boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-01-18, 19:42   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Prawie 118 kg Kownackiego przed walką z Kiladze. Gruzin wyraźnie lżejszy

Już jutro w Barclays Center swoje pięści skrzyżują Adam Kownacki (16-0, 13 KO) i Iago Kiladze (26-1, 18 KO). Polak i Gruzin mają za sobą oficjalną ceremonię ważenia.

"Baby Face" zanotował dziś 117,9 kg, jego rywal był zaś lżejszy i wniósł na wagę 100 kg. Transmisja gali w Canal+ Sport od 01:00.

Przypomnijmy, że przed walką z Arturem Szpilką Adam Kownacki ważył 109,9 kg.

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 19:53   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

O jaaa, ale brzuchacz. Wisi mu bebzon jakby cale dnie lezal na kanapie, żlopał piwsko i zajadal smazone kielbasy z cebula. Nie jest dobrze.
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:00   #3 (permalink)
contender

Domyślnie

A na którymś zdjęciu tutaj wyglądał jakby zgubił trochę brzucha.
Co powiedzieć - pozory mylą.
Nelson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:07   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

O ja Cię, aż takiego czegoś to ja się nie spodziewałem.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:07   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Lubie tego sympatycznego ziomka,ale kuu#ła,to nie jest sportowiec.. Ja wierze w rozne predyspozycje,ale niewierze w cos takiego..NIewierze,ze trenujac profesjonalnie mozna tak wygladac... Ja,bedac rekreatorem,trenujac dla siebie wygladam przy nim jak mr olimpia, i nie,nie mam takiego "genu"..Po prostu cwiczac i trzymajac diete no kurna musi sie cos przebic! Musi! Kownackiego ratuje to,ze jako cwiczacy boks grubasek ma kondycje i serducho - cos jak Arreola,Ruiz Jr czy Roy Nelson z MMA.. Ale profesjonalnej silowni i diety to on nie widzial.. Sorry friends,ale wstyd dla "sportowca".
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:13   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Sorry za spam,ale jeszcze jedno..

Zeby miec ambicji na tylko jeden wyskok ?! Przeciez on walką ze Szpilką wygral WIELE! Wszedl do rankingow,jest 11 ciezkim swiata wg boxreca,czy ambitny czlowiek nie powinien isc za ciosem?! Zamiast zosatac na sali,poprawic jeszcze forme,to koles zalal sie prawie 10-kg i tak bedac predzej grubaskiem.. Niestety,ale takie cos zasługuje na kare. Trzeba nagradzac profesjonalizm i wcale zal mi nie bedzie jak to przegra..

stare 19-01-18, 20:23   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Kownacki nie ma profesjonalnego sztabu i to wszystko. Sam sobie dietetykiem i trenerem przygotowania fizycznego nie będzie. Kogo on tam ma w ogóle na stałe, poza pierwszym trenerem? Przed Szpilką trenował z dr Chyckim w Łomnicy i efekty były.

On na sali pewnie ostro zapieprza, był przecież 3 tygodnie na tyraniu w Rosji, tu sparował z Jenningsem - wykonuje ciężką pracę, ale poza salą to Adam sobie robi, brzydko mówiąc, co chce... Przynajmniej na to wiele wskazuje.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:33   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Kownacki nie ma profesjonalnego sztabu i to wszystko. Sam sobie dietetykiem i trenerem przygotowania fizycznego nie będzie. Kogo on tam ma w ogóle na stałe, poza pierwszym trenerem? Przed Szpilką trenował z dr Chyckim w Łomnicy i efekty były.

On na sali pewnie ostro zapieprza, był przecież 3 tygodnie na tyraniu w Rosji, tu sparował z Jenningsem - wykonuje ciężką pracę, ale poza salą to Adam sobie robi, brzydko mówiąc, co chce... Przynajmniej na to wiele wskazuje.
Krystian,tu juz nawet nie chodzi o profesjonalny sztab,dietetykow..Wystarczy przyswoic kilka zasad i bedzie przynajmniej schludnie,nikt tu nie chce zrobic z niego kulturysty...

Owsiasnka,omlety itp. na sniadania. Warzywa,ryze,kasze,ryba,kurczak,indyk,wolowina,naw et wieprzowina itd, Wyjeb#c zbedne tluszcze i cukry, podstawaowa supementacja i jazda i od razu byloby lepiej..Nikt mi nie wmowi,ze on z tym dodatkowym balsastem moze sie czuc lepiej! A jak sie czuje,to chyba ma placebo. Przeceiz on wyglada jak "wiesiek z miesnego"

stare 19-01-18, 20:34   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

No az mnie sie morda usmiala jak zobaczylem Kownackiego. Ciekawe czy ten jego piekny sen wlasnie sie nie konczy. Czy on w daszym ciagu gdzies pracuje na etacie? Jesli nie pracuje, to nie ma dla takiej formy wytlumaczenia. Chlopak wdrapal sie juz tak wysoko, ze po prostu nie wypada wyjsc na wage i tak wygladac...
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:52   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

A ja tak temu chłopu kibicuje... Toż to jawne olanie diety, treningów, dyscypliny.
W ch.j zawiedzony jestem.
Mam nadzieję, że Adam wygra mimo wszystko.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania