boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-02-18, 11:20   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 358 razy w 105 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 31
Domyślnie Hunter: walka Warda z Bellew? Wszystko zależy od oferty, Andre zawsze jest gotowy

Kilkanaście dni temu pisaliśmy o tym, że Andre Ward (32-0, 16 KO), mimo ogłoszenia zakończenia kariery, może jeszcze kiedyś wrócić między liny. Tymczasem atmosferę podgrzewa nieco trener byłego mistrza w wadze super średniej i półciężkiej, Virgil Hunter.

Ceniony szkoleniowiec wyznał, że gdyby z Wysp Brytyjskich napłynęła oferta walki z Tonym Bellew (29-2-1, 19 KO), to na pewno zmusiłaby ona Andre Warda do poważnego jej przemyślenia.

- Andre zawsze jest gotowy. Musi się tylko pojawić naprawdę ciekawa oferta. Nigdy nie mów nigdy. Wszystko zależy od oferty, ale jestem pewien, że ta walka sama się spłaci. Jeśli na stole będą odpowiednie pieniądze, będziemy musieli to rozważyć. Rozmawiałem już z Eddie Hearnem i wiem, że gdziekolwiek byśmy tej walki nie zrobili, to wyprzedamy wszystkie miejsca. O tej walce mówiło się już w przeszłości, ale wówczas Bellew odmówił, nie odpowiadały mu warunki - powiedział Hunter.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 13:37   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dla mnie to komiczne, że gość z taką pewnością mówi o wyprzedaniu miejsc wszędzie. Nie wiem, może to ja się mylę? Może marketing jest o wiele ważniejszy od faktów?

Przecież o ile Bellew ma na swoim koncie parę efektownych pojedynków (choć i tak nie zalicza się go do czołówki pod względem atrakcyjności walk), to boks Warda raczej chyba orgazmów u kibiców/januszy nie powoduje? Ale jak sprzedali walkę Floyda z McGregorem to już właściwie wszelkie granice zostały przekroczone.
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 14:08   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Ward odszedł na emeryturę z tytułu wyeksploatowania swojego ciała.

Już widzę oczami wyobraźni Bellewa w samolocie na kursie Liverpool - Oakland...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 17:58   #4 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Nie przeceniajmy Tonego przecież on wostatniej walce pokonał klowna kalekę cień dawnego Heya
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 19:34   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Dla mnie to komiczne, że gość z taką pewnością mówi o wyprzedaniu miejsc wszędzie. Nie wiem, może to ja się mylę? Może marketing jest o wiele ważniejszy od faktów?

Przecież o ile Bellew ma na swoim koncie parę efektownych pojedynków (choć i tak nie zalicza się go do czołówki pod względem atrakcyjności walk), to boks Warda raczej chyba orgazmów u kibiców/januszy nie powoduje? Ale jak sprzedali walkę Floyda z McGregorem to już właściwie wszelkie granice zostały przekroczone.
Co do Warda, jak się domyślasz, pełna zgoda (cynizm).

Co do Floyda, owszem, granica została przekroczona, ale nie zaliczam jej na minus. Ludzie naprawdę chcieli wiedzieć, jak czołowy striker z prestiżowej organiizacji UFC, poradzi sobie z dobrym bokserem. I już wiedzą. Najlepszy ich striker, ktokolwiek by to nie był, w granicach tej wagi przegra z dobrym bokserem. Celowo użyłem określenia "dobry", bo tamtego wieczora to była połowa Foyda. A i tak wystarczyło.

To teraz pomyśl, co zrobiłby z McGregorem przykładowy panczer o nazwisku Spence? Moim zdaniem znokautował do 3 rundy, a sądzę, ze w pierwszej,. Ale tego nikt wcześniej nie wiedział... a spekulacje były różne.

Także kolejna zagadka rozwiązana
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 20:43   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

To jak z tym ciałem u Warda? Bo ostatnio krzyczało o litość ale maść z $$$ zdziała cuda?
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 21:05   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie mam wątpliwości że taki artysta ringu i geniusz słit sajensu zdeklasuje takiego prymitywa jak Bellew. Różnica w ringowym IQ między nami jest taka jak między PKB USA a PKB Bangladeszu, Tony nie zdoła się uchronić przed potężnymi strzałami na schaby którymi Ward potrafi miażdżyć jaja, nawet znakomity Koval nie był w stanie się obronić. Więc najpierw Bellew a później ośmieszenie AJ oczywiście wszystko na neutralnym ringu w Oakland, bo wiadomo USA to centrum cywilizacji a nie jakaś brytyjska dzicz azjatycka.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-18, 05:54   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ward zostań na emeryturze.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-18, 09:25   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ich boksersko dzieli przepaść. Bellew w półciężkiej, junior ciężkiej czy spasiony ciężki nie ma szans. Chociaż w Anglii może się to ciekawie oglądać.
effukt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 08:59   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

O, już się zregenerował.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania