boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Michael Buffer 25 maja poprowadzi "Narodową Galę Boksu"? (http://www.boxing.pl/forum/newsy/50807-michael-buffer-25-maja-poprowadzi-narodowae-galae-boksu.html)

Krystian Sander 09-02-18 13:57

Michael Buffer 25 maja poprowadzi "Narodową Galę Boksu"?

Marcin Najman i jego wspólnicy nie przestają zaskakiwać kibiców boksu zawodowego w Polsce. 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się duża gala, która wzbudza coraz większe zainteresowanie. Na karcie walki pojawi się Izu Ugonoh, Mariusz Wach, Rafał Jackiewicz czy też Ewa Piątkowska, a teraz światło dzienne ujrzała kolejna ciekawostka dotycząca tej planowanej imprezy.

Oto "Narodową Galę Boksu" w Warszawie ma poprowadzić najsłynniejszy sportowy konferansjer na świecie, legendarny Michael Buffer. Taką informację znajdujemy na portalu "future-champion.pl".

- Rozmowy z Michaelem Bufferm są bardzo zaawansowane. Jednak oficjalnie będę mógł to potwierdzić dopiero w przyszłym tygodniu - skomentował całą sprawę Marcin Najman.

Źródło: future-champion.pl

mat.d 09-02-18 14:07

hehe Buffer pochlonie caly budzet :) Gosc za anonsowanie jednej gali bierze tyle ile podejrzewam,ze 50% kibicow boksu w PL nie zarobi przez cale zycie... Ambitne plany..Buffer,Jennings,Gorniak.. A skonczy sie pewnie na Irku Bieleniniku,Fekete i siostrch Godlewskich ;)

Bred 09-02-18 16:05

Myślę,że weźmie z 50 tysięcy do kupy i koszty podróży ale kogo on tam będzie zapowiadał , Najmana z Binkowskim? Rozumiem,że to ma być pompa ale sam anonser gali nie uratuje,potrzebne nazwiska a póki żadnych konkretów.

Tejksio 09-02-18 16:58

Myślę, że za 25 tysięcy można się dogadać. Poza tym zawsze jest Jimmy Lennon, ale to na razie tylko spekulacje.

mat.d 09-02-18 17:43

Za ile? To mi sie cos powalilo..Ja myslalem,ze Buffer to kasuje grube setki tysiecy..

kubakj 09-02-18 18:01

Konfesjoner bierze zwykle max 15 tys w przypadku Buffera czy Lennona (nie liczcie kosztow podrozy, hotelow, zarcia, calego entertainment package). Inni nie zarabiaja wiecej niz 2-3 tys $.

Wiem, ze Buffer za Joshua-Klitschko zgarnal wielka kase - 4 miliony funtow, ale nie chce mi sie wierzyc w to....

Wszystko tez zalezy od gali, jak jakies mega wydazenie, to wiecej biora, ale nie myslcie, ze to sa setki tys $....

Thrawn 09-02-18 18:46

Ja zupełnie nie rozumiem ściągania Buffera. Szkoda kasy, którą można dać na gaże dla pięściarzy.

LegiaPany 09-02-18 20:18

Cytat:

Napisał mat.d (Post 556975)
hehe Buffer pochlonie caly budzet :) Gosc za anonsowanie jednej gali bierze tyle ile podejrzewam,ze 50% kibicow boksu w PL nie zarobi przez cale zycie... Ambitne plany..Buffer,Jennings,Gorniak.. A skonczy sie pewnie na Irku Bieleniniku,Fekete i siostrch Godlewskich ;)

Hehehe, myslalem ze bedzie Kasta.

darulka 09-02-18 20:40

Naprawde zbedny wydatek. Ktos tam moze morde wydzierac zupelnie anonimowy, oby tylko sportowo bylo na co popatrzec.

effukt 09-02-18 21:14

Kostyra kiedyś opowiadał, że Buffer bierze 10-15 tys $ panowie podobno się znają.

Na tej najmanowej gali pewnie niepotrzebny, ale prestiżu by trochę dodał.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:19.