boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-02-18, 14:34   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 427 razy w 124 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Borek: mam żal do Izu, że o jego wyborze dowiedziałem się z internetu

- Gala w Nysie była okazją, żeby porozmawiać z Mateuszem Borkiem. Nazwałem go - Matiangelo, bo to człowiek renesansu: komentator (nie tylko piłki nożnej, komentował niedawno nawet hokej na lodzie), spiker, spec od wywiadów, no i ostatnio promotor bokserski. Porozmawialiśmy tylko o sytuacji w wadze ciężkiej po tym, gdy Izu Ugonoh zdecydował się walczyć na gali Marcina Najmana, a Adam Kownacki w USA. W tej sytuacji planowana przez Mateusza gala Polsat Boxing Night stanęła pod znakiem zapytania. Posłuchajcie co mówi na ten temat Borek - tymi słowami na kolejny odcinek swojego vloga zaprasza Andrzej Kostyra.

Video: KOstyra SE/YouTube

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 15:10   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No tak reasumując na Izu się obraziłem, na Talarka też, Kownacki ma mnie gdzieś to ja jego też i PBNów nie bede robił .. ot co no to w sumie na czym polega to MB Promotions poza robieniem kwasu ?
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 15:16   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Vipsale Zobacz post
No tak reasumując na Izu się obraziłem, na Talarka też, Kownacki ma mnie gdzieś to ja jego też i PBNów nie bede robił .. ot co no to w sumie na czym polega to MB Promotions poza robieniem kwasu ?
No jak to na czym. Było powiedziane na początku. Na Tajlandii i opaleniźnie, bo u nas zima...
darkteam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 15:26   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Nie wiem czy użyte porównanie do HBO/SHOWTIME w kwestii praw rządzących rynkiem jest do końca na miejscu. Te stacje aktywnie uczestniczą w budowaniu popularności i sensownego resume danego zawodnika, żeby docelowo, jeżeli się takowy sprawdzi, puścić go w PPV lub po prostu uczynić go gwiazdą na miarę jego możliwości.

U nas ciągła eksploatacja idei pt. ,,Adamek + resztę się dobierze" i obowiązkowo PPV, tak żeby przypadkiem do mas nie trafić. Zero pomysłów na prowadzenie wartościowych zawodników, którzy często długimi miesiącami grzeją ławę bądź wpadają jak amatorzy na testach i... grzeją ławę.

Do tego ta bijąca po oczach, chyba polska - kłótliwość, wzajemne wsadzanie sobie szpilek, obrażanie się, żale, patrzenie na bokserską rzeczywistość przez zawężony pryzmat własnego ego i własnych interesów.

Następny as promotorki krzyczy w mediach o więcej sportu w gó.... eeee w sporcie, po czym jego firma wypuszcza dzieło pt. Twierdza Nysa, z którym on oczywiście nie miał nic wspólnego, takie tam fanaberie wspólnika.

Jak się czasami posłucha Eddiego czy nawet dziadka Aruma to z całym szacunkiem, ale to nie tylko pieniądze są tym, co stanowi o innym poziomie jakości całegorynku bokserskiego u nich i u nas.
Kosmonauta jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 15:36   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Adamek + Brodnicka z Kuhne o pas - ale to trochę mało jak na PPV. Może jeszcze Balski będzie gotowy na maj ale to niewiadoma. Poza tym chyba nie bardzo kto ma walczyć w terminie wiosennym. Stajna Tymexu walczy na rodzimych galach luty/marzec, Cieślak u Babilona w kwietniu więc kto zostaje?
Chociaż po sobotnim "show" w Nysie to nawet karta z Adamkiem i Kleo byłaby niezła...
miquel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 16:03   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Borek i Kmita płacili za jego walki w Australii? coś mi tu nie pasuje
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 16:47   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Tak też myślałem, że ten cały PBN stanął pod znakiem zapytania. Prawda jest taka, że wszyscy się rozeszli na boki i nie będzie miał kto tego uciągnąć. Borek był taki pewny, że bez Wasyla można zrobić galę, ale jak jeszcze wpadł Najman i podebrał kilku, Adam się wysypał, to okazało się, że został sam stary Adamek i potem nic. Do tego pcha się jeszcze z terminem majowym nie wiadomo po co, teraz pewnie pozostanie przeczekać i zrobić galę w lato, może ktoś da się namówić, chociaż po tych wszystkich kwasach wygląda to kiepsko, taka prawda, że zrobili wojnę, która wszystko niszczy. Adamek zejdzie ze sceny to będzie koniec promotora Borka jak tak dalej pójdzie. A podczas gali w nysie ładnie sobie używali z organizatorów hehe, polska wojenka trwa w najlepsze. Czeka nas fantastyczne sportowe półrocze, w boksie i nie tylko, ale PBN raczej nie uraczymy, a już na pewno nie gali godnej tej nazwy.
legos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 16:56   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Nie wiem czy dobrze to interpretuję ale Borek chyba myślał, że czołówka bokserów w kraju rzuci się na jego ofertę bo on organizuje galę. Zabawne.
Ciekawe kto stoi za Najmanem, bo pieniądze na imprezę stadionową ktoś musi wyłożyć. Dalej nie chce mi się wierzyć, że walki będą na przyzwoitym poziomie ale zobaczymy w maju. Jeżeli Najmanowi to wyjdzie i zarobi to np. organizując 2 gale rocznie - jedną dużą galę w Warszawie i drugą mniejszą w innym mieście, może faktycznie namieszać.
Lotnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 17:08   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wolę 1 gale Borka niż 10 takich jak z Nysy.Ludzie Borek jest człowiekiem ,który jak coś obieca /na słowo/to tego dokonuje.Izu zmarnował rok kariery,a młody nie jest.U Borka nie dostał by leszcza dlatego wybrał ofertę Najmana-bez ryzyka/bo tez nie chciał walczyć z Wachem/.Z Kownackim jest zapewne sprawka Haymona i walki za dużą kasę na Showtime....
rambo2010 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 17:17   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Co do PBN to śmiało mozna zrobić bez zawodników Wasilewskiego.Np.1.Rożalski vs Kosela,2.Balski vs Jeżewski,3.Jonak vs Maciec,4.Brodnickao MŚ,5.Masternak vs Cunningham lub Durodola,6.Adamek vs Fujimoto lub Duhaupas????
rambo2010 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania