boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-12-17, 23:01   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 30 razy w 10 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Usyk - Briedis: wypowiedzi z konferencji prasowej w Rydze

Mistrzowie wagi cruiser, Oleksandr Usyk (13-0, 11 KO) i Mairis Briedis (28-0, 13 KO), spotkali się w Rydze na konferencji prasowej przed planowanym na 27 stycznia półfinałem turnieju World Boxing Super Series. W ćwierćfinale mistrz WBO pokonał przed czasem Marco Hucka, natomiast posiadający pas WBC Briedis odniósł punktowe zwycięstwo nad Mikiem Perezem. Przed pojedynkiem w stolicy Łotwy obaj pięściarze wypowiadali się o sobie nawzajem z szacunkiem, a Kalle Sauerland, jeden z organizatorów WBSS, uznał walkę za największe sportowe wydarzenie w historii Łotwy.

Briedis jest dobrym pięściarzem, jednak to, na czym mi zależy, to jego pas. Nie mogę się doczekać występu w Rydze, to będzie wielkie wydarzenie. Jestem pewien, że przybędzie wielu Ukraińców, którzy będą mi dopingować. Ludzie mogą już się szykować na walkę dwóch mistrzów, których pragnieniem jest dotarcie do finału turnieju i zdobycie nagrody Muhammad Ali Trophy – powiedział Usyk.

Usyk był wyśmienitym zawodnikiem na ringach amatorskich i do tej pory pokazywał się jako świetny pięściarz zawodowy, więc będzie dla mnie trudnym wyzwaniem. Wierzę jednak w to, że mam to, czego potrzeba, by pokonać Usyka – oznajmił Briedis.

Wspaniale jest być w Rydze. Ta walka będzie największym sportowym wydarzeniem, jakie miało miejsce na Łotwie. Briedis, bohater swojego kraju i czempion WBC, kontra Usyk, mistrz olimpijski i mistrz na zawodowstwie. Ring jest gotowy na dramatyczną noc – zapowiedział Sauerland.

Źródło i zdjęcie: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-17, 13:26   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie lubię Łotysza jak mało kogo. Po Wardzie chyba śmiało można uznać go za największego klinczera w boksie. Z Perezem i Durodolą to była po prostu patologia. Tak jak nie jestem jakims fanem Ukraińca, tak mam nadzieję, że totalnie zdominuje brudnego policjanta, który bez pomocy własnych ringów niekoniecznie byłby w tym samym miejscu.
Sparow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-17, 14:08   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Bez przesady. Breidis to bardzo dobry bokser. Moze troche klinczuje ale nie tak jak ward z 1 walki z kowaliovem. Mysle ze Usyk bedzie mial ciezkie zadanie... Ale wygra na pkt.
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-17, 17:33   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Jakie ringi lokalne? Przeciez Breidis jechal do Rosji mierzyc sie z Charrem ciezszym o nascie kilogramow i to Charr mial wtedy kontrakt z Rosjanami. Lotysz nie boi sie wyzwan, walczy jak moze, jesli pozwalaja mu klinczowac to klinczuje, bo jest w tym dobry, ale jak trzeba to moze wchodzic w wymiany i zgasic swiatlo pojedynczym ciosem. Imponujace jest jak sie Mairis rozwinal - jest szybki na nogach, znakomity w ofensywie, ma bodaj najlepszy podbrodkowy w dzisiejszym boksie (jak on wylaczyl Charra krotkim ciosem!). Jesli Ukrainiec bedzie chcial zaszalec i pokazac swoja sile to moze sie zdziwic. Wspaniala walka sie zapowiada. Dwoch genialnych technikow.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-17, 19:26   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Perez, Durodola? A co mnie jakis spompowany Charr obchodzi, którego pewnie Kownacki zgasiłby jeszcze szybciej. Lol.
Skończy się Jego brudna gra w pojedynku z Ukraińcem, bo ten preferuje walke na dystans i nie powinien w ogole sie bawic z tym chorym zasrańcem w żadne bitki. Coś jak walka z Główką. Mega dyscyplina i Rygus pójdzie w długą.

stare 29-12-17, 19:41   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sparow Zobacz post
Nie lubię Łotysza jak mało kogo. Po Wardzie chyba śmiało można uznać go za największego klinczera w boksie. Z Perezem i Durodolą to była po prostu patologia. Tak jak nie jestem jakims fanem Ukraińca, tak mam nadzieję, że totalnie zdominuje brudnego policjanta, który bez pomocy własnych ringów niekoniecznie byłby w tym samym miejscu.
To chyba mało walk Briedisa widziałeś
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-17, 19:51   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Darulka najlepszy podbródkowy w boksie ma zdecydowanie eubank jr.
Bredis walczy brzydko z huckiem tak walczył (temu akurat dobrze zginął od własnej broni) z Perezem strasznie Klinczowal i faulował z Durodola także.
Ogólnie jest to dobry piesciarz z kowadlem w łapie. Ma szybkie ręce i nogi do tego potrafi wykorzystać Klincz nagminnie przy tym faulujac.
W walce z Usykien na pewno znowu będzie miał zezwolenia od sędziego na tego typu zagrywki walka w jego kraju. Zrobię wszystko żeby Bredis wygrał problem w tym że trafia akurat na zawodnika wyśmienitego który praktycznie w każdym elemencie jest jeszcze lepszy. Jeżeli walka będzie uczciwa Usyk wygra wysoko na punkty.
Szczerze mam obawy o uczciwość dlatego mam nadzieję że Olek wygra bardzo zdecydowanie nie dając żadnych wątpliwości co do werdyktu.
fanatyk987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-17, 20:06   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Bardzo brzydki bokser. Ma swoje zalety, ale nie wiem czemu tutaj się z niego robi nie wiadomo kogo zważając na okoliczności, że dwie Jego wygrane walki na własnym terenie to jeden wielki klincz. Walka z Perezem to antyboks roku.

stare 30-12-17, 19:57   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sparow Zobacz post
Bardzo brzydki bokser. Ma swoje zalety, ale nie wiem czemu tutaj się z niego robi nie wiadomo kogo zważając na okoliczności, że dwie Jego wygrane walki na własnym terenie to jeden wielki klincz. Walka z Perezem to antyboks roku.
Jego droga do mistrzostwa to ciekawa historia, dlatego może liczyć na łogodniejsze traktowanie. Co do walki - zgadzam się. Ward by miał w oczach łzy wzruszenia.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania