boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-03-18, 11:23   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Robert Easter Jr chce Garcię. Mikey woli walczyć z Jorge Linaresem

W ostatnią sobotę Mikey Garcia (38-0, 30 KO) sięgnął po pas IBF wagi super lekkiej. Po pokonaniu Siergieja Lipińca, "Chirurg z Oxnard" postanowił, że wróci do wagi lekkiej, a tam podejmie się unifikacji pasów. Garcia wciąż ma na koncie koronę WBC w limicie 135 funtów.

Ochotę na walkę z Garcią wyraził mistrz organizacji IBF wagi lekkiej, Robert Easter Jr (21-0, 14 KO). 27-letni Amerykanin ma na koncie zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak m.in. Denis Szafikow, Richard Commey czy Javier Fortuna. Garcia chciałby jednak w pierwszej kolejności stanąć do walki z mistrzem WBA, Jorge Linaresem (44-3, 27 KO).

- Nie możemy już doczekać się walki z Mikey'em Garcią. Czekam na ten pojedynek od dłuższego czasu. Ten zawodnik powinien walczyć ze mną. Obaj mamy pasy, więc czas na unifikację - mówił Easter Jr.

Tymczasem możliwy jest rewanż pomiędzy Easterem Jr i Richardem Commey'em. 31-letni panczer z Ghany stał się obowiązkowym pretendentem do pasa IBF wagi lekkiej, po znokautowaniu Alejandro Luny.

Źródło: Boxingscene

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-18, 12:35   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Easter walczył o pas 4x.3 z nich były na ostrzu noża albo naciągnięte, nie ma chyba aktualne zawodnika ktory tak bardzo nie przekonuje po kilku obronach.
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-03-18, 12:45   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał mis64 Zobacz post
Easter walczył o pas 4x.3 z nich były na ostrzu noża albo naciągnięte, nie ma chyba aktualne zawodnika ktory tak bardzo nie przekonuje po kilku obronach.
Z Commeyem było blisko, ale jednak zapisałbym to Easterowi. Był bardziej zdecydowany, bardziej przekonujący. Z Szafikowem... ja dałbym to Rosjaninowi. Easter bił rzadziej, mniej w celu, choć wielu powie - bił wyraziściej. Myślę, że będąc przy ringu ta ocena "wyrazistości" wcale nie byłaby taka oczywista. Upokorzyli "ruskiego" punktacją. Nie oni pierwsi, nie ostatni. Walki z Fortuną nie widziałem, ale werdykt niejednomyślny.

Masz rację, Easter nie przekonuje, choć kilkanaście miesięcy temu wierzyłem, że będzie z niego kawał fajtera. To i tak niewiele, np. przy Burnsie, który przegrywał, a wygrywał.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania