boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-02-18, 18:50   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 35 razy w 11 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Wilder: ludzie nie chcą, żebym wygrał z Ortizem

Porównując klasę dotychczasowych rywali Deontaya Wildera (39-0, 38 KO) z poziomem reprezentowanym przez Luisa Ortiza (28-0, 24 KO) można uznać, że 3 listopada mistrza federacji WBC w wadze ciężkiej czeka najpoważniejsze wyzwanie w zawodowej karierze. Na Amerykanina, który od punktowej wygranej z Bermanem Stiverne'em sprzed trzech lat nokautował kolejnych rywali należących do szerokiej czołówki wagi ciężkiej, często spadała krytyka za brak starć z pięściarzami ze ścisłej czołówki. Wilder twierdzi, że jego zwycięstwo nad należącym do tego grona Ortizem nie jest pożądane w świecie bokserskim, jednak opinie krytyków nie robią już na „Bronze Bomberze” większego wrażenia.

Jeśli nikt nie okaże mi szacunku po zwycięstwie, to ich strata. Nigdy mi nie okazywano należytego szacunku. Przypomnijmy sobie: gdy walczyłem za pierwszym razem ze Stiverne'em, już we mnie wątpiono. Mówili, że jest ode mnie lepszy, walczył z lepszymi rywalami od moich i wygra. Gdy mu skopałem tyłek, to co się nagle stało? „Stiverne to nic specjalnego. To bum”. Ludzie nie chcą, żebym walczył z Ortizem. Dlaczego? Bo nie chcą, bym mógł powiedzieć: „Hej, walczyłem z jednym z najlepszych i pokonałem go w świetnym stylu”. Takiej kariery, bez znaczących wygranych, dla mnie właśnie pragną– powiedział Wilder.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 19:05   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

W sumie zrobił się taki trend. Podobnie było z Canelo przed walka z GGG. Wilder przegrywając z Ortiz'em może zostać zjedzony przez srodowisko. Zas Wygrywając moze uciszyc krytyków . Wszystko zależy od jego postawy.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 19:36   #3 (permalink)
prospect

Domyślnie

Sam do tego doprowadził. Jego debilne zachowanie i wypowiedzi na pewno nie zjednały mu fanów. Dobór przeciwników też pozostawia sporo do życzenia.
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 19:46   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Niech nie prdl glupot,bo nawet ja, taki jego "hejter", FULL docenie zwyciestwo nad Ortizem i nawet nie bede zganial na jakis tam wiek/znizke formy czy przeczekanie - jak to juz niektorzy wymyslaja. Nie bede nawet szukal zadnych takich okreslen. Ortiz jeszcze dzis,w marcu i na kiniec roku, to znakomity,wielki skalp.

A co do jego skamlanie.. No kur#a! Ma pretensje,ze ludzie sie go ciskają o ten rekord!? Zeby on mial 20/25 walk i takich przeciwnikow jak tych ostatnio,to nie byloby tragedii,ale skoro gosc wyhodowal tak monstrualne resume na CHORYCH ludziach to to juz jest godne wszelkiej krytyki! Mowilem to juz nie raz i powtorze po raz kolejny - jestem PRZEKONANY,ze dzis bije 15-20 bylych rywali Wildera... No to jak to swiadczy o MŚ,o 2-metrowym atlecie w pelni wieku i sil?...
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 20:22   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
W sumie zrobił się taki trend. Podobnie było z Canelo przed walka z GGG. Wilder przegrywając z Ortiz'em może zostać zjedzony przez srodowisko. Zas Wygrywając moze uciszyc krytyków . Wszystko zależy od jego postawy.
O ile ortiz nie ma 50 lat i kartoteki w guantanomo..
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 20:28   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

To nawet nie chodzi o to czy wygra czy przegra. Ja sie zadowole jak po prostu zaknie ryj
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 21:26   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Jak się Wildera nie lubi to żeby pokonał samego Alego to ludzie powiecie że to bum i że mu się udało ale niestety bilans jaki ma nie ma nikt inny możecie sobie gadać że nie czołówka że to że owo ale w wadze ciężkiej takiego bilansu nie pamiętam u żadnego mistrza
Sylwester40 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 21:47   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
To nawet nie chodzi o to czy wygra czy przegra. Ja sie zadowole jak po prostu zaknie ryj
Popieram
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 21:57   #9 (permalink)
bum

Domyślnie

wszyscy kochają AJ bo niby taki dobry i skromny a kto pier......lił że aby go pokonać trzeba kogoś więcej niż człowieka że zwykły śmiertelnik go nie pokona Wlad pokazał że jednak nie jest maszyną i pozostaje tylko pyta nie dlaczego go nie skończył po nokdaunie ,a może nie chciał bo przecież namaścił go na swojego następcę pokazał że może ale nie chce?
Sylwester40 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-02-18, 07:05   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sylwester40 Zobacz post
wszyscy kochają AJ bo niby taki dobry i skromny a kto pier......lił że aby go pokonać trzeba kogoś więcej niż człowieka że zwykły śmiertelnik go nie pokona Wlad pokazał że jednak nie jest maszyną i pozostaje tylko pyta nie dlaczego go nie skończył po nokdaunie ,a może nie chciał bo przecież namaścił go na swojego następcę pokazał że może ale nie chce?
Też zauważyłem że z pół siły bił KliczkoNie chciało Mu się po co się spinać jak ma następcę ostatnie 12 rund i wakacje.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania