boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Barrera: według obozu Kowaliowa to ja jestem tym złym, walka z Michałkinem to żart (http://www.boxing.pl/forum/newsy/50203-barrera-weda-ug-obozu-kowaliowa-ja-jestem-tym-za-ym-walka-z-michaa-kinem-art.html)

Przemysław Wałowski 20-12-17 23:45

Barrera: według obozu Kowaliowa to ja jestem tym złym, walka z Michałkinem to żart
 

Sullivan Barrera (21-1, 14 KO), który już dwukrotnie był brany pod uwagę jako rywal dla aktualnego mistrza federacji WBO w wadze półciężkiej, Siergieja Kowaliowa (32-2-1, 27 KO), jest rozczarowany wyborem Igora Michałkina (21-1, 9 KO) na marcowego przeciwnika „Krushera”. Kubańczyk miał zmierzyć się z Kowaliowem w listopadzie, gdy pięściarz wracał na ring po dwóch porażkach z rzędu z Andre Wardem.

Promotorka Rosjanina, Kathy Duva, rozpoczęła nawet rozmowy z obozem Kubańczyka na temat pojedynku pięściarzy właśnie w marcu. Barrera nie był zadowolony z tego, że oferta finansowa, jaką otrzymał za marcową walkę o pas z Kowaliowem, była mniej atrakcyjna od tej listopadowej. 35-latek skrytykował także obóz Rosjanina za próbę obarczenia winą pięściarza za to, że nie doszło do jego pojedynku z „Krusherem”.

Mają gdzieś prawdę, chcą tylko dostarczać bzdur i kłamstw ludziom, którzy nie mają pojęcia o tym, jak funkcjonuje biznes w boksie. Chcą zrobić ze mnie tego złego. Mierzyłem się z naprawdę dobrymi zawodnikami: z Joe Smithem Jr, Felixem Varelą i Szabrańskim, aby wypracować sobie pozycję obowiązkowego pretendenta dla któregoś z mistrzów. To uchroni mnie przed koniecznością pożyczania od kogoś kasy do końca swojej kariery. Czy wygram, czy przegram, nie chcę być od nikogo uzależniony finansowo. Obóz Kowaliowa chce dla niego słabych i biednych zawodników, olewają bokserskich fanów. A walka z Michałkinem to jakiś żart. Gdy Michałkin miał szansę zmierzyć się ze mną, to po prostu uciekł. Może ludzie Kowaliowa zdają sobie sprawę, że na dzisiaj pokonanie Michałkina to szczyt możliwości Kowaliowa – podsumował Barrera.

Źródło: boxingscene

Adrian Golec 21-12-17 10:58

Barrerze tak spieszy się do porażki? Szybkość rąk Kowala, jego eksplozywność i siła uderzenia zapewnią mu szybkie zwycięstwo przed czasem, tak mi się przynajmniej wydaje.

mat.d 21-12-17 14:48

Cytat:

Napisał Adrian Golec (Post 552147)
Barrerze tak spieszy się do porażki?

Co ma piernik do wiatraka? Barrera jak zaden inny bokser(ALvarez moze jedynie) ma prawo byc zly na obecny system..Zasluguje na duża walke,a i co do Michalkina tez ma racje..Kolejny - po Szabranskim slaby rywal - zwazywszy na to jak ta kategoria jest obsadzona.

Cytat:

Napisał Adrian Golec (Post 552147)
Szybkość rąk Kowala, jego eksplozywność i siła uderzenia zapewnią mu szybkie zwycięstwo przed czasem, tak mi się przynajmniej wydaje.

Akurat Barrery bym nie skrelal z Krusherem. Rusek to tylko czlowek,ma duzo mankamentow tj. wyczulony tulow czy podejrzaną predyspozycje do przyjmowania ciosow i twardego stawiania sie przeciwnika..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.