boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Obóz Josepha Parkera czeka z niecierpliwością na powrót Tysona Fury'ego (http://www.boxing.pl/forum/newsy/50244-oba-z-josepha-parkera-czeka-z-niecierpliwoa-ciae-na-powra-t-tysona-furyego.html)

Przemysław Wałowski 25-12-17 14:29

Obóz Josepha Parkera czeka z niecierpliwością na powrót Tysona Fury'ego
 

Planowany w 2018 roku powrót Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) bardzo cieszy obóz mistrza federacji WBO w wadze ciężkiej, Josepha Parkera (24-0, 18 KO). Nowozelandczyk uważa, że „Olbrzym z Wilmslow” po raz kolejny przywróci blask wadze ciężkiej. Szkoleniowiec Parkera, Kevin Barry, ceni Fury'ego za wsparcie, jakie dotychczas okazywał zespołowi Parkera i podkreśla, że pokonanie Brytyjczyka byłoby bardzo trudne.

Jestem podekscytowany jego powrotem. Dzięki niemu waga ciężka znów cieszy się zainteresowaniem. Jest świetnym pięściarzem, z nim będzie dużo ciekawiej, będzie możliwych wiele nowych zestawień... Waga ciężka powraca – powiedział Parker.

Tyson zawsze nam kibicował, czekamy z niecierpliwością na jego powrót w 2018 roku. Będzie go bardzo, ale to bardzo trudno pokonać. Wnosi wiele ekscytacji i osobowości w wadze ciężkiej – dodał trener Kevin Barry.

Źródło: Boxingscene


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.