boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   De La Hoya do Wildera: zgłoś się do mnie, jeśli chcesz zarabiać prawdziwe pieniądze (http://www.boxing.pl/forum/newsy/51123-de-la-hoya-do-wildera-zga-oa-siae-do-mnie-jea-li-chcesz-zarabiaae-prawdziwe-pieniae-dze.html)

Krystian Sander 06-03-18 14:30

De La Hoya do Wildera: zgłoś się do mnie, jeśli chcesz zarabiać prawdziwe pieniądze

Oscar De La Hoya promował lub współpromował pierwsze 33 zawodowe walki Deontaya Wildera (40-0, 39 KO). Współpraca "Złotego Chłopca" z "Bronze Bomberem" zakończyła się w styczniu 2015 roku, po zdobyciu przez Wildera pasa WBC wagi ciężkiej. Wtedy to Al Haymon zerwał współpracę z De La Hoyą i przeniósł wszystkich swoich żołnierzy do cyklu Premier Boxing Champions.

De La Hoya jakiś czas temu oznajmił, że gdyby mógł dalej prowadzić karierę Wildera, to mistrz z Alabamy byłby gwiazdą, jego pozycja byłaby zdecydowanie mocniejsza. "Golden Boy" dziś ponownie zwraca się do Wildera, by ten zgłosił się do niego, jeśli chce zostać poważnym graczem w tym biznesie.

- Deontay, gratuluję tego wielkiego sukcesu, gdy wszyscy w Ciebie wątpili. Zgłoś się do mnie, a zrobię z Ciebie gwiazdę PPV. Zgłoś się, jeśli chcesz zarabiać prawdziwe pieniądze - apeluje do "Bronze Bombera" Oscar De La Hoya.

W powszechnej opinii obserwatorów Lou DiBella, promotor Wildera, nie radzi sobie najlepiej z budowaniem popularności i pozycji mistrza z Alabamy. Uwagę na taki stan rzeczy zwracał ostatnio również Eddie Hearn.

Źródło: boxingscene

kretos 06-03-18 15:08

Ciekawe czy Wilder zarabiałby więcej u Oscara czy tylko Oscar zarabiałby więcej:D

Exodus89 06-03-18 17:58

pewnie jakby się pokazywał przy canelo, to chociaż amerykanie by go kojarzyli jako ochroniarza znanego boksera

Tejksio 06-03-18 19:19

Tego jeszcze brakuje, żeby Wilder miał sędziów za sobą.

Tommek 06-03-18 20:21

Teraz wszyscy będą chcieli zarobić na nim. Wilder modli sie tylko żeby Joshua wygrał z Parkerem a na zarobki narzekał na pewno nie będzie.

TheShadowOne 06-03-18 20:35

@Tejksio
A mówisz że w walce z Ortizem nie miał? Na punkty nie miał prawa wygrywać tego Wilder.

Showtime zanotowało rewelacyjne wyniki oglądalności więc nic dziwnego że odzywają się teraz chętni na kasę. Wilder przy Joshu'i to nadal trochę noname ale i tak kręci w miarę dobre liczby. Wujek Oscar poza Canelo nie ma tak na prawdę nikogo kasowego

Tejksio 07-03-18 19:41

Cytat:

Napisał TheShadowOne (Post 559978)
@Tejksio
A mówisz że w walce z Ortizem nie miał? Na punkty nie miał prawa wygrywać tego Wilder.

Showtime zanotowało rewelacyjne wyniki oglądalności więc nic dziwnego że odzywają się teraz chętni na kasę. Wilder przy Joshu'i to nadal trochę noname ale i tak kręci w miarę dobre liczby. Wujek Oscar poza Canelo nie ma tak na prawdę nikogo kasowego

Nie wiem co Ty tam widziałeś, u mnie był remis. Poza tym ja piszę o skrajności. Taki błazen jak Wilder powinien bronić się sam, bez handicapu.

kubakj 07-03-18 20:59

Cytat:

Napisał TheShadowOne (Post 559978)
@Tejksio

rewelacyjne???

A kogo kasowego ma Al Haymon w tej chwili? Kto zarabia wielka kase i ma wielka ogladalnosc w tej chwili?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:40.