boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-01-18, 18:49   #21 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Przecież to jest jasne jak słońce że Drozd był na koksie, że go nie złapali to inna sprawa. Błyszał jak milion dolarów nie bez przyczyny. Też bym się wkur na miejscu MAstera.... ma 10000% racji nazywając go śmieciem.

szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-18, 20:07   #22 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Przecież to jest jasne jak słońce że Drozd był na koksie, że go nie złapali to inna sprawa. Błyszał jak milion dolarów nie bez przyczyny. Też bym się wkur na miejscu MAstera.... ma 10000% racji nazywając go śmieciem.
To niech Master przypomni sobie jak przechodził do cruiser. Też wtedy błyszczał a mięcho samo go porosło...i też gho nikt nie złapał...sytuacja identyczna
Black Dragon jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-18, 21:02   #23 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Błyszczał bo w końcu przestał się dusić w lhw. Przecież on był wtedy, rósł więc nic dziwnego że wyższa waga popuściła lejce
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-18, 08:06   #24 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Błyszczał bo w końcu przestał się dusić w lhw. Przecież on był wtedy, rósł więc nic dziwnego że wyższa waga popuściła lejce
Ale nie z taką szybkością...
Black Dragon jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-18, 12:54   #25 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 264 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
widze kolega się znowu z łańcucha zerwł XD i cóż za zmiana polityki...no no obrońca domniemania niewinności...a choćby w temacie o walce Ward - KOval pisałeś o 100 % koksiarstwie tego pierwszego ...a tu proszę prosze można moralizować innych?

Pytanie za 10 punktów czy Pan Adrian zawsze musi być w opozycji do wszystkich nawet do własnych przekonań sprzed miesiąca ttylko aby kręcić mini gównoburze w tematach i i nabijać wyświetlenia na forum?
Pisałem o 100% na koksowany Wardzie? Daruj sobie takie rzeczy, gdyż godzą one w prawdę i moje generalne podeście do sprawy. Zawsze podkreślam -niczego nie biorę za pewnik, a bazuje na domniemaniach i spekulacjach. A jak masz zaczynać posty od "łańcucha" to wiedz, że moja opinia na temat Twojej osoby traci na wartości. Na tym ci zależy? Próba błyśnięcia w takich okolicznościach i złapania mnie na wtopie, zupełnie ci się nie powiodła. Zawsze ceniłem sobie precyzję komunikatu, a teraz możesz spróbować z tego wybrnąć przywołać moje opinie dot. Warda i koksu...
Adrian Golec jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania