boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-03-18, 04:14   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 619 razy w 114 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 48
Domyślnie Don King: Amir Imam zatopi nie tylko Jose Ramireza, ale i Boba Aruma

W minioną sobotę obejrzeliśmy walkę o pas tymczasowy, a w nadchodzącą zobaczymy starcie o pełną wersję tytułu WBC w wadze junior półśredniej. Głównymi aktorami starcia o zwakowany przez Terence'a Crawforda pas będą Amir Imam (21-1, 18 KO) i Jose Ramirez (21-0, 16 KO). Przy okazji będzie to również konfrontacja promotorów, o czym przypomina Don King, który przez lata walczył o supremację z Bobem Arumem.

- To będzie dla mnie wielki dzień. Pierwsza walka w Garden (tak naprawdę to The Hulu Theater, a nie główna MSG), po raz pierwszy w wydarzeniu wieczoru. Po raz pierwszy o światowy tytuł. Ramirez jest naprawdę twardy, ale wiem co zrobić by wygrać. Nie nastawiam się na nokaut. Zamierzam wygrywać rundy, a jak nokaut przyjdzie to przyjdzie. Muszę zaboksować mądrze. Potrafię to robić, potrafię też pójść na wymianę ciosów. Jestem największym twardzielem w tej wadze
- powiedział Imam.

- Amir Imam przybywa do Madison Square Garden, do Mekki boksu, by zatopić nie tylko Jose Ramireza, ale i Boba Aruma. Nie mogę doczekać się soboty. Odliczam czas. Tik tak, tik tak - nakręcał w swoim stylu Don King.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-03-18, 06:09   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

To w końcu gdzie? Najpierw Imam mówi że Las Vegas a za chwilę King mówi o Madison Square Garden (Nowy Jork)?
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania