boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-03-18, 20:49   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 601 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie Trener Wildera: Deontay był chory. W ringu z Ortizem był na 72-76 procent sobą

Nie wszyscy fani i eksperci byli zachwyceni sobotnim zwycięstwem Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) nad Luisem Ortizem (28-1, 24 KO), gdyż Amerykanin był w sporych opałąch zanim dobrał się do "King Konga". Sztab Kubańczyka domaga się rewanżu, ale trener i menadżer Wildera Jay Deas twierdzi, że jego pięściarz nie był w stuprocentowej dyspozycji. "Bronze Bomber" był przeziębiony aż do dnia walki, a jego waga spadła za bardzo w wyniku choroby.

- Jestem zdziwiony, że Deontay przyznał się w wywiadzie po walce. Chciałem, żeby to pozostało między nami. W trakcie tygodnia miał się coraz lepiej, ale siła nie powróciła do końca. W ringu to było 72-76 procent Wildera. Nie doszedł do siebie w pełni. Kaszlał jeszcze w czasie rozgrzewki przed pojedynkiem - powiedział Deas.

- Deontay otrzymał mocny cios w siódmej rundzie, ale nie przewrócił się. Zebrał potem wspaniałe uderzenia od znakomitego pięściarza. Trzymał, klinczował i jestem zadowolony, że robił te wszystkie rzeczy potrzebne do wyjścia z opresji
- dodał trener mistrza WBC.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 21:10   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

For real?

Jak on to tak dokladnie oszacowal? Ze nie np. 80 % albo 75 % tylko precyzyjnie 72-76 %?
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 21:11   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Szachy to nie sport, ale akurat nasunęła mi się odpowiedź.

Amatorsko gram w szachy, i niestety bardzo często słyszę:
przegrałem, bo popełniłem błąd tutaj..., przegrałem, a miałem zwycięstwo...

Póki nie dasz mata, to nie wygrałeś i koniec. To tak jak z naszą sztafetą 4x400m. Co z tego, że jankesi prowadzili przez 99% biegu skoro na końcu to Słowianie odebrali im złoto ?
Czasem najtrudniej jest powiedzieć, że przegrałem, bo przeciwniki był lepszy
darkteam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 21:13   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
For real?

Jak on to tak dokladnie oszacowal? Ze nie np. 80 % albo 75 % tylko precyzyjnie 72-76 %?
Może chodzi o jakieś promile, tylko chochlik drukarski
Akurat teraz wygrał lepszy, ale jak wszyscy dobrze wiemy life is not fair
darkteam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 21:19   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 601 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
For real?

Dałem w oryginale. Trenera mistrza nie będę prostował
Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 21:24   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Obawiali się, że po walce będzie mówione "Ortiz stary, nadciśnienie, ręka boli", a tu proszę Deontaya usprawiedliwiają.
Nie ma się co dziwić, tu nie chodzi, że to był słabszy występ bo Ortiz go trafił, tylko że u Wildera prócz czekania na kontry z prawej ręki nie było pomysłu na walkę. Oczywiście pokazał że prawą ma atomową, ale jeśli dalej taką postawę będzie reprezentował w ringu to "The Greatest" nie będzie.
Herszt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 21:39   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Klient sie marnuje,powinien wykladac matematyke na jakims uniwerku,zamiast kaleczyc profesje "trenera boksu"..Zawsze jak patrze jak on posluguje sie tarczami,to jakos tak odruchowo wysylam sms o tresci "pomagam"..(Taki sucharek ) A tak na serio,to nie ma sie co dziwic,ze Wilderowi czasem sie jakis cios ześlizgnie skoro na tarczach ma takiego parodyste..Dobrze,ze tam jest jeszcze jeden taki klient,ktory sie czesto zmienia z Deasem,bo tak to by juz w ogole Deontay sobie nie potarczowal.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 21:43   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Pewnie specjalnie glupio gadaja w odpowiedzi na wypowiedz Ortiza odnosnie przerwy na poczatku 8 rundy.
Niepotrzebne to wszystko, ale coz Karuzela musi sie krecic. Za chwile czas na walke AJ. Wilder sie tam zakreci, wejdzie na ring po zwyciestwie Anthony'ego, niczym Kliczko po walce AJ-Molina i zobaczymy mala zapowiedz.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 23:10   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

"Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem." - Ricardo Mayorga.

To powinno być w każdym Gymie na ścianie napisane - bo mdli mnie od tych wiecznych tłumaczeń...
heatbeat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-18, 23:45   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał heatbeat Zobacz post
"Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem." - Ricardo Mayorga.

To powinno być w każdym Gymie na ścianie napisane - bo mdli mnie od tych wiecznych tłumaczeń...
Piekny cytat, bardzo mi się spodobał i to prawda, wielu sportowców powinno go mieć jaja go wypowiedzieć.
Archonus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania