boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Tyson Fury potwierdzil, że Peter Fury nie jest już jego trenerem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/50143-tyson-fury-potwierdzil-e-peter-fury-nie-jest-jua-jego-trenerem.html)

Andrzej Pastuszek 16-12-17 13:49

Tyson Fury potwierdzil, że Peter Fury nie jest już jego trenerem
 

Były, zunifikowany mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury (25-0, 18 KO) potwierdził, że jego wujek Peter Fury nie jest już jego trenerem, a pracuje w tej chwili z młodym Benem Davisonem z gymu Ricky'ego Hattona, którego możemy zobaczyć na krótkich fragmentach tarczy z ostatnich filmików "Gypsy Kinga".

Peter Fury był niezwykle ważną częścią sukcesu Tysona, potrafił zmotywować go do pracy, przekonał do defensywy i roli taktyki w boksie. Był jedynym szkoleniowcem, z którym Tyson współpracował dłużej niż kilka walk, gdyż przed nastaniem Petera "Gypsy King" zmieniał narożnik bardzo często. Znakomita, defensywna strategia na walkę z Władimirem Kliczką była oczywiście dziełem wujka pięściarza. Tyson Fury nie wyklucza w przyszłości współpracy z Peterem, ale stwierdził, że na dzień dzisiejszy potrzebuje świeżego spojrzenia na boks.

Były czempion ma zielone światło do powrotu na ring i "montuje" swój nowy zespół. Podpisał kontrakt z grupą menadżerską MTK Global, a ofertami kuszą go promotorzy m.in. Eddie Hearn i Frank Warren. Jest mało prawdopodobne, żeby Fury odnowił kontrakt z Mickiem Henessym i być może będzie pracował z promotorami w układzie "z walki na walkę".

Źródło: iFL TV

Sputnik 16-12-17 18:50

Chyba Peter odkrył, że ten cały powrót Tysona to ograniczony zostanie.......................................... ..do konsoli Playstation.

darulka 16-12-17 19:28

Mozliwe, ze Tyson odcina sie od rodziny, bo panuja tam dziwne klimaty. Jakos tak sie zlozylo, ze wyjscie z wiezienia ojca-psychola zbieglo sie z atakiem depresji u Furego. Chlopak widac potrzebuje nowego otoczenia.

boks i czil 17-12-17 23:48

Mam bardzo wysoką opinię o Peterze Furym, ale to nie jest jakiś guru, gdyby tak było to jego syn wygrałby z Parkerem. Swoją drogą Tyson powinien znaleźć tłumacza i jechać trenować z Anatolijem Łomaczenką, to były duet z piekła rodem. :patsak:

wektor 18-12-17 10:07

ja raczej bym stawial ze wujek mu zapowiedzial ze jak go kolejny raz znajdzie ryjem w kaluzy to zeby nie liczyl ze mu bedzie pomagal bo rujnuje wszystko na co pracowali


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.