boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-04-18, 17:17   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 414 razy w 120 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 33
Domyślnie Spence: jeżeli Brook zdobędzie pas w junior średniej, to dostanie rewanż

Errol Spence Jr (23-0, 20 KO) zastopował Kella Brooka (37-2, 26 KO) w maju ubiegłego roku, odbierając mu pas IBF wagi półśredniej. "Special K" i jego promotor, Eddie Hearn, uważają, że w limicie wagi junior średniej Brytyjczyk miałby duże szanse na pokonanie Amerykanina. Spence nie ukrywa, że chętnie ponownie wybierze się na Wyspy, jeżeli Brook wywalczy mistrzowski pas w limicie 154 funtów. Obaj panowie mieli okazję do rozmowy w ubiegły weekend w Las Vegas na gali Lara - Hurd.

- On zapytał mnie, dlaczego nie walczę z nim w limicie 154 funtów. Odpowiedziałem, że już raz go pokonałem. Wywalcz tytuł w junior średniej, to ja przejdę do 154 funtów, pokonam cię ponownie i zostanę mistrzem dwóch dywizji. Ale ten pomysł chyba mu się nie spodobał. Jeżeli Brook wywalczy mistrzowski pas, to prawdopodobnie wrócę do Wielkiej Brytanii i będę z nim walczył - powiedział Spence.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 17:26   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 414 razy w 120 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 33
Domyślnie

Pierwsza walka to była uczta, boks na bardzo wysokim poziomie, ale ja nie wierzę, że Brook może pokonać tego gościa. Ani w półśredniej, ani w junior średniej.

Brook za bardzo ustępuje eksplozywnością w półdystansie i inside, by móc nawiązać równą walkę na przestrzeni 12 rund. W dodatku Spence to niesamowita wydajność ringowa. Ten chłopak się niemal nie męczy, niesamowite tempo, a im bliżej walki, tym jest ono wyższe. Brook ma swoje atuty, jest świetnie wyszkolony, ma bardzo dobry jab, to kawał boksera, ale gdzie mu do destrukcji, jaką wnosi Errol? Ring to nie pole golfowe, nie da się w nieskończoność uciekać przed Amerykaninem i unikać jego różnorodnych kombinacji. A kto wie, czy Brook w ogóle może jeszcze inkasować ciosy? Facet dwie z trzech ostatnich walkach kończył z pękniętymi kośćmi twarzy. To nie są żarty. Spence to maszyna, Brook go nie przejdzie. Kell zgarnął parę rund w pierwszym pojedynku, długo dawał naprawdę zacięty bój Spence'owi, ale to Errol trafiał więcej i mocniej na górę, to Errol rozrywał Brooka kombosami na tułów, to Errol zachował więcej sił.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 17:38   #3 (permalink)
zertaul
Guest

Domyślnie

Też już wcześniej pisałem, że Brook nie przejdzie tej maszyny, jaką jest Spence Jr w żadnej kategorii wagowej. Może gdyby pojedynek trwał 8 rund, to miałby szanse, ale przy 12-rundowym pojedynku nie ma na to szans. Przecież Spence Jr on pod koniec walki wyglądał tak samo świeżo, jak na jej początku, natomiast po Brooku było widać pod koniec, że to tylko kwestia czasu, kiedy go Spence dopadnie.
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania