę lub posążek) czci religijnej ani miejscem służącym do odprawiania obrzędów religijnych, gdybyś o tym nie wiedział; i co w tym niby takiego głupiego, że ktoś "pieprzący" jakiegoś filozofa zamordowanego 2 tys. lat temu w Azji (który nawet nie wiadomo czy faktycznie istniał - jego historyczność jest współcześnie coraz bardziej przez naukowców kwestionowana) nie zostanie za swoje słowa ukarany, bo serio nie kumam? Jeśli nawet ktoś Jezusa za syna Boga uważa i nie spodobało mu się zachowanie Kongijczyka, to czy rozsądne jest kierowanie pretensji (tak jak jeden z użytkowników piszący na poprzedniej stronie o rzekomym "skandalu") do organizatorów gali bokserskiej za to, iż nie wyrzucają kogoś z rozpiski za, uwaga, niezłamanie w żaden sposób prawa?

Cytat:
Napisał kamilziebice Zobacz post
Podarcie przedmiotu czci religijnej powinno by c karane z urzędu. Nie mówie o długich wyrokach ale po zadna kara finansowa powinna wystarczyć.
Biblia przedmiotem czci religijnej...??! BIBLIA??!!... Błahahahaha, wyśmienity żart!! Poważnie jest na tym świecie ktokolwiek kto się do BIBLII modli, bo o takim przypadku to ja nie słyszałem jeszcze?

Cytat:
Napisał Dinamita Zobacz post
Widzę, że tu tylko lewo, albo prawo. Centrum nie istnieje? Ja jestem centroprawicowy.
Pozdrawiam ze zdroworozsądkowej, powściągliwej centrolewicy - miło mi spotkać kogoś innego z centrum, bo już myślałem że jestem jedyny w PL który unika popadania w jakiekolwiek skrajności, już mniejsza czy te lewe czy prawe.

P.S. OK sory za tamten początkowy fragment, wiem że trochę przegiąłem z tekstami i kajam się, obiecując poprawę - przyznaję rację Wiechowi, słusznie tamten kawałek skasował i nie mam o to żadnych pretensji.
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania