boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-02-18, 13:04   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 24 razy w 7 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Zdjęcie: "leworęczny" i odchudzony Fury na tarczy trenera Davisona

W trakcie ciężkich treningów jako mańkut, szybkość żmii – m.in. napisał na Twitterze Tyson Fury (25-0, 18 KO), prezentując przy okazji swoją obecną sylwetkę. Szykujący się do powrotu na ring z nowym trenerem, Benem Davisonem, były mistrz wszechwag miał stracić od Nowego Roku 25 kg zbędnego balastu. Co ciekawe, Fury dodatkowo zasugerował w swoim wpisie ("all lefty for the return"), że będzie teraz pięściarzem walczącym z odwrotnej pozycji – „Olbrzym z Wilsmlow” wielokrotnie w trakcie walk operował „jabem” z prawej ręki, jednak wracał później do tradycyjnego ustawienia. Data pojedynku Fury'ego nie jest jeszcze znana.

Źródło i zdjęcie: Twitter

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 13:35   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nadal gruba torba
Ale w porownaniu do tego co było to jest jakiś postęp.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 13:51   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Nadal gruba torba
Ale w porownaniu do tego co było to jest jakiś postęp.
Dokladnie. Obserwujac regularnie najnowsze materialy z nim zwiazane(czy to zdjecia,czy jakies nagrania) to zauwazam bardziej gre perspektywy,niz jakies realne znaczace postepy..Moze faktycznie zrzucil troche,ale dalej jeszcze duzo,duzo przed nim.. Ciekawi mnie ta jego dieta ketogeniczna,ktora stosuje..Niby bardzo skuteczna,i podobno pod okiem jakiegos renomowanego
specjalisty,ale ciekawe czy ona jest najlepszym wyjsciem.. Powinni go najpierw przeglocici,wypocic,a nie zre tluste i dobre rzeczy Zartuje,nie jestem dietetykiem..Chyba wiedza co robią? Ale to postepy troche czasu zajmują,bo dla mnie to on dalej ma po obcym na bokach...
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 15:47   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ja bym powiedział, że brzuszka już prawie nie ma. Na zdjęciu jest trochę pochylony do przodu, ale klatka wystaje przed brzuch. Myślę, że faktycznie waży teraz w okolicy 125kg - jeszcze trochę i będzie mniej niż u Adasia.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 15:53   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

A ja mam nadzieję że faktycznie wróci tak jak obiecuje
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 16:24   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kretos Zobacz post
Ja bym powiedział, że brzuszka już prawie nie ma. Na zdjęciu jest trochę pochylony do przodu, ale klatka wystaje przed brzuch. Myślę, że faktycznie waży teraz w okolicy 125kg - jeszcze trochę i będzie mniej niż u Adasia.
125 KG?! W zyciu. Minimum ma ze 140-150.. On wazyl w okolicach 180 kg juz chyba nawet wiec nie sadze,zeny spadl az tyle.

stare 13-02-18, 17:01   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

ja tam nie mogę się doczekać jego powrotu, i jestem pewny, że da jeszcze kilka wielkich walk.
Mam nadzieję, że wróci pokona Joshuę, Wildera, a potem może ćpać do woli , jak lubi.

a jeżeli by po tych dwóch ewentualnych wygranych nie zaczął ćpać, no to film można o nim kręcić, gdzies kiedys mówił na jednym spotkaniu z fanami, parę miesięcy po wygraniu z Kliczką, że chętnie by wystąpił w filmie o samym sobie w roli głównej :-) Boks to sport dla wariatów, w szachy można sobie grać w bibliotece, albo z dziadkami na ogródkach botanicznych w Krakowie, ewentualnie pod Krakowem. Tyson to majster i jeszcze wróci

pokój
julian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 17:01   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 390 razy w 114 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
On wazyl w okolicach 180 kg .
Co? Skąd taka informacja? Nigdy nie słyszałem o jego wadze wyższej niż 150-160 kg. Na tej fotce myślę, że ma jakieś 130-135 kg. Przecież gołym okiem widać, że od czasu tańców z ekipą Parkera jest o wiele chudszy.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 17:06   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Co? Skąd taka informacja? Nigdy nie słyszałem o jego wadze wyższej niż 150-160 kg. Na tej fotce myślę, że ma jakieś 130-135 kg. Przecież gołym okiem widać, że od czasu tańców z ekipą Parkera jest o wiele chudszy.
Byl ostatnio gdzies w jakiejs UK TV i bylo widac juz, ze zrzucil troche, ale mysle, ze on moze latwo przybrac tez...
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-18, 17:52   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Co? Skąd taka informacja? Nigdy nie słyszałem o jego wadze wyższej niż 150-160 kg. Na tej fotce myślę, że ma jakieś 130-135 kg.
Oczywiscie ja Ci tego nie udowodnie A sam Tyson sie pewnie nie przyzna,ale w swoim ostatnim "prime" to moim zdaniem wnosil ze 170-180 kg smalcu.. 130-135 kg? No boli mnie,ze nie mozemy sie przekonac,ale uwazam,ze on teraz ma MINIMUM po setce czworke z przodu.. Ponad dwumetrowy chlop,przy tej budowie i takim otlszczeniu powinien wazyc wiecej niz 125-135 kg..

Cytat:
Przecież gołym okiem widać, że od czasu tańców z ekipą Parkera jest o wiele chudszy.
Zrzucil,zrzucil,ale jakosc tego spadku wagi tez zalezy od perspektywy tych roznych dostepnych materialow.. Na razie ma pod góre z optycznoscią,ale mysle,ze jak utrzyma sie w trenigu,to w pewnym momencie jak zacznie spadac z mniejszej wagi w dol,to wrtedy moze zaczac niknac w oczach ,tak jak to bylo z Wladkiem..Na razie dluuga i zmudna droga przed nim Ale ja mu zycze tego powrotu i to do najlepszej formy,bo w HW bedzie kolorowiej
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania