boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-04-18, 14:56   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Tyson Fury wraca na ring 9 czerwca w Manchesterze

Tyson Fury (25-0, 18 KO) od wielu tygodni pracuje nad swoją formą. "Olbrzym z Wilmslow" znów przyzwyczaił się do regularnego odwiedzania sali, zrzucił wiele kilogramów i poznał oficjalnie datę i miejsce swojego powrotu na ring.

Były mistrz WBA, WBO, IBF i IBO wagi ciężkiej pokaże się kibicom 9 czerwca na gali Franka Warrena w Manchesterze. Brytyjczyk po raz ostatni był widziany w ringu w listopadzie 2015 roku, kiedy to Fury zaskoczył bokserski świat i pokonał Władimira Kliczkę.

Nie wiemy jeszcze, kto będzie rywalem Fury'ego w jego powrocie. Dodajmy, że wspomniany Frank Warren jest oficjalnie promotorem "Cygańskiego Króla".

Źródło: Michael Benson/Twitter

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 16:19   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Będący w formie jest dla mnie zdecydowanym faworytem każdego pojedynku, bez względu na rywala.
Konrad "Budyń" Budynek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 17:44   #3 (permalink)
contender

Domyślnie

W końcu!
thekudiq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 18:46   #4 (permalink)
zertaul
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Budyn Zobacz post
Będący w formie jest dla mnie zdecydowanym faworytem każdego pojedynku, bez względu na rywala.
Po tak długiej przerwie, to chyba nie byłby zdecydowanym faworytem z Joshuą, Wilderem, Powietkinem, czy też Ortizem?
  Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 19:42   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał zertaul Zobacz post
Po tak długiej przerwie, to chyba nie byłby zdecydowanym faworytem z Joshuą, Wilderem, Powietkinem, czy też Ortizem?
Długość przerwy nie ma znaczenia, ważne czy jest w stanie wrócić do dawnej formy i wydaje mi się, że nie ma z tym problemu, patrząc z perspektywy fizycznosci. Najciekawsze pytanie dotyczy psychiki Fury'ego, która zawsze będzie niewadoma. To szalony gość, naprawdę ciut niezrównoważony, w walce z Kliczko było to siłą, pytanie jak się będzie zachowywać kiedy coś zacznie iść nie tak? To co mówi to jedno a to co robi to drugie, uważam, że Tyson wcale nie należy do silnych psychicznie, o czym świadczy fakt, że nie uniósł ciężaru gdy był na szczycie. Zobaczymy jak się wszystko potoczy, natomiast jestem pewny że od strony fizycznej znów będzie w świetnej formie.
Konrad "Budyń" Budynek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 20:09   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał zertaul Zobacz post
na tego Tysona od Kliczki postawiłbym tylko gdyby walczył z Powietkinem, obojętnie jakim. ortiz też ma juzpewnie z górki ale w formie z Jenningsa myśle, że ubiłby każdego Tysona. AJ i Wilder tym bardziej.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-18, 21:11   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ciężko mi uwierzyć w jego dobrą fizyczną formę po tylu miesiącach nieustannej imprezy. Ale i w formie sprzed przerwy nie byłby dla mnie faworytem w walkach z obecnym Topem.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 08:11   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=u8VlkRxcIYA
Gattuso28 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 17:14   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Budyn Zobacz post
Długość przerwy nie ma znaczenia, ważne czy jest w stanie wrócić do dawnej formy i wydaje mi się, że nie ma z tym problemu, patrząc z perspektywy fizycznosci. Najciekawsze pytanie dotyczy psychiki Fury'ego, która zawsze będzie niewadoma. To szalony gość, naprawdę ciut niezrównoważony, w walce z Kliczko było to siłą, pytanie jak się będzie zachowywać kiedy coś zacznie iść nie tak? To co mówi to jedno a to co robi to drugie, uważam, że Tyson wcale nie należy do silnych psychicznie, o czym świadczy fakt, że nie uniósł ciężaru gdy był na szczycie. Zobaczymy jak się wszystko potoczy, natomiast jestem pewny że od strony fizycznej znów będzie w świetnej formie.
Jest dokładnie odwrotnie. Po pierwsze, przerwa ma znaczenie, zazwyczaj negatywne, bo traci się czucie pewnych spraw, których żadne sparingi nie nadrobią. Po drugie, problem będzie, i to duży, bo ważne jest co on w tym czasie robił. Przepity i przećpany organizm będzie potrzebował czasu żeby się oczyścić. Gdyby po tak długiej akcji wystarczyło tylko zrzucić kilogramy, to bokserzy mieliby bardzo ciekawe życie.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-04-18, 20:44   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

Akcja wszechczasów :D
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania