boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-12-17, 10:30   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Luis Ortiz: Wilder to tchórz. Widziałem strach w jego oczach

Po piątkowym zwyciestwie Luisa Ortiza (28-0, 24 KO) z Danielem Martzem doszło do medialnej szopki z udziałem "King Konga" i mistrza WBC w wadze ciężkiej Deontaya Wildera (39-0, 38 KO). Scenka w ringu miała wzmóc zainteresowanie ewentualną walką, ale Ortiz nie był pod wrażeniem występu, jego zdaniem, wystraszonego Wildera.

- Myślę, że jesteś jednym z najlepszych, a ja chcę udowodnić, że jestem najlepszy. Musimy walczyć, więc dostaniesz drugą szansę. Zawsze dotrzymuję słowa. Luisie Ortiz dostaniesz swój pojedynek, ale tym razem żadnych wymówek - powiedział Wilder.

- Wilder to tchórz. Widziałem strach w jego oczach, ale myślę, że tym razem walka się odbędzie. On nie ma się już gdzie ukryć. Nikt nie jest tak utalentowany jak ja, więc fani i eksperci nie pozwolą mu walczyć ze słabymi przeciwnikami - uważa Ortiz.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 14:16   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
(...) Nikt nie jest tak utalentowany jak ja (...)
I dodatkowo skromny jak na gościa, którego największym osiągnięciem jest Jennings.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 15:23   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Marzy mi sie ten pojedynek,ale nie rozumiem niczego co sie do okola dzieje w tym swiatku.. Wilder laaaatami unika wyzwan,osmiesza sie i upokarza walkami z "cieniasami" byle dociagnac do kasowego pojedynku(a taki jest na horyzoncie).. Gdy jest juz na ostatniej prostej to pcha sie na Ortiza? Nie wiem,moze widzą regres u kubano? Ja tez go widze,ale tez nie wiem na ile jest to spowodowane poziomem rywali,ktory nie zmusza Luisa do pelnej koncentracji..Moze wiek? Nie wiem,ale wiem jedno,ze jak Kubano zrobi dobry oboz, to ile llat by nie mial(jest niewyeksploatowany!) moze dzikusa upolowac..Do tego bedzie skoncentowany i wk#rwiony,bo widac,ze morda Wildera dziala na niego jak czerwona plachta na byka

Osobiscie,bedac juz w miare doswiadczonym kibicem,obstawiam,ze ta walka sie nie odbedzie z jakiegos wymuszonego powodu..Znow sie rozmyje po kosciach.. Ale jak jednak sie zisci to bede zachwycony. Takich walk chce waga ciezka! Rok sie moze zaczac brawurowo dl mojej ukochanej kategorii.. Dwa pojedynki na szczycie w postaci Wilder vs Ortiz i Joshua vs Parker to by bylo cos pieknego!

Jeszcze co do szans i jakiegos potencjalnego scenariusza,jakbyscie widzieli ten pojedynek oczami wyobrazni? Mi sie wydaje ,ze Ortiz by szukal Wildera,a ten pracowalby dosc podobnie jak w pierwszej walce ze Stivernem..Staralby sie trzymac dystans,poruszajac sie na wstecznym i dokladalby te ostre proste.. Ortiz moglby sie nadziac na jakiegos klasyka dzikiego.. Z typem to sie wstrzymam,niech sie ta walka najpierw zisci..Mniej wiecej na razie 50/50.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 16:15   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Marzy mi sie ten pojedynek,ale nie rozumiem niczego co sie do okola dzieje w tym swiatku.. Wilder laaaatami unika wyzwan,osmiesza sie i upokarza walkami z "cieniasami" byle dociagnac do kasowego pojedynku(a taki jest na horyzoncie).. Gdy jest juz na ostatniej prostej to pcha sie na Ortiza? Nie wiem,moze widzą regres u kubano? Ja tez go widze,ale tez nie wiem na ile jest to spowodowane poziomem rywali,ktory nie zmusza Luisa do pelnej koncentracji..Moze wiek? Nie wiem,ale wiem jedno,ze jak Kubano zrobi dobry oboz, to ile llat by nie mial(jest niewyeksploatowany!) moze dzikusa upolowac..Do tego bedzie skoncentowany i wk#rwiony,bo widac,ze morda Wildera dziala na niego jak czerwona plachta na byka

Osobiscie,bedac juz w miare doswiadczonym kibicem,obstawiam,ze ta walka sie nie odbedzie z jakiegos wymuszonego powodu..Znow sie rozmyje po kosciach.. Ale jak jednak sie zisci to bede zachwycony. Takich walk chce waga ciezka! Rok sie moze zaczac brawurowo dl mojej ukochanej kategorii.. Dwa pojedynki na szczycie w postaci Wilder vs Ortiz i Joshua vs Parker to by bylo cos pieknego!

Jeszcze co do szans i jakiegos potencjalnego scenariusza,jakbyscie widzieli ten pojedynek oczami wyobrazni? Mi sie wydaje ,ze Ortiz by szukal Wildera,a ten pracowalby dosc podobnie jak w pierwszej walce ze Stivernem..Staralby sie trzymac dystans,poruszajac sie na wstecznym i dokladalby te ostre proste.. Ortiz moglby sie nadziac na jakiegos klasyka dzikiego.. Z typem to sie wstrzymam,niech sie ta walka najpierw zisci..Mniej wiecej na razie 50/50.
Ortiz siądzie na Wilderze, choć Kubano nie specjalizuje się w pressingu. Niemniej to Kubano będzie agresorem, lecz skupi się na pojedynczej, nokautującej kontrze.. Wilder będzie na wstecznym, będzie trzymał dystans jabem, a co jakiś czas przepuści szalony atak. Atak Wildera to moim zdaniem woda na młyn dla counter-panczera, jakim jest Kubańczyk. Wg mnie podczas jednego z takich ataków Ortiz upoluje Wildera. Warunek - musi dojść do tej walki.. Jeden jej chce na pewno. Co z drugim?
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 16:27   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

Nie wiemy nawet 10% tego co się dzieje za kulisami. Patrząc na przeciwników Wildera - nie każdy jest chętny zebrać w mordę za grosze, oprócz Powietkina i Ortiza to ta 10 WBC taka średnia. Ale stary, zniszczony Arreola czy nasz Wawrzyk to było ostre przegięcie ze strony Alabamy.
Co do walki - Ortiz może sporo zebrać zanim podejdzie do Wildera... To może być długa i ciężka noc dla Kubano.

stare 11-12-17, 17:09   #6 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

apropo tchórzostwa widzianego w oczach... dlaczego Rigo na ważeniu patrzał się na nos łomy?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 17:31   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
apropo tchórzostwa widzianego w oczach... dlaczego Rigo na ważeniu patrzał się na nos łomy?
Kubanczycy tak maja, pamietam, ze Solis tez nie patrzyl Kliczce w oczy na face to face, tlumaczyl to tym, ze nie chce aby ten rzucil na niego jakis urok czy cos takiego
sugar23 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 17:49   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Wilder i czarna magia
Sparow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 20:46   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał sugar23 Zobacz post
Kubanczycy tak maja, pamietam, ze Solis tez nie patrzyl Kliczce w oczy na face to face, tlumaczyl to tym, ze nie chce aby ten rzucil na niego jakis urok czy cos takiego
To nie pomogło. Nóżka poszła, urok musiał być rzucony wcześniej.
clyde22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-17, 22:45   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Po prostu Kliczko miał laleczkę Voodoo ale utonęła jak "Let's go champ" wrzucił go do wody...
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania